Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie ;)
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis siostra oddala mi stanik ktory kupila pod koniec ciazy a na mnie juz teraz dobry :P a mialam sobie kupic nowy bo tylko jeden dobry a juz ciasno mi zaczynalo byc...

    nick nieaktualny, MILA, Lanusia93 lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę nowy kupić bo teraz mam 90c ale by się przydał nowy

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila to takie zdjecie, ja naprawde juz sporo przytylam.. Uda mam takie ohydne masywne, ramiona fuj.. :( w lato bede chodzila w leginsach, dlugich spodńicach i bluzkach cienkich ale z dlugim rekawem bo ramiona musze zakryc :p
    Ty jestes chuda, na zdjeciach taka laska :)
    Fajńie co do stanika, ja sobie kupilam dawno i jest teraz dobry, ale mi tez az tak duzo nie urosly :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 7 marca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wtrace sie z wyplatami, polecam zalogowac sie na epub z zusu, tam wszystko latwo idzie obliczyc ile sie dostanie i doklsdnie kiedy( bo ja dostaje w roznych terminach)

    nick nieaktualny, Jus1985 lubią tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 7 marca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli o terminy chodzi to zależy na ile masz zwolnienie wystawione jeśli na miesiąc to dostaniesz całą wypłatę jeśli na 3 tygodnie to dostaniesz za ten okres Ja dostaję zwolnienie na miesiąc a kasę dostaję z firmy całą :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 7 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika, to dlatego ze dostajesz z firmy:-) ja dostaje na 3 tyg, ale teraz np mam od 21.02-13.03 i w przyszlym tygodniu dostane dwa przelewy, za luty i za marzec;) zazdroszcze calych wyplat, ja to zawsze mam 'niespodzianki'. A dwa przelewy w roznych dniach, jeden w poniedzialek, drugi w piatek;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 22:33

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Diablo Ekspertka
    Postów: 127 112

    Wysłany: 7 marca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2014, 13:17

    f2w3rjjgx4qe9e4w.png

    c55fsek2cpmnrsgq.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 7 marca 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Mika, to dlatego ze dostajesz z firmy:-) ja dostaje na 3 tyg, ale teraz np mam od 21.02-13.03 i w przyszlym tygodniu dostane dwa przelewy, za luty i za marzec;) zazdroszcze calych wyplat, ja to zawsze mam 'niespodzianki'. A dwa przelewy w roznych dniach, jeden w poniedzialek, drugi w piatek;)
    O cholerka żyjemy w takim super kraju że normalnie czad... szkoda gadać z tym co robią zeby nie mozna dostać jednej głupiej wypłaty w normalnym terminie :( My z mężem już dawno myśleliśmy o wyjeżdzie tylko brakuje takiego kopniaka :(

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 7 marca 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Dziewczyny wtrace sie z wyplatami, polecam zalogowac sie na epub z zusu, tam wszystko latwo idzie obliczyc ile sie dostanie i doklsdnie kiedy( bo ja dostaje w roznych terminach)


    bea tina możesz wrzucic linka :-D dzięki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zwolnienia na 3 tygodnie ale wyplaty tez z firmy wiec calosc i na czas ale do konca maja firmy ma nie byc wiec pewnie od czerwca kase bede dostawac bezposrednio z zusu :/ kuzwa dobrze ze dostane odprawe bo liczac na kase z zusu pewnie odsetki na wszystkich rachunkach bym placila :/
    Bea_tina dzieki za info zajrze tam! :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda poczekaj podobnk pod koniec najbardziej piersi rosna :P
    A ja widze ze pozory myla bo ja jestem tlusta tez mi sie moje ramiona nie podobaja i plecy i uda hehehe moge sobie ponarzekac ale bedzie tylko gorzej :P chociaz moja siostra w drugiej ciazy pod koniec chudla- twierdzi ze cora z niej soki wysysala :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    bea tina możesz wrzucic linka :-D dzięki

    No wlasnie ja nie moge znalezc tego :-(

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 8 marca 2014, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie wsiąkłam!

    https://pue.zus.pl/portal/logowanie.npi

    Jedyny mankament, to, że po zalogowaniu się, po 24h musicie się udać do zus, na autoryzację konta. Ale warto, ja nie żałuję, że się zalogowałam, a do Zusu nie mam blisko, mimo to, ułatwia to wiedzie o tym gdzie co i jak:)

    nick nieaktualny, MILA lubią tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Bea_tina na pewno skorzystam :D

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 8 marca 2014, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje wszystkiego dobre z okazji dnia kobiet!! Życzy mój synuś!:-D

    aicha, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Jus1985, nezumi, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dzieki <3
    Moj Synus dolacza sje do zyczen :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 09:11

    MILA, Jus1985, nezumi, Lanusia93 lubią tę wiadomość

  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 8 marca 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodze do gin co dwa tygodnie i na 2 tygodnie mam wypisywanr zwolnienia a wyplate zawsze dostaje cala. jestem zatrudniona na pol etatu ale zawsze wyrabialam caly etat czasem nawet ponad caly dlatego jak mi obliczyli srednja to nie jest tak zle gdy sie siedzi w domu a kasa leci:P
    dziekuje za zyczenia od Twojego synusia:P

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 8 marca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Kada dziekujemy razem z corcia :D

    Ja tez dostalam cala wyplate od pracodawcy a zwolnienie mam na miesiac. Tylko ze ja mam jeszcze okres probny. Dopiero w maju dostane pieniadze z zusu.
    A z ta strona trzeba pomyslec.

    Ja tez bylam w NFZ w moim miescie gdzie poprosilam o kod do systemu i teraz po zalogowaniu na strone mam wykaz wszyskich moich badan lacznie od 2008r.

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda z tym nfz to tez nie glupie, mozna sie dowiedziec na co bylas leczona tzn za co lekarze brali pieniadze i czy na pewno prawdziwe rzeczy podawali :-)

    Magda2013, nezumi lubią tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 8 marca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synuś rownież wszystkim swoim kumpelkom i ich mamusiom życzy wszystkiego naj naj naj

    186495bna73841p9.gif

    Moni&, nick nieaktualny, Magda2013, amela, mala_mi, celia, nezumi, Kajoni, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
‹‹ 527 528 529 530 531 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ