X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 8 września 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko ! Mimo , ze sytuacja ciężka to na pewno wszystko się ułoży na Twoja korzyść :) !

    Kurczę u nas wyraźny kryzys jedzeniowy ..:/ rano mleko ok .. na dwa razy ale wypija pełna porcje... śniadanie- średnio zjada ,
    Kanapki które może sam zapakować do buzi dodatki wszystkie odrzuca , jajko na miękko be ,jajecznica be ,serek be :( brakuje mi pomysłów już .. nie może jeść przecież samego chleba 🙈
    Obiad na sile jakoś .. wczoraj nie zjadł wcale 🙈
    Kolacja ... kasza .. do pierwszego najedzenia i pisk ..
    Z pięknie jedzącego chłopca w ciągu tygodnia zamienił się w niejadka .. owoce jeszcze jakoś jakoś ...
    Gdzieś czytałam , ze koło roku zwłaszcza jak dziecko zaczyna chodzić to ignoruje potrzebę jedzenia bo są inne ważniejsze „sprawy" dla niego ... tylko no ... fajnie ale... przecież nie mogę pozwolic , żeby nie jadł ... co to robić ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2019, 09:47

  • katberry Autorytet
    Postów: 399 105

    Wysłany: 8 września 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko badzo mi przykro. To straszne co piszesz. Mam nadzieje że sie nie zalamiecie i dacie rade. Moc buziakow dla was.
    Justynuszek maly ogarnie wszystko, potrzebuje wiecej czasu. Wiem bo sama przechodze ciagle watpliwosci od dawna. Chodzimy po lekarzach i ciagle slysze pytania "a robi to a robi tamto?". I mam wrazenie ze te wszystkie lekarki dzieci nie maja.. serio. Kazdy z nas jest inny.

    U nas wlasciwie wszystko jest do tylu jesli mialabym porownywac z dziećmi z forum. Mala dopiero raczkuje, z mowa jest tez srednio.. malo gaworzy. ani nie jest gadula, ani pogodnym dzieckiem. budzi sie w nocy 20 razy i rzuca po lozku. nie znosi fotelika samochodowego. srednio je. w zlobku histeria... naprawde duzo tego. Ale jak juz zrobi postep czy sie usmiechnie.. to rozplywamy sie z mezem ze szczescia. To dla nas byl mega ciezki rok, z uwagi na mala nie pojechalismy nigdzie na wakacje. Jak czytam o waszych podrozach to jestem w szoku ze macie takie spokojne dzieci.




    Hedgehog lubi tę wiadomość

  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 8 września 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Buko, ale się porobiło. No nóż mi się w kieszeni otworzył normalnie, jak przeczytałam. Nie daj sobie wmówić, że to twoja wina, bo to on polazł do jakiejś lafiryndy i jest to ewidentnie jego wina. Inne rzeczy sądu nie zainteresują. Trzymaj się, będziemy starały Cię wspierać.

    Karo, ja też kupiłam już sporo w Pepco. Czuję, że dopiero się rozkręcam, bo naprawdę mają ładne rzeczy, a ceny mega zachęcają.

    Karberry, ciekawe jak u nas będzie w żłobku. Przekonam się niebawem. Co do wyjazdów, to mam wrażenie, że Kinga je lubi. Zachowuje się na nich lepiej niż w domu i dość dobrze znosi jazdę samochodem.

    Meggs, to powinno minąć. Ostatnio u nas było podobnie. Kindze nic nie smakowało, zjadala tylko kilka łyżeczek, a potem albo wypluwała, albo wyjowała ręką z buzi i wyrzucała. Bardzo mnie to denerwowało. Podejrzewałam, że to zęby, ale chyba nie. Na razie już od 2 miesięcy są tylko 2 dolne.

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 8 września 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały robi dokładnie to samo .. albo wypluwa albo wyciągać z buzi albo .. zaciska wargi ;) a mnie bierze ;)

    Flavia lubi tę wiadomość

  • Justynuszek Autorytet
    Postów: 325 108

    Wysłany: 8 września 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia, a jak to wspomaganie wyglada, wyglądało?

    43kth371haww2z0j.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5346 6220

    Wysłany: 8 września 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katbery, u nas też alergia na sen i fotelik.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • kamkam Autorytet
    Postów: 656 577

    Wysłany: 8 września 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było! Często was podczytuje, jednak ostatnio cierpię na brak czasu. Przed powrotem do pracy próbuje jak najwięcej czasu spędzić z Adamem. W sumie to już pracuje- na razie zdalnie, w miarę możliwości czasowych. Jednak przeraża mnie powrót do pracy stacjonarnej...
    To już prawie rok nieprzespanych nocy! Ale jestem coraz bardziej zmęczona, kiedyś mimo częstych pobudek wstawałam rano wyspana a od jakiegoś miesiąca wstaje rano z łóżka " bez mocy". Nie mogę się doczekać kiedy pierwsza noc prześpimy w całości.

    Buko tak bardzo mi przykro. Trzymajcie się z Agatką! Cudownie że macie siebie, razem będzie Wam łatwiej przejść przez to wszystko.

    Poraz pierwszy pokazuje mojego blondaska na forum! Rośnie mały pomocnik mamy i taty którzy "zaczynają" budować dom metodą gospodarczą ;)

    received-562314934539128.jpg
    IMG-20190906-132505.jpg
    IMG-20190829-150203.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2019, 16:29

    monika30, edka85, akilegna♥, Zuuziaaaa, Cukierniczka, 1Malinka1 lubią tę wiadomość

    gg64j48a867cxnry.png
    1usasg18efbg4zod.png
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 8 września 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamkam, ale przystojniak! Śmiem twierdzić, ze w wątku są same piękne maluszki :)


    Megss, wrócę jeszcze do tematu butów. Co oprócz Emeli przymierzał Tobi? Sprawdzałaś Renbut, Mrugała, Lasocki? Bartek ma podobno bardzo twarde podeszwy.

    akilegna♥, 1Malinka1 lubią tę wiadomość

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 8 września 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm pisałam rano, że brak postępów w chodzeniu? Odwołuje! Nagle zaczął zasuwac pchajac przed sobą wszystko co da się popchnąć, oprócz specjalnego pchacza ;)

    edka85 lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 8 września 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megss myślę że to poprostu faza, etap, który minie. Nie zmuszaj, proponuj. W końcu zgłodnieje.
    A z gardelkiem wszystko dobrze? Mój odmawiał jedzenia właśnie przez ból gardła

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 8 września 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo poza Emel ,elefanten , Bartek i geox .

    Jutro jedziemy do Słupska do sklepu w którym jest z 20 naprawdę dobrych firm z butami dla maluchów i mam
    Nadzieje wyjść z jesiennymi i zimowymi .

    Butów jest pełno ale kupić je stacjonarnie .. to jakas masakra.. przynajmniej w trojmiscie .

    Akilegna - z gardłem wszystko ok ... bunt 🤷‍♀️Co zrobić

    Karo_Wi lubi tę wiadomość

  • Agatelek Ekspertka
    Postów: 156 62

    Wysłany: 8 września 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, w factory Ursus (może Annopol też) jest sklep geox i mają obecnie fajne buciki po 80 zł, więc dobra cena. Agatka jeszcze nie chodzi więc czekam z zakupem, ale jak tylko zacznie to ruszam do factory

    Buko
  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 8 września 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynuszek, wspomaganie obejmuje rehabilitację, logopedę i pedagoga. W zależności, czego dziecko potrzebuje.

  • Justynuszek Autorytet
    Postów: 325 108

    Wysłany: 8 września 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, to rehabilitacje mamy a logopeda raz w miesiącu jest w żłobku. Zobaczę co powie. Matko, jutro pierwszy dzień w żłobku...

    43kth371haww2z0j.png
  • Justynuszek Autorytet
    Postów: 325 108

    Wysłany: 8 września 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, to rehabilitacje mamy a logopeda raz w miesiącu jest w żłobku. Zobaczę co powie. Matko, jutro pierwszy dzień w żłobku...

    43kth371haww2z0j.png
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 8 września 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatelek, Kindze tez daleko do normalnego chodzenia, wiec konkretnie za butami się jeszcze nie rozglądam, ale powoli robię rozeznanie co do firm. My się chyba wybierzemy do Małego Butka (czy jakoś tak) na Gocławiu, bo tam mamy najbliżej.

    Tak się w ogóle zaczęłam zastanawiać- przemyślałam sprawę co do ubioru na zimę dla Kingi i postawię na dwuczęściowy kombinezon (bo kupowanie oddzielnie zimowej kurtki i kombinezonu jest bez sensu). Jeśli ona nie zacznie porządnie chodzić do czasu zimy, to co wtedy na stopy założyć? Są jakieś zimowe niechodki? Bo na same skarpetki to mi się wydaje, ze będzie za zimno.

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 9 września 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są zimowe niechodki .. :) nawet w H&M widziałam takie ala emu ;)

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 9 września 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Buko bardzo mi. Kurcze jakie to przykre, że on tak postepuje z Tobą. Czy chociażby ze względu na dobro dziecka nie lepiej rozstać się w zgodzie, a już nie wspólnie o godności. Zero klasy ma. Wywlekanie brudów jest mega niefajne, szczególnie gdy samemu w taki brud się wpadło. Trzymam za was kciuki.

    Megsss ja to bym się za bardzo nie przejmowała. Jako ze sama mam dziecko, które je tyle co nic, to nie przejmowałabym się chwilowym brakiem apetytu. Na pewno mu minie, ale warto cały czas proponowac. U nas chociaż jest taki postęp ze probuje.

    Zuziaaaa poruszyła temat dziecka „rzepa”, mam to samo. Julka sama nie usiedzi, w mieszkaniu wszędzie za mną lata, włącznie z wc. Ciężkie to, bo mieszkanie wola o posprzątane, a nie ma szans przy niej.

    Małej wyszła jakaś wysypka, tzn kilka takich delikatnie czerwonym małych kropek, płaskie są, nie swędzą , mała ma się dobrze, bez zmian w humorze, nie ma temp, mam nadzieje ze to minie.

    Muszę Wam pokazać moja mała modelek, sama się tak ustawiła/ zapozowała
    301bf19b6b0c.jpg


    edka85, Megsss, monika30, akilegna♥, Flavia, Blondas_29, Katiuszaaaa, Cukierniczka lubią tę wiadomość

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 9 września 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest przesliczna!!

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 9 września 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka ! Słodziak 🥰 a wysypka to może po prostu potowki ?

    Buko ja się nie będę ostro wypowiadać o Twoim mężu bo mysle , ze mi nie wypada... nie znam ani jego ani Ciebie ..,natomiast ogólnie jestem pod „wrażeniem " mężczyzn którzy postępują w ten sposób .
    Czego oni się w zasadzie spodziewają ? Ze kolejna kobieta , ta nowa wielka miłość nigdy nie będzie chciała ułożyć sobie życie ? Założyć rodziny ?
    Uciekają od odpowiedzialności ... ale można uciec tylko na chwile ..🤷‍♀️

‹‹ 1157 1158 1159 1160 1161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ