X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 10 lipca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę wrócić na 3/4 etatu. 6 h pracy od 7 do 13 jeszcze byłoby fajnie. Potem zjadłybyśmy wspólny obiad i jest jeszcze pół dnia do wykorzystania. A do pracy mam kwadrans pieszo.

    Czy któraś z Was kupiła dziecku paputki? Takie tuptusie ze skórki, z antypoślizgową podeszwą? Coś takiego:
    https://www.mamazen.pl/product-pol-6857-Paputki-Szeryf.html

    Dalej zachodzę w głowę co jej założyć na stópki, żeby nie "chodziła" boso... Wiadomo, nie chodzi, ale wstaje, a podłoga nie zawsze jest ciepła. Są też kafelki.. Wszystkie skarpetki, nawet z ABS są do kitu.

    Są też skarpetki z gumową podeszwą, ale wydają mi się bardziej twarde od paputków.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 10 lipca 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 10:14

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje wrócić na cały etat, ale jeżeli do starej pracy to zamierzam też korzystać z tej godziny na karmienie, więc takim sposobem kończyłabym pracę już o 14.

    Katiusza, ja mam taki bidon jak jest mocno zakręcony to nie przecieka, ale Agatka często jak pije to wypluwa z buzi wodę (zazwyczaj jak zaspokoi pragnienie i pije dla zabawy) i wtedy wygląda tak jakby to bidon przeciekal.

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 10 lipca 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chic chic ja mam takie butki dla małego i jak nie jest cieplo na tyle żeby chodził ja boso to zakładam właśnie takie :) przynajmniej się nie ślizga tak jak w samych skarpetach .. a u nas już etap stania luźno bez podpórki ;)

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5369 6251

    Wysłany: 10 lipca 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały jest wszystkożerny. Wszystkiego chce spróbować. Jeżeli coś jem, to od razu pisk, żeby mu też dać. No i tak dzielę się z nim naleśnikami, ziemniakami... W supermarkecie daję mu nawet kajzerke i doskonale sobie radzi z jej zjedzeniem. A ma tylko dwa zęby. I w ogóle nie rozumiem dlaczego nadal nie łączy sylab. Oczywiście coś tam gada po swojemu, piszczy, paryska itp., ale nie ma bababa itd. Neurologiczne u niego ok, audiologicznie też, dieta na maksa rozszerzona. To o co chodzi?

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 10 lipca 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, o czas mu chodzi. Czasu widocznie jeszcze potrzebuje.

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 10 lipca 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Megss. Kupię.

    Buko lubi tę wiadomość

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 10 lipca 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 10:14

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 10 lipca 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa fajnie sobie radzi z "mówieniem", najczęsciej baba, dada, mama jakoś nie bardzo. Ale śmiesznie wystawia przy tym język.
    Dzisiaj pokonała 16 schodów na czworakach. Zostanie himalaistką.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hedgrhog ja tez tak właśnie wracam na 2 dni po 8h w kato parking jest tak drogi ze inaczej to by nie miało sensu.

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 10 lipca 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje odsmoczkowania, u nas nie zapowiada się, ale nie mam też na to parcia. Pomaga jej zasnąć i mam gdzieś komentarze przyszłej teściowej, że ciężko będzie odstawić. Jakoś nikt dorosły nie ssie smoczka, wiec wierzę, że Julka nie będzie ewenementem :D.

    Ja wracam do pracy normalnie na pelen etat, z tym, że wykorzystam godzinę na karmienie i będę się zrywała wcześniej.

    Julka dzisiaj cały dzień czworakowala, a wczoraj pisałam, że pelzanie jej w głowie, taka niespodzianka. Było dzisiaj nieśmiałe ma-ma, a tak to ła-ła-ła, czasem ba-ba, ale zaczyna dopiero sylabizowac, uwielbiam tego słuchać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 21:56

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 10 lipca 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja podświadomość miała nadzieję, że jednak nie będzie miejsca w żadnym żłobku. Ale się okazalo, że jednak jest :P byliśmy tam dzisiaj wszystko pooglądać i porozmawiać i bardzo to fajnie wygląda, ale moje serce krwawi i tak. Przy czym my z mężem mamy takie godziny pracy, że będziemy się wymieniać w zaprowadzaniu i odbieraniu i w sumie Szymek nie powinien być dłużej niż 8 godzin w żłobku. No i możliwe, że jeszcze będę karmić, więc godzinę krócej będę pracować.

    My mamy bidon z canpolu z obciążnikiem i właśnie mi się wydawało, że przecieka, ale to chyba Szymek pluje wodą, tak jak Buko pisze :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 23:06

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Właśnie mój przecieka nawet jak go jej jeszcze nie podam do picia bo później to jest tak jak piszecie jak już się napoi to się bawi i pluje do tej dziurki tam.

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas smoczek jeszcze jest. Nie mam pojęcia jak z niego zrezygnować. Gdy w nocy popłakuje, to wsadzę smoczek i cisza, a bez niego? Nie wiem... jeszcze chyba nie czas. Tym bardziej, że te noce teraz różne.
    Dzisiaj tragedia. Zasnęła o 21 (w dzień spała 3h i 1h!), do 1 w nocy budziła się ze 3 razy, a o 2 już nie chciała spać, jęczała, kwiliła.. drapała się po dziąsłach. Ma podpuchnięte te górne dziąsło, nie wiem jak jej pomóc. Dałam , nawet pedicetamol. Nosiłam, tuliłam i zasnęła po 3, wytrzymała z 1 pobudką na smoczek do 7. Teraz sie bawi i humor wyśmienity.

    Aha, mówiłam, że nie może skoczyć na 9g, a tu wczoraj 9,2 :)
    Ale skoro ona je takie porcje, to ja się nie dziwię. Śniadania to normalnie je takie jak ja, stara baba :)

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też smoczek musi być i nie wiem kiedy z niego zrezygnuje, ale tak jak Malinka napisała, nikt dorosły nie uzywa smoczka to i ona kiedyś zrezygnuje. Agatka nie dość, że ostatnio śpi ze smoczkiem (śpi z nosem wcisnietym w materac, więc nawet ciężko zabrać smoczek), to jeszcze drugi trzyma w rączce :D poza tym ostatnio zauważyłam, że nawet jak wypluje to potrafi go przez sen, bez otwierania oczu, znaleźć i włożyć do buzi.

  • Gewalia Przyjaciółka
    Postów: 137 49

    Wysłany: 11 lipca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChicChic, u nas takie przebudzenia z płaczem zdarzały się jak przebijaly się górne jedynki, też dałam parę razy przed snem pedicetamol i przebudzen nie było, więc to na pewno bylo przez zęby. Jak się przebiły, to problem zniknął🙂

    iv09hdge1v8t5a09.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5369 6251

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    poza tym ostatnio zauważyłam, że nawet jak wypluje to potrafi go przez sen, bez otwierania oczu, znaleźć i włożyć do buzi.
    U mnie tak samo, tyle że z cycem :) zawsze go znajdzie.

    A z tym odzwyczajaniem to oczywiście nie ma się co spieszyć. Ktoś widział nastolatka ze smoczkiem, ssącego cyca albo śpiącego z rodzicami? No właśnie.

    Buko lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 11 lipca 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 10:14

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 11 lipca 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka85 Taaaaa cycek po omacku znajdzie żeby tylko capnąć.

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 11 lipca 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też smoka z zamkniętymi oczyma znajdzie. Poza spaniem i kiedy jest zmęczony, nie używa więc niech go sobie ma. Podejrzewam, że długo będzie mu towarzyszył, bo i ja miałam długo ;)

    Dziś dorwalam takie fajne skórzane buciki niechodki i widzę, że małemu lepiej stać i raczkowac. No i w końcu stopy nie są cały czas bose. I skończy się gadanie teściowej o zimnych stópkach ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
‹‹ 1123 1124 1125 1126 1127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ