X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy są tutaj takie dzieci które nie przesypiają nocy od deski do deski? Tzn mój syn na jedzenie się nie budzi od kas skończył 8 miesięcy chyba, bardziej chodzi mi o niespokojny sen, albo ze śpi u siebie a w połowie nocy przychodzi do Was spać.
    Chciałam zmienić łóżeczko na bardziej „dziecięce” niż te z barierkami bo mam wrażenie ze mu ciasno, ale chciałam poczekać aż będzie przesypiać noce, ale nie mogę się jakoś „doprosić”. Koło 3/4 się budzi i przychodzi spać do mnie prawie lunatykując, lub popłakuje żeby go wziąć do siebie.
    Wiem ze są mamuśki których dzieci śpią odkąd zasną do samego rana, ale pytam o przeciwieństwo.

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia, Kinga przesypia całą noc od deski do deski tylko wtedy, kiedy śpi z nami. Kiedy śpi w swoim łóżeczku budzi się nad ranem, przychodzi do nas (daleko nie ma, ledwo dwa kroki od łóżeczka do łóżka) i śpimy dalej. Sama wychodzi z łóżeczka przez szparę między szczebelkami. Raz jej się zdażyło, ze chcac wyjść zaplątała sie w kołdrę i wypadła. Mogłabym już jej zmienić łóżko na bardziej dorosłe (ale jednak dalej z barierką na części), ale nie mamy na to miejsca w sypialni i jej większe łóżko=nasza wyprowadzka na kanapę do duzego pokoju :/

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza mój mały ma już takie łóżko od około 2 miesięcy i tez nie zawsze przesypia noce u siebie ..:)
    Od kiedy dostał nowe i nauczył się , może z niego swobodnie wyjść są wędrówki do nas nad
    ranem :) i z nami dosypia .. Nie zawsze ale tak w kratkę ... Zazwyczaj śpi u siebie i przybiega ok 5 z całym setem swoich przyjaciół - dwa wieloryby i świnka .. :D
    Ja z tym nie walczę , doszłam do wnioski , ze skoro nie jest to reguła to widocznie potrzebuje czasem być bliżej i ok :)

  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia, trzymam kciuki, żeby dalej wszystko się dobrze potoczyło! :)

    U nas też Młody nie przesypia nocy, raz na parę miesięcy się zdarzy. Poza tym od zawsze popłakuje w nocy. Mleko w nocy odstawił dość szybko, ale i tak się budzi z płaczem i kończy nockę u nas.

    A wysypiacie się z maluchami w łóżku? Mój okropnie się rozpycha i kotłuje.

    Katiuszaaaa lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Justynuszek Autorytet
    Postów: 325 108

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/be1f3bb74432d.jpg.html

    U nas byl bunt na łóżeczko. Zrobiliśmy coś takiego.
    Zasypia z nami, przekładam go. Czasem śpi do rana u siebie, czasem w środku nocy ładuje sie do nas. Na ogół kolo 4-5:30 przychodzi do nas na spiocha i dosypia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2020, 11:52

    43kth371haww2z0j.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5363 6238

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie samo rozwiązanie jak Justyna.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :*


    Moj Ben wędruje co noc do naszej sypialni i o ile położy się i zaśnie, to nie widzę problemu. Gorzej jak mu przyjdzie ochota na zabawę. Któregoś pięknego ranka znalazłam pod łóżkiem wszystkie moje tampony, podpaski i lakiery do paznokci ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 2 lipca 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak tu cicho.

    A ja z pytaniem: zniszczyła mi sie jakos ostatnio cera. Mam duzo takich podskórnych niedoskonałości, zgrubien. Niby skora gladka ale czuke to pod palcami i coraz częściej wyskakuje mi jakis pryszcz.

    Polecicie mi jakia dobry krem? Na tradzik to raczej nie, bo jestem za stara, i najlepiej ktory tez wygladza, czy przeciwzmarszczkowy.
    Jest tego mnostwo i nie moge sie zdecydować.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 5 lipca 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chic moze jakieś błędy pielęgnacyjne ?
    Demakijaż( żel, pianka albo płyn micelarny ) Później tonik i na końcu krem to podstawa dwa razy dziennie
    Do tego peeling raz w tygodniu .

    Teraz jest ciepło , słońce skóra sie blokuje od kolorowki trzeba ja częściej oczyszczać .
    Na niedoskonałości polecam ten krem :

    https://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabiegów-pielęgnacyjnych/effaclar/effaclar-duo-p24200.aspx

    Działa cuda .

    Trądzik może pojawiać się w każdem wieku nie tylko w okresie dojrzewania, tylko przyczyny jego pojawienia są różne :)
    Krem który jest od wszystkiego jest od niczego :) polecam skupić się na oczyszczeniu skory , zrobić sobie dłuższa kuracje z tym kremem i jak problem minie albo zacznie ustępować włączyć dodatkowo np jakieś serum p/zmarszczkowe liftingujące .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2020, 09:29

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 5 lipca 2020, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki. Nie ukrywam ze na Twoja rade liczylam. Jutro kupuje.

    Megsss lubi tę wiadomość

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 5 lipca 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam się :)

  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 6 lipca 2020, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja nigdy nie należałam do osób które z domu nie wychodziły bez makijażu, ale powiedzmy 50% czasu poza domem używałam tuszu karetki i kremu bb ale teraz ostatnio to w ogóle, obowiązek maseczek został zdjęty a mi jakoś zostało :) ale jak widzę to dobrze nie używać nic kolorowego :)

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 6 lipca 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    La roche faktyczne super działał. Poza tym od siebie dodam, że na mnie bardzo dobrze wpływa maska algowa i serum z kwasem migdałowym 10% zbiochemii urody, ale w okresie letnim to chyba nie bardzo. No i uważam ze odpowiednie nawilżenie potrafi zdziałać cuda. Dlatego pije dużo wody :)

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 6 lipca 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza, ja miałam podobnie, kiedyś w ogóle ciężko mnie było zobaczyć BEZ makijażu (choćby korektoru pod oczy, tuszu do rzęs i zrobionych brwi). Zaczęło mi się zmieniać, jak pracowałam na noce. Czasem zdarzyło mi się przymknąć oko i budziłam się cała rozmazana, co mnie zdradzało ;) a w ciąży przestałam pracować i przestałam się malować, bo do ludzi prawie w ogóle nie wychodziłam. Później szkoda mi było na to czasu, bo i tak wyglądałam kiepsko. Maseczki to było wybawienie, nic nie było widać :D a teraz powoli wracam do siebie, znalazłam fajny krem bb i staram się malować kiedy mam czas.

    W ogóle to przez kwarantannę przytyłam 6 kg i czuję się okropnie. Ograniczyłam żarcie i waga zaczęła spadać, ale chyba po prostu muszę jakoś wygospodarować czas na cwiczenia.

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 6 lipca 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie malo maluje. Jedynie krem bb i tusz. Raz w tygodniu peeling i raz maseczka z glinki zielonej. Zawsze mialam ladna cerę a teraz jakos gorzej.
    A Ewa wczoraj pol dnia w basenie i dzis juz katar :/

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 6 lipca 2020, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 09:40

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 6 lipca 2020, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 09:40

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 7 lipca 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wbrew pozorom , skóra bez makijażu wcale nie jest bezpieczeniejsza niż z .. taka zupełnie Saute jest narażona nie tylko na promieniowanie uv ale tez na kurz , pył i cały ten „syf” co lata w powietrzu :)
    Lekki krem bb , albo chociaż krem z filtrem i puder mineralny to zdrowsze rozwiązanie niż zostawienie skory bez niczego . Tylko trzeba pamiętać o regularnym oczyszczaniu :)
    Bo czy się malujemy czy nie , skore oczyszczać trzeba tak samo :)

    Ja się maluje ( podkład , roz i tusz ) lubię ,lepiej się czuje , żadna to wielka tapeta tak naprawdę ale dbam o skore jednocześnie .

    A co do maseczek , ja pracuje w nich obecnie całe dnie .. i większych problemów nie mam z cerę .
    Największe problemy miałam przed ciąża, jak prolaktyna mi skakała i miałam podniesiony testosteron .. wiec może to nie kwestia maski tylko coś się dzieje w organizmie i warto się przejść na badania kontrolne ?

  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 7 lipca 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pracuje cały dzień w maseczce i nie zauważyłam problemu ze skóra.

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 7 lipca 2020, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 09:40

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
‹‹ 1244 1245 1246 1247 1248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ