Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌞🏖️SIERPIEŃ 2025🏖️ 🌞
Odpowiedz

🌞🏖️SIERPIEŃ 2025🏖️ 🌞

Oceń ten wątek:
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H&M ma cudne legginsy ciążowe, takie jeszcze z sezonu 2020-23 to w ogóle był miodzio bo teraz widzę, że te gumy w pasie jakoś inaczej są wykończone więc na pewno coś się zmieniło.
    Chociaż i tak czegoś tam jeszcze poszukam. Koszulki i bluzki to wolę kupować ze zwykłej linii, jestem wysoka więc i tak zawsze szukam dłuższych.
    Z sukienkami za to zawsze problem żeby znaleźć odpowiedni fason, ale wiosną i latem będą niezastąpione ❤️❤️

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    O taaak! Mam to samo! Jak fajnie 🫶🏻😂
    Koleżanka pisze "zamówiliśmy chińczyka", ja do męża, że musimy zjeść chińczyka.
    Przejeżdżamy obok maka, chcę maka 😅 Zauważyłam, że jak dobrze zjem to mam mniejsze mdłości.
    Dziś robię domową pizzę - może którąś z Was zarażę 🤪

    Siedzę próbuję zamówić ale taka wybredna jestem. No nie mam pewności czy ktoś jest w stanie mnie zadowolić.
    A sama pizzy nie robię, szkoda 🤪

    Smacznego ! :D

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arenda 🫶🏽 wrote:
    Jakie macie smaki dziewczyny? Ja totalnie na kwaśne 😂 dzisiaj miałam taką chęć na ogórki kiszone i jak odebrałam syna z przedszkola, to od razu pojechaliśmy do warzywniaka po ogórki i wzięłam całe wiaderko zimnych kwaśnych ogórków 🙈 oczywiście dokupiłam też kwaśne żelki, a wczoraj wieczorem wymarzyłam sobie kwaśną lemoniadę 😂

    Ja akurat jestem właśnie z tych co lubią kwaśne i wytrawne rzeczy a teraz tak różnie jak mi przyjdzie ochota. Dziś na obiad wpadła pita z kurczakiem i warzywkami no sztos a tak to co mi np mąż powie żeby zjadł to odrazu mam na to ochotę 😂 i potem za mną to łazi aż tego nie zjem.

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Ahossik91 Autorytet
    Postów: 293 231

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to pewnie bede miala cc tydzien przed czyli 2.08:) a moze jeszcze w lipcu sie zacznie? Cały sierpień spacerków:) inaczej sobie nie wyobrażam. Moje starsze bedą caly czas na dworze. A ja z nimi.
    Ja nie mam smaku na słodkie. Słodyczy typu ciasto czy cukierki nie jadlam od 3-4 tygodni. Jem normalne rzeczy. A z racji zapalenia dwunastnicy przewlekłego mam diete lekkostrawną reczej...:/ bułeczka biała z drobiową szyneczką i pomidorem bez skórki, z serkiem almette, pulpety drobiowe, ser biały, jajka na miękko zupy...bede fit przynajmniej😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2025, 17:16

    preg.png

    age.png

    age.png
  • dzikaplaża Autorytet
    Postów: 327 321

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahossik91 wrote:
    Tak w sumie nie do konca lato😄 bo w moze w lutym a napewno w marcu i kwietniu to juz zadna raczej w swoje ciuszki nie wlezie, przynajmniej od dołu. Oby maj był ciepły:) bo tez ostatnio było słabo.
    Nie mam totalnie doświadczenia 🤪 Będę się ratować dresami 🙃

    FET blastocysta ➡️ prolutex, cyclogest, duphaston, estrofem, acard, neoparin, encorton, prograf, euthyrox
    8dpt 30
    10dpt 77
    12dpt 175
    14dpt 438
    16dpt 1109
    18dpt 2316 (103%)
    19dpt pecherzyk 7mm, żółtkowy 2mm
    21-23dpt krwawienie - krwiak?
    28dpt 6+4 CRL 6,1 mm, FHR 122
    7+5 CRL 1.58 cm FHR 158
    9+5 wizyta 2.91 cm / 150
    11+0 4.45 cm / 164
    12+4 6.55 cm / 154
    prenatalne ✅️
    Pappa ✅️
    NIPT ✅️
    połówkowe ✅️
    echo serca ✅️

    8 lat za nami, 4x transfer IVF, 5xIUI, 1xcb, 1xpuste jajo, miliony badań

    preg.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam smaki na kwaśne. Ogórki kiszone, żelki, owoce...

    No i dowiedziałam sie dziś na wizycie, ze prawdopodobnie będzie trzecia corka 🫶🏻🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    dzikaplaża, Luna_, Lia., smoothie, onalola, Kinia__, anakonda, Milka1991, Platynova55, nick nieaktualny, Roxanne, Maggy_88, Britta lubią tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • dzikaplaża Autorytet
    Postów: 327 321

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    O taaak! Mam to samo! Jak fajnie 🫶🏻😂
    Koleżanka pisze "zamówiliśmy chińczyka", ja do męża, że musimy zjeść chińczyka.
    Przejeżdżamy obok maka, chcę maka 😅 Zauważyłam, że jak dobrze zjem to mam mniejsze mdłości.
    Dziś robię domową pizzę - może którąś z Was zarażę 🤪
    Jeju, ten chińczyk tydzien za mną chodzi 🫠🥲

    Lia. lubi tę wiadomość

    FET blastocysta ➡️ prolutex, cyclogest, duphaston, estrofem, acard, neoparin, encorton, prograf, euthyrox
    8dpt 30
    10dpt 77
    12dpt 175
    14dpt 438
    16dpt 1109
    18dpt 2316 (103%)
    19dpt pecherzyk 7mm, żółtkowy 2mm
    21-23dpt krwawienie - krwiak?
    28dpt 6+4 CRL 6,1 mm, FHR 122
    7+5 CRL 1.58 cm FHR 158
    9+5 wizyta 2.91 cm / 150
    11+0 4.45 cm / 164
    12+4 6.55 cm / 154
    prenatalne ✅️
    Pappa ✅️
    NIPT ✅️
    połówkowe ✅️
    echo serca ✅️

    8 lat za nami, 4x transfer IVF, 5xIUI, 1xcb, 1xpuste jajo, miliony badań

    preg.png
  • dzikaplaża Autorytet
    Postów: 327 321

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda, mam to samo z HM. Nigdy nic nie mogłam trafić i mam wrażenie że ich ubrania niszczą się jak tylko zdejmę je z wieszaka w sklepie 🙃

    Smoothie, ja tam pierwszy raz w tym wątku uczestniczę w rozmowach o porodzie w sierpniu :) O ubraniach tez. Drobiazgi czy nie drobiazgi dla mnie to totalny kosmos. Ja nawet nie wiem jakie ubrania mam kupić 😅 A dla dziecka to już w ogóle jakiś level milion i będę się zastanawiać w czerwcu.

    smoothie lubi tę wiadomość

    FET blastocysta ➡️ prolutex, cyclogest, duphaston, estrofem, acard, neoparin, encorton, prograf, euthyrox
    8dpt 30
    10dpt 77
    12dpt 175
    14dpt 438
    16dpt 1109
    18dpt 2316 (103%)
    19dpt pecherzyk 7mm, żółtkowy 2mm
    21-23dpt krwawienie - krwiak?
    28dpt 6+4 CRL 6,1 mm, FHR 122
    7+5 CRL 1.58 cm FHR 158
    9+5 wizyta 2.91 cm / 150
    11+0 4.45 cm / 164
    12+4 6.55 cm / 154
    prenatalne ✅️
    Pappa ✅️
    NIPT ✅️
    połówkowe ✅️
    echo serca ✅️

    8 lat za nami, 4x transfer IVF, 5xIUI, 1xcb, 1xpuste jajo, miliony badań

    preg.png
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzikaplaża wrote:
    Anakonda, mam to samo z HM. Nigdy nic nie mogłam trafić i mam wrażenie że ich ubrania niszczą się jak tylko zdejmę je z wieszaka w sklepie 🙃

    Smoothie, ja tam pierwszy raz w tym wątku uczestniczę w rozmowach o porodzie w sierpniu :) O ubraniach tez. Drobiazgi czy nie drobiazgi dla mnie to totalny kosmos. Ja nawet nie wiem jakie ubrania mam kupić 😅 A dla dziecka to już w ogóle jakiś level milion i będę się zastanawiać w czerwcu.

    Pierwsze rozmowy pewnie były gdy było nas tutaj jakieś 30% tego co mamy obecnie 😅 Dlatego napisałam,że to naturalne,że jeszcze nie raz będziemy coś wałkować :) Po prostu takie miałam skojarzenie dzisiaj.
    Mamy pierworódki też na pewno będą miały więcej pytań niż te które już mają co nieco za sobą :) ale myślę, że każda z nas niejednokrotnie na tym skorzysta :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2025, 18:03

    dzikaplaża lubi tę wiadomość

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2588 5043

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, sorka za ciszę w eterze. Troche nie mam siły, troche czasu a trochę weny. 🤷‍♀️

    Czy @Sreberko się może odzywała? Kochana jeśli czytasz to daj znać jak sytuacja U Ciebie 🙏

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoothie wrote:
    Pierwsze rozmowy pewnie były gdy było nas tutaj jakieś 30% tego co mamy obecnie 😅 Dlatego napisałam,że to naturalne,że jeszcze nie raz będziemy coś wałkować :) Po prostu takie miałam skojarzenie dzisiaj.
    Mamy pierworódki też na pewno będą miały więcej pytań niż te które już mają co nieco za sobą :) ale myślę, że każda z nas niejednokrotnie na tym skorzysta :)
    Czyli ja milion pytań 😅 . Ja nawet nie wiem co sobie kupić a co dalej …
    To moja pierwsza i ostatnia ciąża więc nie chcę też zbędnych rzeczy dla siebie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2025, 18:41

    smoothie lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z hm przyszła mi ciążowa spódnica w prążki i jest bardzo fajna. Gdyby były inne kolory, to kupiłabym kilka, bo ladnie podkreśla brzuszek.

    anakonda lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Platynova55 Autorytet
    Postów: 405 957

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zaczęłam rozglądać się za jakimiś wyjściowymi leginsami, bo jak dziś po dłuższej przerwie założyłam dżinsy to trochę niekomfortowo się czułam 😁
    No i trochę zaczyna boleć mnie gardło i osłabiona jestem, mam nadzieję że to nie jakaś grypa, bo strasznie szaleje teraz

    starania od 10.2022
    01.2024- cb 💔
    31.03.2024 ⏸️
    05.2024 💔
    👩🏻29
    IO, PCOS
    🧔🏻‍♂️31
    badanie nasienia ✅️
    19.11.2024 ⏸️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    O taaak! Mam to samo! Jak fajnie 🫶🏻😂
    Koleżanka pisze "zamówiliśmy chińczyka", ja do męża, że musimy zjeść chińczyka.
    Przejeżdżamy obok maka, chcę maka 😅 Zauważyłam, że jak dobrze zjem to mam mniejsze mdłości.
    Dziś robię domową pizzę - może którąś z Was zarażę 🤪
    Haha mi się śniło dziś że robiłam domowa pizze

    Lia. lubi tę wiadomość

  • Sreberko Autorytet
    Postów: 533 1270

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, melduję się. Nie miałam totalnie głowy, żeby pisać cokolwiek. W poniedziałek jechałam do szpitala z przeświadczeniem, że to koniec. Krwawienie było naprawdę duże. Usg i ulga, że jest serduszko. We wtorek szok, że są dwa zarodki. Przeryczałam większość dnia. Miliony myśli, obawy, wątpliwości czy sobie poradzę,czy z dziećmi będzie ok, czy dam radę donosić itd. Poukładałam sobie wszystko w głowie, krwawienie się zmniejszyło, nadzieja urosła i przyszedł kolejny liść w twarz. Jedno serduszko znikło, krwiak na 10 cm, odkleja się kosmówka. Rozsypałam się psychicznie. Ból niesamowity. Nie wiem co przyniesie jutro. Boję się badania i tego co mogę usłyszeć. Nadal wierzę, że Okruszek walczy dzielnie i zostanie ze mną, ale lekarze są bardzo ostrożni z rokowaniami. Póki co kategoryczny zakaz chodzenia, mąż z córkami nie może przyjechać i to też dobija. Dziękuję, że jesteście myślami ze mną, z nami. To wiele znaczy.

    👱 35 🧑36
    2017 A 🩷🤱 39+2
    2018 Z 🩷🤱34+2

    07.2024 ciąża pozamaciczna 💔
    11.2024 biochem 💔

    17.12.2024 🫄
    07.01.2025 ❤️❤️
    08.01.2025 ❤️💔

    Witaj córeczko
    26.07.2025 M 🩷 35+1
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sreberko wrote:
    Hej, melduję się. Nie miałam totalnie głowy, żeby pisać cokolwiek. W poniedziałek jechałam do szpitala z przeświadczeniem, że to koniec. Krwawienie było naprawdę duże. Usg i ulga, że jest serduszko. We wtorek szok, że są dwa zarodki. Przeryczałam większość dnia. Miliony myśli, obawy, wątpliwości czy sobie poradzę,czy z dziećmi będzie ok, czy dam radę donosić itd. Poukładałam sobie wszystko w głowie, krwawienie się zmniejszyło, nadzieja urosła i przyszedł kolejny liść w twarz. Jedno serduszko znikło, krwiak na 10 cm, odkleja się kosmówka. Rozsypałam się psychicznie. Ból niesamowity. Nie wiem co przyniesie jutro. Boję się badania i tego co mogę usłyszeć. Nadal wierzę, że Okruszek walczy dzielnie i zostanie ze mną, ale lekarze są bardzo ostrożni z rokowaniami. Póki co kategoryczny zakaz chodzenia, mąż z córkami nie może przyjechać i to też dobija. Dziękuję, że jesteście myślami ze mną, z nami. To wiele znaczy.

    Fajnie,że się odezwałaś.Przykro,że tyle na raz spadło na Ciebie.Oby już było tylko dobrze. Bardzo mocno trzymam za Was kciuki ❤️

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sreberko wrote:
    Hej, melduję się. Nie miałam totalnie głowy, żeby pisać cokolwiek. W poniedziałek jechałam do szpitala z przeświadczeniem, że to koniec. Krwawienie było naprawdę duże. Usg i ulga, że jest serduszko. We wtorek szok, że są dwa zarodki. Przeryczałam większość dnia. Miliony myśli, obawy, wątpliwości czy sobie poradzę,czy z dziećmi będzie ok, czy dam radę donosić itd. Poukładałam sobie wszystko w głowie, krwawienie się zmniejszyło, nadzieja urosła i przyszedł kolejny liść w twarz. Jedno serduszko znikło, krwiak na 10 cm, odkleja się kosmówka. Rozsypałam się psychicznie. Ból niesamowity. Nie wiem co przyniesie jutro. Boję się badania i tego co mogę usłyszeć. Nadal wierzę, że Okruszek walczy dzielnie i zostanie ze mną, ale lekarze są bardzo ostrożni z rokowaniami. Póki co kategoryczny zakaz chodzenia, mąż z córkami nie może przyjechać i to też dobija. Dziękuję, że jesteście myślami ze mną, z nami. To wiele znaczy.
    Trzymaj się 😘😘 trzymam mocno kciuki

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platynova55 wrote:
    Ja właśnie zaczęłam rozglądać się za jakimiś wyjściowymi leginsami, bo jak dziś po dłuższej przerwie założyłam dżinsy to trochę niekomfortowo się czułam 😁
    No i trochę zaczyna boleć mnie gardło i osłabiona jestem, mam nadzieję że to nie jakaś grypa, bo strasznie szaleje teraz

    Mnie od wczoraj też boli i w ogóle jakiś mokry kaszel mi się pojawił :/ Teraz to chyba pierdylion rzeczy grasuje. Nadal nie możemy wyleczyć najmłodszej :( a tutaj kolejne problemy u mnie.

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • Platynova55 Autorytet
    Postów: 405 957

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sreberko wrote:
    Hej, melduję się. Nie miałam totalnie głowy, żeby pisać cokolwiek. W poniedziałek jechałam do szpitala z przeświadczeniem, że to koniec. Krwawienie było naprawdę duże. Usg i ulga, że jest serduszko. We wtorek szok, że są dwa zarodki. Przeryczałam większość dnia. Miliony myśli, obawy, wątpliwości czy sobie poradzę,czy z dziećmi będzie ok, czy dam radę donosić itd. Poukładałam sobie wszystko w głowie, krwawienie się zmniejszyło, nadzieja urosła i przyszedł kolejny liść w twarz. Jedno serduszko znikło, krwiak na 10 cm, odkleja się kosmówka. Rozsypałam się psychicznie. Ból niesamowity. Nie wiem co przyniesie jutro. Boję się badania i tego co mogę usłyszeć. Nadal wierzę, że Okruszek walczy dzielnie i zostanie ze mną, ale lekarze są bardzo ostrożni z rokowaniami. Póki co kategoryczny zakaz chodzenia, mąż z córkami nie może przyjechać i to też dobija. Dziękuję, że jesteście myślami ze mną, z nami. To wiele znaczy.
    Wiem, że Ci teraz ciężko, ale jest nadzieja! Trzymam mocno kciuki ❤️

    starania od 10.2022
    01.2024- cb 💔
    31.03.2024 ⏸️
    05.2024 💔
    👩🏻29
    IO, PCOS
    🧔🏻‍♂️31
    badanie nasienia ✅️
    19.11.2024 ⏸️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sreberko wrote:
    Hej, melduję się. Nie miałam totalnie głowy, żeby pisać cokolwiek. W poniedziałek jechałam do szpitala z przeświadczeniem, że to koniec. Krwawienie było naprawdę duże. Usg i ulga, że jest serduszko. We wtorek szok, że są dwa zarodki. Przeryczałam większość dnia. Miliony myśli, obawy, wątpliwości czy sobie poradzę,czy z dziećmi będzie ok, czy dam radę donosić itd. Poukładałam sobie wszystko w głowie, krwawienie się zmniejszyło, nadzieja urosła i przyszedł kolejny liść w twarz. Jedno serduszko znikło, krwiak na 10 cm, odkleja się kosmówka. Rozsypałam się psychicznie. Ból niesamowity. Nie wiem co przyniesie jutro. Boję się badania i tego co mogę usłyszeć. Nadal wierzę, że Okruszek walczy dzielnie i zostanie ze mną, ale lekarze są bardzo ostrożni z rokowaniami. Póki co kategoryczny zakaz chodzenia, mąż z córkami nie może przyjechać i to też dobija. Dziękuję, że jesteście myślami ze mną, z nami. To wiele znaczy.
    Kochana, przytulam, moje kciuki nadal zaciśnięte 🤞 jakbyś czegoś potrzebowała, np. się wygadać, dawaj nam znać ❤️

    Lia. lubi tę wiadomość

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ