Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusiu, to byl chyba inny wozek, ale reki nie dam sobie uciac;)

    Mam swoje 2 typy wozkow i temu tez chcialam sie przyjrzeć:) Sama bylam niania i dzięki temu wiem czego chce ;)

    agu258, szczesliwa_mamusia21 lubią tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś26 takie przejscia koronki na tiul daja fajny efekt ja akurat kupiłam gotowa ale chyba bym zrobiła te przejscia jesli jeszcze możesz :)

    agu258 lubi tę wiadomość

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • agu258 Autorytet
    Postów: 344 729

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lili_madlen wrote:
    Aguś26 takie przejscia koronki na tiul daja fajny efekt ja akurat kupiłam gotowa ale chyba bym zrobiła te przejscia jesli jeszcze możesz :)
    Kochana to ja pisalam :-D pomylily Ci się Agi :-P no właśnie zapytam, bo fajnie to wygląda, moja jest taka bardziej 'surowa'. :-)

    W ogóle to powiem Wam, ze będę blada na ślub i kurcze nie wiem czy nie użyć samoopalacza, bo przy białej sukni może ta bladosc trochę popsuc efekt jaki chciałabym osiągnąc..

    lili_madlen lubi tę wiadomość

    11.10.2015 :-) Synuś
    f2w3rjjggeo0wuhh.png
  • Aguś26 Autorytet
    Postów: 650 446

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d03602ee306.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/20eb24c55dc3.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/76e26553db3c.jpg A tu mam jeszcze z sesji :-)

    agu258, lili_madlen, Little Frog lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dteqxq3vc.png
  • Aguś26 Autorytet
    Postów: 650 446

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu258 wrote:
    Mój M. codziennie wracał do domu z tego poligonu, a raczej z jakiś tam zajec, wczoraj wrócił około 21, pojechał do pracy dziś o 4! i teraz SPI jak zabity. A mieliśmy się bzykac :-P akurat kiedy ja chce to on pada na twarz :-P cóż za niesprawiedliwość :-P
    Hehe mój to ciągle chce szkoda że ja nie mam takiego zapału :-)

    agu258 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dteqxq3vc.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu258 ja bym nie ryzykowala wiesz jak to z samoopalaczami bywa...

    agu258 lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu, moze opalanie natryskowe? Super efekt i bezpieczne dla maluszka:)

    agu258 lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś26 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d03602ee306.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/20eb24c55dc3.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/76e26553db3c.jpg A tu mam jeszcze z sesji :-)
    CU-DO-WNA sesja <3

    Aguś26 lubi tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • Aguś26 Autorytet
    Postów: 650 446

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu258 wrote:
    Kochana to ja pisalam :-D pomylily Ci się Agi :-P no właśnie zapytam, bo fajnie to wygląda, moja jest taka bardziej 'surowa'. :-)

    W ogóle to powiem Wam, ze będę blada na ślub i kurcze nie wiem czy nie użyć samoopalacza, bo przy białej sukni może ta bladosc trochę popsuc efekt jaki chciałabym osiągnąc..
    Na pewno będziesz wyglądać pięknie naturalnie niż sztucznie po samoopalaczu :-)

    agu258 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dteqxq3vc.png
  • agu258 Autorytet
    Postów: 344 729

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia wrote:
    Agu258 ja bym nie ryzykowala wiesz jak to z samoopalaczami bywa...
    No właśnie ja NIGDY nie stosowalam, wiec widzę juz siebie jako dalmatynczyka w łatki :-P chyba troszkę złapie słońca, najważniejsze ręce i dekolt, twarz się 'zrobi' makijażem :-D

    11.10.2015 :-) Synuś
    f2w3rjjggeo0wuhh.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus cudownie

    Aguś26 lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • agu258 Autorytet
    Postów: 344 729

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Agu, moze opalanie natryskowe? Super efekt i bezpieczne dla maluszka:)

    U nas chyba nawet nie wiedza co to jest hahaha :-D wiec musialabym udać się do większego miasta, ale pomyśle nad tym :-) najważniejsza gora, dol będzie widział tylko Pan Młody :-P

    Nynusia, Natka88 lubią tę wiadomość

    11.10.2015 :-) Synuś
    f2w3rjjggeo0wuhh.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu258 ja raz spróbowałam i wyglądałam jak kretynka hah powiedziałam nigdy więcej!

    agu258, Aguś26 lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wlasnie zaslablam..powinnam zadzwonic rano do lekarza?juz dobrze sie czuje

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybacz agu258 tak to jest jak sie nie cytuje tylko pisze z pamięci :) a jesli chodzi o samoopalacz to tez chyba bym nie ryzykowała bo albo wyjda ci plamy albo pod wplywem cieplej skóry no i nieuniknionej odrobinie potu mozesz poplamic sukienke :( My teraz na koniec czerwca idziemy na wesele i ja wybrałam opcje opalania natryskowego 70 zł całe ciało no jest to wydatek ale w naszym ypadku to słonce nadmierne i solarium odpada :)

    agu258 lubi tę wiadomość

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • jacusianka Autorytet
    Postów: 848 1341

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Dziewczyny, mam prosbe:)

    Ktoras z Was, niania, wrzucala link do wozka mama and papas:) Moglabym prosic jeszcze raz?;)


    To ten:
    https://www.mamasandpapas-polska.pl/produkty/kategoria/177/sola2

    teraz właśnie patrzę, że jest jakaś nowość:))
    https://www.mamasandpapas-polska.pl/produkty/kategoria/177/sola2

    Natka88 lubi tę wiadomość

    f2wlanli87i35nxa.png[/url]

    f2wlvfxmiletxqht.png[/url]
  • agu258 Autorytet
    Postów: 344 729

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeta, a upadlas? Czy bylas w bezpiecznym miejscu?

    11.10.2015 :-) Synuś
    f2w3rjjggeo0wuhh.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jacusianka wrote:
    To ten:
    https://www.mamasandpapas-polska.pl/produkty/kategoria/177/sola2

    teraz właśnie patrzę, że jest jakaś nowość:))
    https://www.mamasandpapas-polska.pl/produkty/kategoria/177/sola2

    To Ty kiedys go tutaj wklejalas? Dziekuje!

    Podalas 2 te same linki;)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zsunelam sie z krzesla i polozylam sie na podloge na lewy bok...dzisiaj strasznie malo pilam ..moze dlatego

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • Aguś26 Autorytet
    Postów: 650 446

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powoli będę spała bo jak mąż wróci to znów będzie wyzywal że patrzę pół dnia w tą komórkę :-) no ale co ja na to poradzę jak jestem uzależniona :-) dobranoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 22:47

    w4sqyx8dteqxq3vc.png
‹‹ 785 786 787 788 789 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ