Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie ;)
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie ;)

Oceń ten wątek:
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam Was i nie miałam pisać bo jestem padnieta. Bylam na przystani i robiliśmy porządki przed sezonem. Ale muszę napisać jedno: Mika - ja tez znam Mieszka: był moja pierwsza miłością <3 taka wiecie :) niesamowity facet :) także wybór super :)
    Do jutra...dobranoc....bo juz zasypiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 21:14

    nick nieaktualny, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • ninkapa Autorytet
    Postów: 657 866

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda mozesz za darmo rodzic w Pl musisz tylko jakies druczki wypelnic u ciebie to znaczy tam gdzie przebywasz wiem o tym bo koje znajome tez rodzily w pl a mieszkaly w Irlandii pol najlepiej zapytaj sie poloznej lub lekarza prowadzacego...

    relgh371blt2rdpa.png

    relgsg18glt7yrrj.png

    1usa9vvjzcjrn0lc.png[
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TERAZ ZEBY DOSTAC BECIKOWE TRZEBA SPELNIAC WARUNKI TZN CI KTÓRYCH DOCHODY PRZEKRACZAJĄ JAKĄS TAM ŚREDNIĄ NIE DOSTANĄ :-P

    A JA TEZ DOSTANE KASE ZA URODZENIE DZIECKA Z UBEZP. GRUPOWEGO ALE NA TĄ CHWILĘ NIE WIEM ILE :-P może ktoraś z was sie orientuje w ubezp. w allianzie?

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2laxzqv.jpg

    2iqzhjd.jpg


    Dziewczyny,tak bedzie wygladal pokoj nasz i naszej coreczki.Wiadomo ze inne kolory i meble i nasz troche szerszy jest. Ale nic wiecej sie nie rozni od tego w rzeczywistosci. Takie male sa pokoje w blokach...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 21:32

    MILA, celia, nick nieaktualny, Niebieska, Kajoni, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D tak mnie naszlo na projektowanie

    MILA lubi tę wiadomość

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja pochwale sie wam jak postanowialam sobie umilić ostatnie dni i kupiłam sobie butki i takie oto poncho bo już sie nie dopinam do wiosennego płaszczyka a rano mi piździ :-P

    http://img822.imageshack.us/img822/6279/2xxn.jpg

    i

    http://img31.otofotki.pl/obrazki/mp567_P1680619.JPG

    poncho używane moim zdaniem fajne :-D stwierdziłam ze niewiem jak bede w tym wyglądała więc nie ma co wydawac dużo kasy na nowe

    pekinka82, Magda2013, celia, nick nieaktualny, positive, Sylka lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda a macie 1 pokój?

    Moni& lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozaczki MILA pierwsza klasa :) w moim guście :)

    MILA lubi tę wiadomość

  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie..mamy 4 pokoje, 2 zajmuje babcia a 2 my. W tym spimy a w tym wiekszym mamy TV, mebloscianke, naroznik i biurko ktore mam w planach wyrzucic ale maz sie nie chce zgodzic- tam siedzimy w ciagu dnia.

    MILA, celia lubią tę wiadomość

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pekinka82 wrote:
    Kozaczki MILA pierwsza klasa :) w moim guście :)


    he he dzięki Pekinka :-D STRADIVARIUS ;-) mały obcasik zeby teraz już nie przemęczac nóg ale b.zgrabne na nodze :-D

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila tez mi sie podobaja te kozaczki, ponczo tez fajne :) ale ja wole dluzsze kurtki takie za posladki :D

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczał sie fajny filmik na TVN "Walentynki" czekam na reklamę, szybki prysznic a potem mam ochotę na kakao :-P

    celia, mala_mi lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkapa wrote:
    Ruda mozesz za darmo rodzic w Pl musisz tylko jakies druczki wypelnic u ciebie to znaczy tam gdzie przebywasz wiem o tym bo koje znajome tez rodzily w pl a mieszkaly w Irlandii pol najlepiej zapytaj sie poloznej lub lekarza prowadzacego...
    No wlasnie pytalam w pl i ze musze tu isc do ubezpieczalni po ten druk.. Ale nie wiem czy sie zgodza na to, podobni latwo nie jest, ale bedziemy sie starac.. Dzieki kochana :)

  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    zaczał sie fajny filmik na TVN "Walentynki" czekam na reklamę, szybki prysznic a potem mam ochotę na kakao :-P


    He he. Ja też oglądam i czekam na reklamy ;-)

    MILA, Magda2013 lubią tę wiadomość

    tb736iyeli5hckvm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia akurat wystarczy :) poki dziecko jest male to tak mozna mieszkac :) gorzej jak ma juz 3-4 lata, to jednak potrzebuje swoj kat..

    Milego seansu dziewczyny :) my juz po filmie i zaraz ide spac.
    Dobranoc! :)

    celia, MILA, Magda2013 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja tez skonczylam ogladac film :-) ciezko mi sie oddycha kurna niby duzo nie jadlam a czujensie taka pelna :-( a synus caly dzien z malymi przerwami kopie tak ze az brzuch faluje :-)

    Ruda mam nadzieje ze uda Ci sie zalatwic porod w pl, 2 tys to nie malo :-(
    Mila buty super ale ten plaszczyk no cudo zakochalam sie! :D tez chce taki!!

    Magda pokoik super podobny do mojego :-) tylko drzwi na dluzszej scianie :-)

    A poza tym pisala do mnie Lanusia - jest w szpitalu :-( nieciekawie u niej ale szczegoly zachowam dla siebie :-(

    MILA, Magda2013 lubią tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 15 marca 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilko kurde co z tą młodą?? nie pisz takich rzeczy ze coś sie dzieje ale zachowasz to dla siebie bo wiesz........

    nick nieaktualny, mala_mi, Magda2013 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 16 marca 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria to postaraj sie zalatwic ten porod bo 2 tys do duzo a mozna te pieniadze wydac na maluszka:)
    Mila zobacze sobie linki jak bd na kompie bo ze smartfona niewygodnie kopiowac:P szkoda ze tu nie robia sie od razu odnosniki do strony z linku.
    jeju co znowu z ta Lanusia, ile ta dziewczyna jeszcze wycierpi, jest najmlodsza z nas a juz pobila rekord chyba w pobytach w szpitalu:/ Camilie rozumiem Cie ze nie chcesz pisac o szczegolach bo znowu moglaby siw wywiazac niepotrzebna sprzeczka na fb. mam nadzieje ze w szpitalu z nia i maluszkiem wszystko dobrze.
    Ja wczoraj poszlam z moim po 20 spac hah normalnie szok:P i dzis uz spac nie move a pooda tragedia..:/ wiec jestesmy uziemieni znowu bo samochod znowu u mechanika do poniedzialku, kilka czesci trzeba wymienic ale lepiej to robic na biezaco a nie potem jak kasa bedzie w wiekszosci na malego potrzebna.
    sciskam Was mocno:* milej niedzili mimo tej paskudbej pogody.

    celia, Magda2013 lubią tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 16 marca 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia my tez mieszkamy w takim malym pokoiku i pozniej maluszek do nas dolaczy, miejsce na lozeczko juz tez jest:) niestety takie sa uroki zycia w bloku jeszcze z rodzicami no ale cos za cos, trzeba zaoszczedzic troche pieniedzy i wyfrunac z tej polski zepewnic dziecku lepsA przyszlosc

    Magda2013 lubi tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 16 marca 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz biegnę na zajęcia, pogoda naprawdę paskudna :/

    Lanusia nie wiem co się dzieje, ale wspieram mocno i ściskam kciuki, żebyś jak najszybciej wróciła do domu. Mam nadzieję, że synek jest bezpieczny i już do końca ciąży będzie spokojnie.

    Miłej niedzieli dziewczyny :)

    Kajoni, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
‹‹ 588 589 590 591 592 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ