Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne przebieg ciąży
Odpowiedz

przebieg ciąży

Oceń ten wątek:
  • Paulina1986 Autorytet
    Postów: 455 804

    Wysłany: 22 listopada 2012, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w takim szoku po przeczytaniu tego co Monia przeszła u naszych "cywilizowanych" lekarzy, że aż brak słów :( Tym bardziej zaczynam bać się o siebie, bo wczoraj dziewczyny wyszła mi beta 116,2 co oznacza, że dołączam do Waszego grona. Mam nadzieję, że rozgoszczę się tu u Was na najbliższe 9 miesięcy :)

    iv09io4pj4q7bsdv.png

    Moje Aniołki- ukochany synek 23.01.2013 (13tc) i 16.09.2013 (7tc) [*]
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 22 listopada 2012, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko.....gratuluje serdecznie ! Mysl pozytywnie ! Zycze nuuuuudnej ciazy !!!

    Paulina1986 lubi tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Paulina1986 Autorytet
    Postów: 455 804

    Wysłany: 22 listopada 2012, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chyba się nie da :/ Byłam przed chwilą w toalecie i zauważyłam na bieliźnie, a potem na pap. toaletowym śluz podbarwiony na blado brązowo. Od razu zaczął mnie z nerwów boleć dół brzucha i jestem przerażona. Nie chcę zeby to się skończyło zanim na dobre się zacznie :(

    iv09io4pj4q7bsdv.png

    Moje Aniołki- ukochany synek 23.01.2013 (13tc) i 16.09.2013 (7tc) [*]
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 22 listopada 2012, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze byc jeszcze od zagniezdzania sie zarodka....ja tez mialam napoczatku taki sluz. Najlepiej zrob sobie termin u lekarza- jak najszybciej, moze dostaniesz progesteron na podtrzymanie. Wizyta u lekarza zawsze uspokaja.
    Trzymam kciuki !!!!

    Paulina1986 lubi tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Paulina1986 Autorytet
    Postów: 455 804

    Wysłany: 22 listopada 2012, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Anette. Właśnie dzisiaj późnym popołudniem się wybieram. Mój lekarz wie, że jestem strasznym nerwusem, płaczką i panikarą więc mam nadzieję, że mnie uspokoi. W końcu zna mnie już chyba z 10 lat...Ehhhh, ciężki ten nasz babski los. Zawsze musimy się o coś martwić... Chyba już taka nasza natura...

    Anette lubi tę wiadomość

    iv09io4pj4q7bsdv.png

    Moje Aniołki- ukochany synek 23.01.2013 (13tc) i 16.09.2013 (7tc) [*]
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 listopada 2012, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka gratuluje :)

    Paulina1986, Anette lubią tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 22 listopada 2012, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia jestem w szoku po tym co napisałaś o potraktowaniu Cię przez lekarkę, w głowie mi się nie mieści jak można proponować aborcję kobiecie w 20tc?! pozbyć się problemu?! jak można w ogóle tak określić malutkie dziecko???

    trzymam mocno kciuki, aby kolejne badana potwierdziły inną diagnozę

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 listopada 2012, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aborcja do 22 tyg W PL. czekam w przychodni i mnie roznosi.......

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2012, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniu całym serduszkiem jestem teraz z tobą i trzymam kciuki żeby jednak okazało się że wszystko jest dobrze.

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 22 listopada 2012, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia trzymam mocno kciuki aby wszystko było dobrze;*
    Paulinko gratuluję. Tak jak mówi Anette, taki śluz może świadczyć o zagnieżdzeniu się zarodka, niekoniecznie musi się dziać coś złego, dobrze, że dziś idziesz do gina może da ci zapobiegawczo progesteron.

    relg3e5eu7qme10h.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 22 listopada 2012, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, trzymaj sie tam! Napisz co lekarka dzis za diagnoze postawila....

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2012, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, daj znać koniecznie co Ci dzisiaj powiedzieli. Szkoda, że w końcu nie przyjechałaś na połówkowe i echo serca do Warszawy. Dangelowa ani Hamela na pewno nie potraktowałyby Cię w ten sposób a za całe USG zapłaciłabyś 350 zł (połówkowe i echo robią razem więc nie płaci się za dwa badania tak jak kiedyś myślałyśmy)... W każdym razie możesz zawsze tu przyjechać i powtórzyć badania.
    Jakbyś w ogóle potrzebowała jakiś namiarów do dobrych lekarzy od diagnostyki płodu to służę pomocą. Mam już te ścieżki niestety przetarte...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2012, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wszystkim nowo-zaciążonym serdecznie gratuluję, obyście dziewczyny miały spokojniejsze ciąże...

  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 22 listopada 2012, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina1986 wrote:
    Właśnie chyba się nie da :/ Byłam przed chwilą w toalecie i zauważyłam na bieliźnie, a potem na pap. toaletowym śluz podbarwiony na blado brązowo. Od razu zaczął mnie z nerwów boleć dół brzucha i jestem przerażona. Nie chcę zeby to się skończyło zanim na dobre się zacznie :(

    miałam tak samo, tak jak mówi Anette, to moze byc jeszcze po zagnieżdżeniu.trzyma kciuki;)

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 listopada 2012, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już jestem po lekarzach
    u radiologa jutro będę miła dokładny opis zdjęć wymiary rączek
    najprawdopodobniej malutki nie ma paluszków ale to wyjdzie w styczniu
    i rączka jest krótsza o około 6,5 cm ma 2 kości po łokciu co kwalifikuje go do operacji późniejszych teraz nic nie można robić tylko obserwować dalej rozwoj i jechać do genetyka
    ale przyczyną była opryszczka na 80% jego zdaniem
    moja gin też poznała się i skierowała mnie dalej do diagnostyki porównywała zdjęcia z ostatniego usg
    i tam było ok.

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 listopada 2012, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoku potrzebuje dobrego gentyka znasz takiego???

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2012, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniu tak mi przykro trzymaj się kochana. Jestem całym serduszkiem z tobą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2012, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniu, nie znam osobiście żadnego genetyka, ale słyszałam dużo dobrego o poradni genetyki w szpitalu przy ul. Sobieskiego 9 w Warszawie, telefon: 22 458 28 48.
    Zadzwoń tam jutro i powiedz jaka jest sytuacja to może znajdzie się szybki termin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2012, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, trzymaj się i życzę Ci dużo, dużo siły! :*

  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 listopada 2012, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz syn jest WYJĄTKOWY :) Nie współczujcie.

    nick nieaktualny, milola86 lubią tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ