Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie ;)
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie ;)

Oceń ten wątek:
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula dzieki.
    Mila :( moze to faktycznie wina sprzetu. Ja wierze ze bedzie dobrze,trzeba czekac .. bede sie modlic zeby wszystko bylo u Ciebie ok :)

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • marderkowa Ekspertka
    Postów: 224 317

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila, trzymam kciuki, żeby było dobrze!
    Ja robiłam PAPPA przed USG prenatalnym i pobierałam do testu krew we wtorek, a tydzień później w piatek lekarz miał mój wynik podczas badania USG (czyli 9 dni roboczych)
    Z tym, że ja sama go nie odbierałam, tylko został wysłany bezpośrednio do lekarza, więc de facto nie wiem po jakim czasie lekarz już go miał.

    relgcwa176gulxrh.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę Mila, że będzie wszystko w porządku :) i niepotrzebnie płaczesz :)

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedys kobiety nie robily zadnych badan prenatalnych itp i rodzily zdroee dzieci a im wiecej mozliwosci tym wiecej stresu moze faktycznie wina sprzetu

    Aggie lubi tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni& wrote:
    kiedys kobiety nie robily zadnych badan prenatalnych itp i rodzily zdroee dzieci a im wiecej mozliwosci tym wiecej stresu moze faktycznie wina sprzetu


    Dlatego ja też nie zrobiłam, bo później okazuje się, że wszystko jest w najlepszym porządku i rodzą się zdrowe dzieci :)

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dzisiaj poszłam na zakupy eh męczarnia nic nie kupiłam dla siebie. Chciałam bielizne ale rozmiar 75E był za mały a większy to już takie spadochrony że wstyd na balkonie by było suszyć :-P
    Miluś będzie dobrze jak byłam na pierwszym usg chyba 29.01 i kości nosowej nie było a teraz 11.02 i nochal jest wielki jak u mamusi ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • do Znajoma
    Postów: 20 26

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz powiedział że niestety ale 30% dzieci rodzacych się z Zespołem Downa ma prawidłowy obraz USG, a do testu Pappa potrzebne są zdjęcia z USG i w ciągu 2-3 dni od badania trzeba wykonać test Pappa. Ja się zastanawiam czy zrobić. Mam czas do poniedziałku wiec później poczytam o tym.

    Mila i ninkapa trzymam kciuki :-) będzie dobrze :-)

    ex2b2n0ann34njlk.png
    34bwskjona5pfcie.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tak naprawde to jakie by nie wyszly badania to i tak bedziemy sie martwic o zdrowie naszych maluszkow. uspokoimy sie gdy przy porodzie uslyszymy pierwszy placz malenstwa:) dziewczyny bedzie dobrze sierpniowe dzieciaczki beda zdrowe jak rybcie:D :*

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monis tu sie zgodze z Toba!
    Sierpniowki beda okazem zdrowia! No i lipcowe tez, bo w koncu nie wiemy kiedy przyjda heh :)

    Moni& lubi tę wiadomość

  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo to bedą letnie dzieci dlatego beda zdrowe :D

    nick nieaktualny, Jus1985 lubią tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ile na koniec swiezych owocow beda mialy :D ju sie doczekac nie moge tych truskawek :D arbuza mmm :) no i bobu hah :p

    Jus1985 lubi tę wiadomość

  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmm ja tez bym zjadła truskawki ale to jeszcze troszke musimy poczekac:) arbuzikiem tez nie pogardze:D bo na razie pomarancze i mandarynki juz mi sie przejadły :P ale witaminki trzeba wcinac ;)

    Jus1985 lubi tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prawie codziennie pare owocow :D moj mi salatki robi z banana kiwi, brzoskowinie z puszki, gruszka i sok pomaranczpwy codziennie swiezy :)
    Kurde ale bym bob zjadla :/ sama se smaka narobilam..

    Moni& lubi tę wiadomość

  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez codziennie owoce pomarancze, mandarynki, jabłka szczególnie (odzwycziłam sie od jedzenia kolacji i umiem zjesc wieczorem tylko jabłko:P), czasem banany, kiwi, grejfrut mm:) no i sałatki owocowe z jogurtem naturalnym czesto:)
    a mnie wzieło na budyn i własnie jem, od lat nie jadłam budyniu:P

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja test z krwi robiłam 27.01. I nadal czekam na list pocztą. Ale wiem, że w przychodni wynik już jest i jest OK.

  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny idę do szpitala. Rano dotrwał mnie potworny ból, okazało sie ze to od nerek i podejrzewają kolkę nerwowa. Dzidzia ma sie dobrze waży już 116g. Jak będę mogła to będę sie odzywać.

    pekinka82, nick nieaktualny, Paulia87, Jus1985, celia lubią tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy trzymaj się !!!!!!!!!!

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy - całusy :) będzie dobrze <3

  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy najważniejsze ze Dzidzi nic nie jest, trzymaj sie, jestesmy z Toba! <3

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj madzikovy trzymaj sie kochana!
    Dawaj nam znac jak bedziesz miala mozliwosc, myslami jestesmy z Toba!

‹‹ 387 388 389 390 391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ