Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie ;)
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie ;)

Oceń ten wątek:
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camille87 wrote:
    Wydaje mi sie ze masz racje :D tylko takie to zawile ze dwa razy czytalam zeby zrozumiec hahaha o.O ponoc w ciazy mozg sie zmniejsza :P
    Papka z mózgu siè robi :-D

    nick nieaktualny, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Aggie Autorytet
    Postów: 1361 2671

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek kochane :) U mnie sie zaczal II trymestr dzisiaj :D ale jestes szczesliwa :D
    A to moj tlusciutki brzuchol :)
    https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/l/t1/q71/s720x720/1620815_10200638270918585_317712207_n.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 11:14

    Jus1985, Magda2013, pekinka82, Lanusia93, mala_mi, celia, Niebieska lubią tę wiadomość

    7a4akrhm7fw1jhk0.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camille87, no zawiłe to ;)

    "Zaburzenia pamięci

    Przyczyną są hormony, braki snu, zmniejszone zasoby energii, stres. Zaburzenia pamięci sprawiają, że kobieta w ciąży często nie może pracować tak dużo i tak wydajnie, jak przed ciążą.
    Jest też inna przyczyna. W ciąży zmniejsza się objętość...mózgu. Naukowcy odkryli, że kłopoty z koncentracją i pamięcią częściej przytrafią się kobietom, których potomek jest płci żeńskiej, rzadziej tym, które noszą w brzuchu chłopca. Na szczęście sytuacja jest przejściowa. I zmieniający się w czasie ciąży mózg wróci do stanu wyjściowego w kilka miesięcy po porodzie."

    nick nieaktualny, Aggie, Jus1985, mala_mi, celia, Gosiaczek, Niebieska lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia93 wrote:
    Camille87, no zawiłe to ;)

    "Zaburzenia pamięci

    Przyczyną są hormony, braki snu, zmniejszone zasoby energii, stres. Zaburzenia pamięci sprawiają, że kobieta w ciąży często nie może pracować tak dużo i tak wydajnie, jak przed ciążą.
    Jest też inna przyczyna. W ciąży zmniejsza się objętość...mózgu. Naukowcy odkryli, że kłopoty z koncentracją i pamięcią częściej przytrafią się kobietom, których potomek jest płci żeńskiej, rzadziej tym, które noszą w brzuchu chłopca. Na szczęście sytuacja jest przejściowa. I zmieniający się w czasie ciąży mózg wróci do stanu wyjściowego w kilka miesięcy po porodzie."

    Jest nadzieja! :D

    Lanusia93, Jus1985, mala_mi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Papka z mózgu siè robi :-D

    Hahaha dobrze ze nie siano :P

    Lanusia93, Jus1985 lubią tę wiadomość

  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde co znowu z moim suwaczkiem ?:/

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia93 wrote:
    Camille87, no zawiłe to ;)

    "Zaburzenia pamięci

    Przyczyną są hormony, braki snu, zmniejszone zasoby energii, stres. Zaburzenia pamięci sprawiają, że kobieta w ciąży często nie może pracować tak dużo i tak wydajnie, jak przed ciążą.
    Jest też inna przyczyna. W ciąży zmniejsza się objętość...mózgu. Naukowcy odkryli, że kłopoty z koncentracją i pamięcią częściej przytrafią się kobietom, których potomek jest płci żeńskiej, rzadziej tym, które noszą w brzuchu chłopca. Na szczęście sytuacja jest przejściowa. I zmieniający się w czasie ciąży mózg wróci do stanu wyjściowego w kilka miesięcy po porodzie."

    Oooo ..ciekawe :)

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mój M to chyba zdebilniał całkiem. Właśnie znalazłam podpisany wniosek urlopowy jego od 18 do 29 sierpnia i nie to nie jest na czas porodu on nad morze chce jechać :-(
    Wczoraj zapomniał że miałam usg i nic się nie pytał i nawet zdjęć nie widział. Nic się nie będę odzywać ciekawe kiedy sam sie o coś spyta. Bo widze że on nawet nie wie na kiedy mam termin wyznaczony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 11:22

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda suwaczek jest :-)

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985, przytulam <3
    To niech sobie jedzie bez Ciebie, bo chyba nie chcesz rodzić nad morzem? :D A może on myśli bardzo mądrze- pierwsze wakacje z dzieckiem... :D
    Porozmawiaj z nim na ten temat, możecie pojechać np. w czerwcu, to chyba bezpieczniejsza opcja.
    Nie przypominaj mu o tym USG, niech się sam zastanowi co robi. Ja też nie przypominam mojemu o tym, że ma mnie dzisiaj na wizytę zawieźć. Zobaczymy jak u niego z pamięcią, czy udzieliło mu się od nas to rozkojarzenie. W ogóle nie mam zamiaru się jakoś narzucać podczas wspólnego mieszkania, będę miła, ale bez przesady, nic o dziecku nie będę mówić, dopóki nie zapyta. Teraz czas na starania z jego strony.

    Jus1985, Aggie, Kasieńka:), celia lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ja go widze do polowy w poziomie.
    Jus lepiej jak by w czasie porodu wzial sobie urlop. Moj tak bierze,moja mama tez chce tak wziasc.

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam gorszą sytuację. Mój w listopadzie zapytał mnie kiedy mam urodziny, bo pamięta, że w grudniu, ale nie wie dokładnie. A mam 1 grudnia. Więc mówię mu: "12 grudnia". On na to: "Aha, ok, zapamiętam". Więc dalej ciągnę zabawę: "Jak możesz nie pamiętać, taka łatwa data- 12.12? Ja o Twoich zawsze pamiętam". Kazał mi powiedzieć kiedy ma urodziny i imieniny- powiedziałam bez wahania. Zrobiło mu się głupio. I mówię: "Tak naprawdę to nie mam 12, fajnie, że pamiętasz". Zezłościł się, powiedział, że mi dowód zabierze i sobie sprawdzi. Więc mu mówię, że 8. I znowu uwierzył. A ostatecznie wściekła powiedziałam, że 1 i nie życzę sobie prezentu od niego, niech mi nawet życzeń nie składa.
    Zabrał mnie do Łodzi na megazakupy, żeby wypaść lepiej w moich oczach.

    Hormony buzowały, ale i bez tego moja złość chyba jest usprawiedliwiona- po 2 latach nie znać daty urodzin swojej partnerki, gruba przesada :/
    Ja mu na jego urodziny o północy duże ciastko dałam, z wetkniętą świeczką, odśpiewałam "Sto lat" i piliśmy winko.

    Jus1985, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh, znowu mam wymioty i mdlosci a myslalam ze juz przeszly

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lanusia to nic moj maz rok po slubie jak sie go pytam czy wie kiedy mam urodziny on mowie ze wie i gada 24marzec a ja mu ze co !! 24 maj jak juz gadam przepraszal mnie i gada ze pomylil to z byla narzeczona wrrrr

    Jus1985 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24, o cholera, a to dopiero... :O

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niech jedzie. Jak urodzę w tym czasie to nawet nie zadzwonie. Jak wróci to zobaczy :-D

    Lanusia93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    A niech jedzie. Jak urodzę w tym czasie to nawet nie zadzwonie. Jak wróci to zobaczy :-D

    :D :D :D Można się przy Was uśmiać :D :D :D

    Jus1985, Gosiaczek lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to moj pamieta i urodziny i imieniny i date slubu ;)
    Ale ostatnio znajoma jak nam w auto wjechala i jej maz byl u nas spisywal oswiadczenie za nia to jie pamietal daty urodzin a sa z soba juz 11 lat! MASAKRA :/

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jus ja jade w czerwcu do niemiec na komunie a w sierpniu maz planuje od 18 urlop.. a nie wiem kiedy maluch bedzie chcial wyskoczyc

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Sylka Autorytet
    Postów: 1357 3062

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny!

    Co do tej sieczki z mózgu to się zgadzam.. To co ja ostatnio wyprawiam to przechodzi ludzkie pojęcie ;) wczoraj np. zwyzywałam M bo nie przyniósł mi herbaty z kuchni mimo, że go prosiłam. Wstałam, poszłam do kuchni, wróciłam do salonu, usiadłam i.... herbaty nadal nie miałam! Zapomniałam ją zabrać z kuchni :D Poza tym wczoraj dzwoni do mnie klient (sprzatam mu w domu) i się pyta czy o nim zapomniałam... Przekonana, ze umówiłam się z nim na środę tłumaczę, że będę jutro. Okazało się, że w smsie napisałam, ze będę we wtorek myśląc oczywiście o środzie.. Masakra.. :D

    Poza tym śniła mi się dzisiaj MalutkaEve!!! Spotkałam Ją w DYSKOTECE!!! i zwyzywałam dlaczego się do nas nie odzywa, i że wszystkie dziewczyny się o Nią martwią..!!! Buahahahahahah :D
    Tak się zastanawiam, jak ja Ją poznałam - chyba miała nick na czole wypisany :)

    A więc apel - MalutkaEve odezwij się, bo już w snach mnie nawiedzasz :)

    Jus1985, celia, MILA lubią tę wiadomość

    f2w39jcgqwt6nja8.png
    relg3e5e7k7mhx6f.png
‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ