Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Nynusia 20 maja to ja dopiero będę na wizycie po skierowanie na połówkowe ;p

    EDIT: to czekanie jest najgorsze!

    Tak, masz rację czekanie jest najgorsze !

    Ja się cieszę, że mam wizyty z USG połączone :)


    l22nhdgeccid541p.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się zastanawiam co to za bujaczek za 1000zl, a ja myślałam, ze hustawka 3w1 Fisher price za 600zl to przesada ;)

    agu258 lubi tę wiadomość

    km5st5odymuuq2ts.png
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz w 17 tyg usg a potem równo po 4 tyg będę w 21 tyg więc akurat na połówkowe a to będzie 26 maja :)

    aanaa lubi tę wiadomość

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z polecenia chcemy wybrać ten:
    http://allegro.pl/4moms-lezaczek-kolyska-mamaroo-3-0-classic-2015-i5266963178.html

    Podobno jest rewelacyjny i to duże odciążenie dla rodziców :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aagatkaa1984 wrote:
    Paula, ale ty idziesz na swoje echo serca, czy dziecka?
    Agatka ja idę na echo serca dziecka :-)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Paula i tylko tydzien czekania super, a skąd jesteś?
    Poklosia tak myślałam, ze mówisz o 4moms, fajny, ale jednak za drogi

    km5st5odymuuq2ts.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aagatkaa1984 wrote:
    Wow Paula i tylko tydzien czekania super, a skąd jesteś?
    Poklosia tak myślałam, ze mówisz o 4moms, fajny, ale jednak za drogi
    Agatka nie tydzień czekania, w czerwcu będę miała ale tydzień wcześniej zadzwonia kiedy dokładny termin. Z okolic Włocławka :-)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka wrote:
    Ja mam teraz w 17 tyg usg a potem równo po 4 tyg będę w 21 tyg więc akurat na połówkowe a to będzie 26 maja :)

    Arielka a ja idę 25 maja:)

    Arielka lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aagatkaa1984 wrote:
    Wow Paula i tylko tydzien czekania super, a skąd jesteś?
    Poklosia tak myślałam, ze mówisz o 4moms, fajny, ale jednak za drogi

    No najtańszy nie jest niestety, ale mąż funduje, więc nie odmawiam ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Z polecenia chcemy wybrać ten:
    http://allegro.pl/4moms-lezaczek-kolyska-mamaroo-3-0-classic-2015-i5266963178.html

    Podobno jest rewelacyjny i to duże odciążenie dla rodziców :)

    Trochę droga ;) MOIM zdaniem nie warto aż tyle wydawać na takie gadżety. Owszem to jest odciążenie ale na chwilę bo nie warto przyzwyczajać dziecka do długiego przebywania w takim bujaczku bo potem może być problem. Trzeba się zastanowić podczas wyboru takiego bujaczka do jakiego momentu jest to praktyczny sprzęt pomocny w uspokojeniu malucha a od jakiego gadżet dla rodziców bo przecież czy dzidziol się buja w leżaczku za 100 czy 1000 zł nie robi dla niego różnicy. Podkreślam to MOJE zdanie tak tylko piszę co myślę na ten temat, każdy może mieć inne :)

    nick nieaktualny, agu258, Kasia82, ss lubią tę wiadomość

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Z polecenia chcemy wybrać ten:
    http://allegro.pl/4moms-lezaczek-kolyska-mamaroo-3-0-classic-2015-i5266963178.html

    Podobno jest rewelacyjny i to duże odciążenie dla rodziców :)


    Na pewno jest super :) ale cena... kosmos. Chyba wolałabym wydać tą kasę na inne rzeczy dla malucha, ale każdy ma swoje zdanie i przecież wie na ile go stać :)

    Kasia82, ss, BATTINKA lubią tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama bym się w takim pobujała ;)

    nick nieaktualny, polkosia, agania lubią tę wiadomość

    iv09hdge6yql001e.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż to samo powiedział :P Owszem, może to trochę fanaberia, ale mamy spory fundusz na maleństwo, więc jedną czy dwie rzeczy można kupić ekstra... Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, bo wydatków jest ogrom :) Szczególnie, że przerabiamy jeden pokój na dziecięcy, więc i meble, podłogi itd. mogą nas trochę zrujnować :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 14:58

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na olx można takie kupić używane jeszcze na gwarancji za chyba 700 zł. Zawsze trochę taniej :)

    iv09hdge6yql001e.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, trzeba szukać. Moja mama chrzestna sprzedała za 500... Ale jeszcze wtedy nie wiedziałam, że będę potrzebować ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia, na ebayu mozna kupic taniej;)

    Moja kolezanka tez go miala (dziadkowie kupili), a Mala byla przerazona jak do niego wsiadala. Kupili zwykly bujak za 65zl i dziecko zachwycone. Moze przetestujcie go zanim kupicie? Moj malz czai sie na spacerowke 4moms;)

    polkosia lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi te spacerówki się jakoś nie podobają, wczoraj je oglądałam, bo jeździłam po sklepach w poszukiwaniu Quinny Moodd, ale akurat nigdzie nie było :/

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wy już miałyście usg przez brzuch?

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • miska2503 Ekspertka
    Postów: 217 266

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Ja na ostatniej wizycie już mialam.

    Zosia
    l22ndf9he4ul08c3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam co do zasady przez brzuch od 13 tc. dopochwowe tylko jak chcą sprawdzić szyjkę.

‹‹ 682 683 684 685 686 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ