X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie tez daje porcje zbóż, ale czasami nestle na dobranoc. Daje tylko na wieczor, bo nie chce mi sie juz kombinowac. Ale chcialam poznac Waszw opinie.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5392 6285

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy pierwszą zaciążoną :) Która następna? Która się stara? U mnie na taką "wpadkę" nie ma co liczyć, bo jeszcze mi @ nie wróciła. Zresztą, czy jest jeszcze któraś bez @, czy tylko ja?

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • neska7 Ekspertka
    Postów: 211 114

    Wysłany: 8 lipca 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bez okresu , ale ja jeszcze bardzo dużo kp.

    erj7q7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze bez okresu. Myślałam, że się pojawi, bo czułam juz ból podbrzusza i wszystko minęło. U mnie coraz mniej kp.
    Edka, to akurat nie jest wyznacznikiem i dość często się zdarza, że dziewczyny zachodzą w ciążę zanim pojawi się @ po ciąży.

  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 8 lipca 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez jeszcze nie ma już zastanawiałam się ostatnio właśnie czy nie zostałam ostatnia ale widzę ze chyba wszystkie które kp to nie maja, tez raczej dużo jeszcze karmię. 3 razy dziennie + ile razy jej się zachce w nocy.

    Właśnie myslam nad tym jak to będzie jak zdecydujemy się już na jakieś starania pewnie każe mi ja odstawić żeby uregulować hormony, i pewnie przez to te nasze starania się odwleka a chciała bym żeby miedzy dziećmi było max 3 lata. Zreszta chciała bym do moich 35 urodzin mieć już 3 dzieci ale to chyba nie możliwe bo w takim razie mam 5 lat na jeszcze 2 dzieci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 22:45

  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 8 lipca 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wróciła już dawno, bo 3 miesiące po porodzie. W dzień karmię co najmniej 3 razy, już nie wspominając ile razy w nocy. Zazdroszczę Wam dziewczyny, ale ja nie chcę mieć już więcej dzieci. Życie jest przewrotne.

    Odeta, gratulacje i zdrówka dla Was.

    Zuzia, fajnie, że się odezwałaś.

  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 9 lipca 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia, ale się cieszę, wiedziałam, że się wszystko ułoży :-)

    Ej, ja też chcę ciążę! :D ale tak jak ChicChic od października wracam do pracy na rok. Tylko z tymi staraniami to za wcześnie nie wystartuję, bo jak zaskoczy za pierwszym razem jak ostatnio to znowu będę mieć umowę do dnia porodu 😂

    Ja mam teraz coś, co chyba jest okresem, ale trochę nie ogarniam. Biorę limetic, a już ponad tydzień mam jakieś dziwne krwawienia, muszę iść do gina chyba.

    I muszę się pochwalić. Mamy za sobą pierwszą przespaną noc. 9 miesięcy na to czekałam i się doczekałam ☺ ale jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc jeszcze się nie cieszę haha.

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 9 lipca 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia cudowne wieści. Trzymam kciuki za znalezienie swojego miejsca :)

    Odeta gratuluje ! Zdrówka dużo życzę :)

    Ja nie kupuje kaszek smakowyc gotowych tzn tych bobovita czy nestle, bo zrobiłam zapas z helpy i holle, sama dodaje jakieś owoce. Ale bez cukru bez problemu bym kupiła :)

    Ja kp i tez nadal nie mam okresu. Kilka razy miałam takie uczucie jakby przed, ale nic się nie pojawilo.

    Co do starań to ja narazie nie chce. Dopiero za rok pewnie zaczniemy się starać, mino wszystko bardzo chce żeby Julka miała rodzeństwo. Ale jakbym dała zielone światło mojemu M to on chętny jak najbardziej.

    Czy wasze dzieci tez się tak rzucają w trakcie snu? Po całym łóżku latała, wstawała bujala się i znowu spała, różne pozycje. Ja nie wiem może przez to raczkowanie. W ogole to ona potrafi raczkować, zrobi spokojnie kilka kroków, ale cwaniara woli pełzać bo to jej szybciej idzie, no i wszędzie się wspina, co mnie przyprawia o zawał.

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 9 lipca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia super że wszystko dobrze :).

    Odeta gratulacje :).

    Dziewczyny może i ja niedługo będę mogła się pochwalić że Kacpi siada albo raczkuje. Póki co jesteśmy ostatni i nie widzę że to nastąpi jutro :(. Ah

  • Justynuszek Autorytet
    Postów: 325 108

    Wysłany: 9 lipca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika, spokojnie, nie jesteście ostatni :)
    U nas Kuba się przeczołga, tzn. przeciąnie na rękach ale kawałek 2 machnięcia i tyle...

    43kth371haww2z0j.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5392 6285

    Wysłany: 9 lipca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1Malinka1 wrote:
    Czy wasze dzieci tez się tak rzucają w trakcie snu? Po całym łóżku latała, wstawała bujala się i znowu spała, różne pozycje. Ja nie wiem może przez to raczkowanie. W ogole to ona potrafi raczkować, zrobi spokojnie kilka kroków, ale cwaniara woli pełzać bo to jej szybciej idzie, no i wszędzie się wspina, co mnie przyprawia o zawał.
    Bywają u nas takie noce. A co do ruchu, to mały też przez dłuższy czas stosował taką technikę, że trochę raczkowal, ale więcej pełzał, bo myślał, że tak będzie szybciej. Od jakiegoś czasu już jednak wie, że był w błędzie :) teraz tylko raczkuje i robi to z prędkością światła. Tak więc przygotuj się na to :)

    1Malinka1 lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 9 lipca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza ! Super , wróciłaś !

    Dziewczyny kp i brak okresu nijak się ma do braku drugiej ciąży ;) właśnie w taki sposób brat i bratowa doczekali się trzeciego dziecka ( upragnionego syna :) ) środkowa latorośl miała trochę ponad 9 miesięcy . Bratowa dalej karmila piersią, nie miała okresu i mimo to zaszła w ciąże :) także jeśli nie planujecie radzę uważać :D a jak planujecie to kciuki za powodzenie :)

    Ja wyspana , dziecko znowu śpi całe noce i do tego doszedł update ;) młody tak się rozgadał głoskami , ze jesteśmy w szoku !
    Jest bababa i mamama i dzia , keke :) gada jak najęty , do tego czasem drze się i piszczy na całe gardło ;) aż uszy więdną :D no i zauwazylam , ze coraz więcej rozumie . Jak mówię ,żeby poszukał smoczka to wie o co mi chodzi szuka znajduje i się cieszy tak samo z niektórymi zabawkami np z piłeczka . Taki z niego cwaniak ze hej !
    No i dziś kończy 9 miechow ! Jak to leci !!

    1Malinka1 lubi tę wiadomość

  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 9 lipca 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megss podalabys nazwę tego fotelika d auta ? Nie zapisałam nazwy a powoli przymierzam się do kupna. On jest obrotowy ?

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 9 lipca 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://babyhit.pl/product-pol-7759-Britax-Romer-Dualfix-M-I-Size-Fotelik-Samochodowy-0-18kg.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

    Proszę :) tak jest 360 obrotowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 12:34

  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megss dziękuję bardzo :)

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też wie i rozumie kiedy pytam się gdzie smoczek lub picie. Też gadula i krzykacz z niego. Ćwiczy namiętnie chodzenie przy meblach ale boi się czasami powrócić na podłogę i krzyczy wtedy mama pomóż ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 9 lipca 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja M wazy tez coś koło 9 kg i ubranka w zależności od firm nosi 74/80.
    Dziś na obiadek dla małej zrobiłam klopsiki z mielonej piersi z indyka, ziemniaczki i ogórka starałam na tarce o średnich oczkach z jogurtem naturalnym. Tak wcinala ze aż jej się uszy trzęsły, a na koniec zajadała się mizeryjka tak jej smakowała 😊

    Resztę mięsa doprawilam to i my sobie pojedliśmy zdrowo :)

    Marcelinka pełza i wstaje, na raczkowanie jest chyba jeszcze za leniwa :)
    Etap kleszczowania i mamozy trwa u nas w najlepsze 😖

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Justynuszek Autorytet
    Postów: 325 108

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę sie pochwalić :D
    Kubus nie raczkuje, nie pełza, nie siada.... ale od tygodnia jesteśmy bez smoczka :)
    Było roznie, czasem wieczorem musi zagryźć ucho krolika, czasem na drzemkę musi pokwilić ale generalnie całkiem spoko.

    Gewalia, Zuuziaaaa, Katiuszaaaa lubią tę wiadomość

    43kth371haww2z0j.png
  • Gewalia Przyjaciółka
    Postów: 137 49

    Wysłany: 9 lipca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynuszek, super to kolejny "odsmoczkowany"🤗🤗 My już ponad dwa tygodnie jesteśmy bez smoczka, mały już o nim zapomniał. Jest bez niego duzo wygodniej, nie trzeba o nim pamiętać jak gdzieś wychodzimy, zamiast tego ma gryzaczek przyczepiony do wozeczka i korzysta w razie potrzeby🙂

    iv09hdge1v8t5a09.png
  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 10 lipca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moje priorytety absolutnie się zmieniły i obecnie nie mam zamiaru patrzeć na prace tylko jeśli dowiem się ze możemy się już starać to tak zrobię :) nie chce znowu czekać tak jak z staraniami teraz, mam fajna prace ale stwierdziłam ze to tylko praca i nikt tam się nie przejmuje mną tak jak ja nimi. Czy któraś z was tez wraca do pracy tylko na cześć etatu ?

    Te z was które maja bidon z canpolu ( ten z obciaznikiem ) czy tez wam się leje ? Przecieka ? Chyba muszę zareklamować ale nie pamietam czy on miał nie przeciekać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 10:50

‹‹ 1122 1123 1124 1125 1126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ