Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie ;)
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie ;)

Oceń ten wątek:
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 23 lutego 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój brzuchol z dzisiaj :) Zaczęłam 17 tydzień :)

    350396c853b009e4m.jpg

    855a67edfa87d986m.jpg

    Aggie, pekinka82, amela, nick nieaktualny, Moni&, Jus1985, Sylka, positive, Kajoni lubią tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Aggie Autorytet
    Postów: 1361 2671

    Wysłany: 23 lutego 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosnie :D ladny sie robi :)

    Niebieska lubi tę wiadomość

    7a4akrhm7fw1jhk0.png
  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 23 lutego 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska...kreseczka na brzuszku Ci się robi-super :)

    Niebieska lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w niedziele
    Wczoraj wróciliśmy od rodziców o 24 i od razu spać.
    Ruda gratuluje synka, super wiadomości <3
    A j adziś zaczęłam 18 tc, mój brzuchol narazie jakoś nie rośnie, ale dzidzia za to od rana buszuje ;)

    23wqgqs.jpg

    nick nieaktualny, Niebieska, Jus1985, nick nieaktualny, Sylka, positive, Kajoni lubią tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio pokazałam zdjęcia brzuszka mojemu tacie :P A on mówi do mojego męża:
    " Ty weź jej kup jakieś inne wdzianko, bo cały czas chodzi w tym samym". Jak patrzę na te zdjęcia to prawie zawsze jestem w tej samej piżamie hahaha . Nie wiem, jakim cudem, bo przecież nie śpię w niej 4 miesiące haha

    Jus1985, amela, pekinka82 lubią tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowne macie brzuszki :-) Niebieska Tobie zaczyna sie zaokraglac ;-) a na ubrania nawet nie zwrocilam uwagi ze te same :P pewnie my patrzymy ja brzuszek a nie skupiamy sie na ubraniach :P

    Amel Twoj to juz jest pokazny :-) moj synus na razie nie odzywa sie :( zo

    Niebieska lubi tę wiadomość

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie czuję żadnych ruchów :(

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska sliczny brzusio zgrabniutki:)
    ja zaczelam 17 tc :D
    ale ruchow dalej nie czuje, pare razy delikatne pukniecia i nic wiecej ale poi co nie wiem czy uwazac to za pierwsze ruchy

    Niebieska lubi tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    To ja jestem najgrubsza,, przytylam juz okolo 5 kg... Bede rebeka :p

    Ciuszkow nie kupuje jeszcze, dopiero za jakis miesiac.. A dosc sporo mam tez od siostry spioszkow i bodziakow :)

    Kupilam wczoraj spodnie ciazowe, w h&m za 80 zl, przynajmńiej wygodne :)

    Dobranoc laseczki :)


    Ruda co z tego ze przytylas 5 kg skoro wazysz ile 56 ?? ;-D
    A pisałyście ze powinno się przybierac na wadze 0,5 kg tygodniowo :-O Matko !!!!
    przecież ja bym już chyba z 70 kg ważyła a gdzie koniec :-P Powiedzcie mi czy te 0,5kg to powinno się przybierac od poczatku ciąży czy miałyście na myśli od trzeciego miesiąca np ?

    U nas piękna pogoda i dzisiaj mam zamiar dużo czasu spędzić na dworze :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2014, 09:37

    nick nieaktualny, Jus1985 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to czy czujemy ruchy zalezy od tego jak sie dzidzia ulozy jak ulozy sie przodem do brzucha tonzdarzy sie ze kopnie i poczujemy ale jesli lezy przodem w strone narzadow to nie czujemy.. i z tego co ostatnio nczytalam to sluzowka macicy nie jest unerwiona dlatego nie kazde ruchy czujemy - tylko jak kopniemocniej i macica dotknie miesni brzucha :-) aha no i podobno nasze dzieciaczki maja juz swoje ulubione pozycje do ktorych wracaja po kazdej aktywnosci :-) ja poczulam ruchy w poniedzialek ale nie czuje ich codziennie, dzis jest 3 dzien jak nic nie czuje.. nie chce synus sie odezwac :-( ale wiem ze ilosc wod plodowych rowniez sie zwieksza wiec i ruchy moga byc mniej wyczuwalne. Wiec nie przejkujmy sie :-)

    amela, Niebieska lubią tę wiadomość

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę Mila, ja korzystam z tego :)

    http://dzieci.pl/kalkulator-wagi-w-ciazy.html?_ticrsn=3&smgputicaid=612412

    ckaiflw1up047qr9.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska ja też praktycznie w tych samych ciuszkach na każdym zdjęciu, ja później chce sobie zrobić takie zbiorcze i chce być w jednakowym wdzianku :)

    nick nieaktualny, Niebieska lubią tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    Ruda co z tego ze przytylas 5 kg skoro wazysz ile 56 ?? ;-D
    A pisałyście ze powinno się przybierac na wadze 0,5 kg tygodniowo :-O Matko !!!!
    przecież ja bym już chyba z 70 kg ważyła a gdzie koniec :-P Powiedzcie mi czy te 0,5kg to powinno się przybierac od poczatku ciąży czy miałyście na myśli od trzeciego miesiąca np ?

    U nas piękna pogoda i dzisiaj mam zamiar dużo czasu spędzić na dworze :-D

    Mila te 0,5kg tygodniowo powinno sie przybierac od 14tc :-)

    U nas tez piekna pogoda ale glowa mi peka :-(

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camillka masz zupełną racje, ja chyba przedwczoraj czułam tylko kilka ruchów na dzień a czasami czuje je co kilka godzin także wszystko zależy jak dzidzia sobie leży :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane po obchodzie lekarka dała mi podwójną kroplówkę z magnezdm bo znowu skurcze się pojawiły i podejrzewa skracanie szyjki jak mi nie przyjdzie to znowu przebadaja mnie... Eh

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    Ruda co z tego ze przytylas 5 kg skoro wazysz ile 56 ?? ;-D
    A pisałyście ze powinno się przybierac na wadze 0,5 kg tygodniowo :-O Matko !!!!
    przecież ja bym już chyba z 70 kg ważyła a gdzie koniec :-P Powiedzcie mi czy te 0,5kg to powinno się przybierac od poczatku ciąży czy miałyście na myśli od trzeciego miesiąca np ?

    U nas piękna pogoda i dzisiaj mam zamiar dużo czasu spędzić na dworze :-D


    Hehe kochana fajnie by bylo :p niestety juz mam ponad 70 bo zacżelam z waga ok 66

    Ja wrocilam z kosciolka i jade po meza a po obiedzie w droge fo at :(
    Nadrobie was pozniej milej niedzieli :)

    MILA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku Kada :-( trzymaj sie tam!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja zaczelam z waga 64 a dzis weszlam na wage i sie przerazilam 68,4 ! :( ng

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada trzymaj się <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2014, 10:48

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia sle pozdrowienia i usciski ;-)

    amela lubi tę wiadomość

‹‹ 433 434 435 436 437 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ