Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1 wrote:
    To i ja się melduje :-)
    Wczoraj nie miałam czasu pisać bo byłam w Warszawie cały dzień, ale wieczorem nadrobilam co naskrobalyscie.
    Ja mam dzisiaj 41% ciąży, czuje się w sumie fajnie, przyszły tydzień mamy egz gimnazjalne wiec trochę posiedzę bo jestem w dwa dni przewodniczaca zespołu... Szczerze to wolalabym mieć lekcje.
    No i jutro o 16.40 wizyta u lekarza... Może mi potwierdzi płeć :-)
    Tak dużo czasu od ostatniej a minęło bardzo szybko :-)
    Martwię się co z Małgosia tylko, nie odzywa się już tyle czasu...Gosia odezwij się czekamy na jakieś informacje???
    Miłej niedzieli :-)
    Paula jutro razem wizytujemy, ja o 16:20 :) życze samych dobryvh wiadomosci i cudownych obserwacji:-)
    Witajcie ciężaróweczki:-) Miłej niedzieli

    paula1, Nynusia lubią tę wiadomość

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • agu258 Autorytet
    Postów: 344 729

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :-)
    Wiem, ze dziś niedziela, ale mnie troche nosi i chyba dokoncze sprzątanie :-D mój M. właśnie idzie pograć w piłkę, jak co niedziela, wiec będę mieć dwie godzinki dla siebie :-). Wczoraj ugotowalam rosolek, wiec obiad mam, bo jeszcze został kurczak z wczorajszego obiadu, wiec tylko ewentualnie obiore ziemniaki :-)
    Najbardziej Lubie sprzatac, jak jestem sama w domku :-) a czy to niedziela, czy wtorek, jakoś nigdy nie miało to dla mnie znaczenia :-P

    Misiowa lubi tę wiadomość

    11.10.2015 :-) Synuś
    f2w3rjjggeo0wuhh.png
  • jacusianka Autorytet
    Postów: 848 1341

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy7 wrote:
    Paula jutro razem wizytujemy, ja o 16:20 :) życze samych dobryvh wiadomosci i cudownych obserwacji:-)
    Witajcie ciężaróweczki:-) Miłej niedzieli

    Ja o 17.20 ;)

    paula1, Lucy7 lubią tę wiadomość

    f2wlanli87i35nxa.png[/url]

    f2wlvfxmiletxqht.png[/url]
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a my się wybieramy z rodzinką do Płocka na wycieczkę połazić po sklepach z AGD i ogrodniczych :)
    obiadek będziemy też mieli, bo mój M wczoraj wyjął schabik z zamrażarki i marchewkę z groszkiem...także niedziela zapowiada się fajnie :)
    Lucy ale fajnie, prawie o jednej godzinie wejdziemy :)
    Agu258 ja też lubię sprzątać jak jestem sama w domciu, kiedy nikt mi sie nie kręci koło tyłka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 10:06

    agu258, Misiowa lubią tę wiadomość

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) u nie których dziś słoneczko a u mnie za to pochmurnie nie chce mi się wstawać wg z łóżka a tak naprawdę to nie mam po co hihi lubię sobie w niedzielę poleniuchować :))
    oo jutro wizyty widzę się szykują fajnie zobaczycie swoje maleństwo ja muszę jeszcze poczekać bo mam 30-stego

    201510287051.png
  • agu258 Autorytet
    Postów: 344 729

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla tych co planują wesele: w kauflandzie jest promocja pepsi, mirindy, 7up, Mountain dew za 2,79 :-) promocja trwa do 22.04:-)

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    11.10.2015 :-) Synuś
    f2w3rjjggeo0wuhh.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki :)

    a mi się dzisiaj śniło że byłam jeszcze w liceum był początek roku -pierwsza lekcja z j. polskiego.
    Pani mnie wywołała do odpowiedzi i przepytywała mnie z Lalki B. Prusa!!!
    A ja jej opowiadałam o Nad Niemnem i ona się nie skapnęła i dostałam 5!!! :) co za sen... :)

    Nynusia - gratuluję 17 tygodnia! :):):)

    lilmama - ale co chcesz przesunąć? może ja czegoś nie doczytałam bo nie rozumiem :)

    agu258, Nynusia, Misiowa lubią tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe wybacz, ale chyba jestem jeszcze zaspana. Chodzilo mi o wizyte u ginekologa ;)

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze zaspana jestem więc się nie dziwię ;).
    Jeżeli to nie jest wizyta którą masz odbyć w konkretnym tygodniu, to możesz iść kiedy chcesz :). Nie ma reguły na umawianie się na wizytę. Wszystko zależy od samopoczucia i od ustalenia terminu z ginem prowadzącym :).

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki dziekuje ;)
    Powiedzcie mi jeszcze, czy bialko w moczu 85mg/dl to powod do niepokoju ? Dodam, ze w czasie badania moczu mialam infekcje pochwy.

  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ! No to bedziemy jutro za was kciukowac !
    Agu napisalas o tych napojach i mam taka ochote na mirinde <3 A dzis niedziela i wszystko zamkniete ale jutro sobie nie odpuszcze chyba :D


    Nynusia u mnie dzis tez nowy tydzien :) Chociaz wg usg mam +3 dni , ale wsumie sama nie wiem czego sie trzymac , patrze na to co na Belly narazie :)

    Lucy7, Nynusia, agu258 lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1 wrote:
    no a my się wybieramy z rodzinką do Płocka na wycieczkę połazić po sklepach z AGD i ogrodniczych :)
    obiadek będziemy też mieli, bo mój M wczoraj wyjął schabik z zamrażarki i marchewkę z groszkiem...także niedziela zapowiada się fajnie :)
    Lucy ale fajnie, prawie o jednej godzinie wejdziemy :)
    Agu258 ja też lubię sprzątać jak jestem sama w domciu, kiedy nikt mi sie nie kręci koło tyłka :)
    Paula a mozesz podac nazwisko lekarza?

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jacusianka wrote:
    Ja o 17.20 ;)
    W takim razie rowniez życze cudownego widoku skaczącego maluszka:-)

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja w niedzielny ranek ;)

    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 13:51

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny;)

    Ja tez jutro wizytuje na 13.00 do dr na Nfz :/

    Wiecie co a ja mam znów zagwozdkę a no chodzi mnie o lody oczywiście zimne;)
    Jak mnie denerwują osoby z boku które mi tych lodów zabraniają,,a ty to chyba nie możesz jeść lodów,,? I tylko takie teksty...mam tego dość niech dadzą żyć.
    Fakt faktem z pierwszą córcią nie jadłam ale teraz zamierzam spuścic trochę tego luzu i korzystać. Jakos moje znajome jadły lody i mają zdrowe dzieci...kurde wydaje mi się ze wszystko w granicach rozsądku :)

    Tak nawiasem mówiąc jestem lodozerca :))

    Lucy7, szczesliwa_mamusia21 lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu258 u mnie problem z głowy bo napoje bez limitu mamy w cenie :) ale promocja faktycznie super :)

    Ja kupiłam w Kauflandzie chusteczki nawilżające dla niemowląt z Cleanic 3 pak za niecałe 10 zł

    agu258 lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i zapomniałam się pochwalić- wreszcie mi się pokazuje brzuszek :D

    Lucy7, Nynusia, agu258, Magnosia, ola.321 lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka ja jem lody na potęgę bo uwielbiam zwłaszcza te z McDonald's moja kuzynka jadła przez całą ciążę i wszystko było ok. Noo z lodów to bym chyba nie zrezygnowała. .

    BATTINKA, agnes175, linka220, miska2503 lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nysnusia uważam tak samo! :)

    Nynusia lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Hej dziewczyny;)

    Ja tez jutro wizytuje na 13.00 do dr na Nfz :/

    Wiecie co a ja mam znów zagwozdkę a no chodzi mnie o lody oczywiście zimne;)
    Jak mnie denerwują osoby z boku które mi tych lodów zabraniają,,a ty to chyba nie możesz jeść lodów,,? I tylko takie teksty...mam tego dość niech dadzą żyć.
    Fakt faktem z pierwszą córcią nie jadłam ale teraz zamierzam spuścic trochę tego luzu i korzystać. Jakos moje znajome jadły lody i mają zdrowe dzieci...kurde wydaje mi się ze wszystko w granicach rozsądku :)

    Tak nawiasem mówiąc jestem lodozerca :))
    Powodzonka jutro:-)
    Sporo nas bedzie jutro podglądać bobaski:-)
    Hmm a to lody w ciąży są zabronione?nie strasz bo juz kilka dni mam mega ochote na mietowe z grycana,czekam tylko az gardlo przestanie bolec;)

    16uddqk3x9bbni2d.png
‹‹ 658 659 660 661 662 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ