Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie ;)
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie ;)

Oceń ten wątek:
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    A ja dziś pospałam bo noc miałmaś srednią a tu takie newsy :)

    Kajoni gratuluje jeszcze raz :)
    Ona wielkie gratulacje ! Cudownie słuchać że kolejna kruszynka przyszła na swiat :)

    Positive myśle ze to już ! :) trzymaj się dzielnie i czekamy na info :)

    Celia gratuluje 39 tc :)

    A moja noc kiepska, bolą mnie okropnie biodra, jak się budze to są zdrętwiałe i się nawet ruszyć nie moge :(

    Monia ja mam podobny nastrój, jestem już tym wszystkim zmęczona i zniecierpliwiona ... wczoraj to cały wieczór się do męża nie odzywałąm, on nawet nie wiedział dlaczego i co mi jest a ja po prostu już chce urodzić, a tu nic się nie dzieje :(

    mala_mi, Moni&, celia, nick nieaktualny, Dodi, Kajoni, ona20 lubią tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulujemy Ona :)

    851719jig57c91jp.gif


    WITAMY NA ŚWIECIE

    Pekinka82 13.08 EMIL 575281br5nqkcttj.gif / 12.07 - SN
    marderkowa MILA 558162xaex8fdvtb.gif/ 14.07 - CC
    Paulia87 18.08 MARCELEK 575281br5nqkcttj.gif / 25.07 - CC
    Jus1985 18.08 CÓRKA 558162xaex8fdvtb.gif/ 27.07 - SN
    Madzikovy 29.07 ZUZANKA 558162xaex8fdvtb.gif/ 29.07 - CC
    Kasieńka:) 01.08 CÓRKA 558162xaex8fdvtb.gif/ 30.07 - SN
    Kajoni 01.08 ADAŚ 575281br5nqkcttj.gif / 31.07 - CC
    ona20 24.08 OLIWIA 558162xaex8fdvtb.gif / 31.07 - CC



    CZEKAMY NA :

    Camille87 - - 29.07 SYN <3 KUBUŚ
    Ruda27 - - 31.07 SYN <3 NATANIEL
    Domi IRL - - 1.08 <3 -- CC
    Lanusia93 - - 01.08 CÓRKA <3 LILIENKA
    Amela - - 03.08 CÓRKA <3 NELKA
    Magda2013 - - 3.08 CÓRKA <3 MAJECZKA
    Moni& - - 4.08 SYN <3 KACPEREK
    mala_mi - 06.08 CÓRKA <3 KLARA - CC
    Niebieska - - 10.08 SYN <3 KACPEREK
    Celia – - 12.08 CÓRKA <3 JUSTYSIA - CC
    Kada24 - - 12.08 SYN <3 MATEUSZEK
    Macca - - 12.08 CÓRKA <3 EMILY
    Nezumi - - 13.08 CÓRKA <3 ALICJA
    agapast - - 13.08 SYN <3 MICHAŁEK
    Positive - - 14.08 <3 CÓRKA ALICJA
    Quendi - - 18.08 <3 SYN HUBERT
    Ninkapa - - 19.08 SYN <3 LUCAS
    Mila - - 19.08 SYN <3 BARTUŚ - CC
    Sproquette - - 20.08 <3 CÓRKA JULKA
    _Cleo_ - 21.08 CÓRKA <3
    Mika 28 - - 22.08 CÓRKA <3 JULCIA
    Mika1987 - - 23.08 CÓRKA <3 MAJUSIA
    Aggie - - 24.08 CÓRKA <3 MAYA
    Sylka - - 25.08. SYN <3 OLAV
    le'nutka - - 27.08 <3 SYN JULIAN
    aicha - - 29.08 CÓRKA <3 MADZIA
    Nadia - - 30.08 CÓRKA <3 ALICJA
    Dodi- - 30.08 CÓRKA <3 AMELKA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 11:24

    Moni&, nick nieaktualny, mala_mi, Aggie, Dodi, Lanusia93, ona20 lubią tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz 8 mamusiek :D:D:D:D aza chwile positive urodzi :)

    nick nieaktualny, MILA lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • ninkapa Autorytet
    Postów: 657 866

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super coraz wiecej mamusiek

    Ona20 gratuluje:)
    Z jedej strony Wam zazdroszcze ze juz macie swoje malenstwa a z drugiej wiem ze teraz niezbyt odpowiedni moment na porod ale za jakies 10 dni juz bede bardzo wam zazdroscila i z niecierpliwoscia oczekiwala swojego mam nadzieje ze ten czas szybko minie i ja bede mogla byc dumna mamusia:)

    ona20 lubi tę wiadomość

    relgh371blt2rdpa.png

    relgsg18glt7yrrj.png

    1usa9vvjzcjrn0lc.png[
  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amela ja mam dokladnie to samo z bolem bioder... a dzisiaj w nocy to juz w ogole masakra,najpierw nie moglam spac do 2 (na pewno tez przez nerwy ktore funduje mi M - ciagle tylko koledzy sa na 1 miejscu a jak rozmawiamy to zaraz foch! jakby to bylo mozliwe to powiedzialabym ze jest w ciazy i to chyba z trojaczkami;/ )
    No ale wracajac do tematu bolu bioder to juz sama nie wiem jak sobie z tym radzic, na lozku mam koc i 3 koldry i jeszcze zle..masakra..

    Pogoda u mnie ucieszylaby chyba kazda z was bo pada deszcz i zdecydowanie chlodniej jest... a ja jestem inna i w taka pogode czuje sie zle, nie moge sie zebrac i jakas nie kumata jestem, zdecydowanie lepiej mi w ciepelku ;-)

    Ale przede wszystkim Gratuluje kolejnym szczesliwym mamusiom :-)

    relg2n0a1g998ci6.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też pochmurno i od razu lepiej mam werwe posprzątam trochę dom hehe

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenutka u mnie dziś pogoda podobna, ale mnie to cieszy, jest chłodno w końcu, te upały jeszcze gorzej wplywaja na mnie...
    mi w nocy juz jest bardzo cieżko ;( musimy sie jeszcze troche pomeczyc !

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz wiecej mamus :-)
    U mnie tez dzis chlodek w koncu chwila relaksu :
    ) ale ja sie lepiej czuje jak swieci slonce ;)

    Ja dopakowuje torbe bo w tym szpitalu gdzie chce rodzic maja troche inne wymagania co do wyprawki, poza tym bede daleko od domu wiec z dowiezieniem rzeczy nje bedzie tak latwo ..

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż śpi u córki w pokoju bo ze mną się nie da h ehe

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez dzis pochmurno chłodek fajny 20 stopni mnie to odpowiada. ide za godzinke na.jakis spacer musze sie jakos odprezyc, na razie pije meliske

    Dodi lubi tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka rozumiem Twoje zniecierpliwienie zreszta kazda z nas juz sie niecierpliwi a ja juz po terminie wiec co ja mam powiedziec? :P

    Moj maz do mnie powiedzial ze juz sie nastawil ze dzis w nocy go obudze i kaze jexhac do szpitala :P

    MILA, amela, celia, nick nieaktualny, le'nutka, Dodi, Kajoni lubią tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :-)

    Matko jak tak dalej pójdzie to Amelka nie nadąży z uzupelnieniem listy ha ha h :-)

    Ona gratulacje :-D

    Positive trzymam kciuki !!!

    Domi za Ciebie także - czekamy na wieści :-)

    Kajoni wszystko opisałać super , jeszcze raz gratuluje :-D

    Kamilka wierzę ze u ciebie też się zaczyna kochana trzymam kciukasy :-)

    Gratuluję kolejnych tygodni dziewczyny i ciąż donoszonych :-D

    Pogoda cudna - ile bym, dała zeby tak zostało :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 10:51

    nick nieaktualny, amela, mala_mi, celia, Aggie, Dodi, Kajoni, ona20 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milus dziekuje Kochana :* <3

    MILA lubi tę wiadomość

  • Sylka Autorytet
    Postów: 1357 3062

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Koniec dobrego! Dzisiejsza noc koszmarna! Wieczorem zaczęły męczyć mnie straszne kłucia pochwy, potem doszedł ból miesiączkowy i oczywiście skurcze. Całą noc się męczyłam, trochę spałam, trochę jęczałam ;)

    Ale mnie zaskoczyłyście informacją o ONA20! Przecież miała termin dzień przede mną. Jak to wogóle się stało, że wylądowała na porodówce?! Oczywiście GRATULUJĘ córeczki!!!

    Positive jednak fryzjerskie plany musisz przełożyć :) Ale fajnie, że i u Ciebie już się zaczęło :)

    Daria i Kamila może i Wy dziś zostaniecie mamusiami?! Życzę Wam tego z całego serca <3

    nick nieaktualny, MILA, celia, Dodi, Kajoni lubią tę wiadomość

    f2w39jcgqwt6nja8.png
    relg3e5e7k7mhx6f.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czekanie jest dobijające..
    Kamilka ale u Ciebie już coś rusza pomału :) jutro masz ktg ?

    Miluś uwielbiam jak lista się zapełnia :)

    MILA, celia, Dodi lubią tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    No czekanie jest dobijające..
    Kamilka ale u Ciebie już coś rusza pomału :) jutro masz ktg ?

    Miluś uwielbiam jak lista się zapełnia :)

    Tak jutro mam ktg :-)
    Moze i u Ciebie sie cos dzieje tylko jeszcze o tym nie wiesz ;-)
    Oj zycze ci tego! <3

    amela lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Kamilko <3 mam taką nadzieje ! oby do poniedziałku !
    Trzymam kciuki za jutro ! :) na która jedziesz ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emocje z kazda was dziele hehe

    a ja lazienke posprzatalam i sie zmeczylam szok jak nigdy

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka, to u Ciebie może też już się zbliża? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jade na 11 :-)

    U mnie chlodno a i tak sie poce :/
    Ale pomalowalam paznokcie u stop :P

    amela, Dodi lubią tę wiadomość

‹‹ 1691 1692 1693 1694 1695 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ