Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny..
    Jechałam dziś z kotami na adopcję pod Poznań. Wracając jedziemy sobie w najlepsze i patrze a na chodniku idzie ładna Pani w 8-9 miesiącu (duży brzuch miała) w ślicznej różowej sukience. Myślę sobie, że ładnie wygląda etc ale ja patrze dokładnie a ta w lewej ręce fajkę trzyma i jara sobie w najlepsze.. szok. Kurcze, ja na prawdę wszystko rozumiem, nawet to, że czasami kobiety palą bo wcześniej paliły i tak jest "bezpieczniej". Ale tak mnie ten widok ruszył że masakra. Aż się zdenerwowałam. Miki aż sam dał o sobie znać solidnym kopnięciem więc jemu ten widok też się chyba nie podobał... Boli mnie również fakt, że ta kobieta pewnie urodzi w pełni zdrowie dziecko (czego jej życzę z całego serca) a tak wiele kobiet stara się, chucha i dmucha na siebie i maleństwa a i tak tragedie się dzieja...

    Ania_1986 lubi tę wiadomość

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny..
    Jechałam dziś z kotami na adopcję pod Poznań. Wracając jedziemy sobie w najlepsze i patrze a na chodniku idzie ładna Pani w 8-9 miesiącu (duży brzuch miała) w ślicznej różowej sukience. Myślę sobie, że ładnie wygląda etc ale ja patrze dokładnie a ta w lewej ręce fajkę trzyma i jara sobie w najlepsze.. szok. Kurcze, ja na prawdę wszystko rozumiem, nawet to, że czasami kobiety palą bo wcześniej paliły i tak jest "bezpieczniej". Ale tak mnie ten widok ruszył że masakra. Aż się zdenerwowałam. Miki aż sam dał o sobie znać solidnym kopnięciem więc jemu ten widok też się chyba nie podobał... Boli mnie również fakt, że ta kobieta pewnie urodzi w pełni zdrowie dziecko (czego jej życzę z całego serca) a tak wiele kobiet stara się, chucha i dmucha na siebie i maleństwa a i tak tragedie się dzieja...

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika zgadzam sie. Mam te same odczucia. Niesprawiedliwe.

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka polubiłam zdjęcia oczywiście a nie za dalszą część wpisu.

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też dziś były alarmy bombowe. Moj leciał z pracy na 2

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego tez były alarmy, przez to musiał w robocie dłużej zostać :/

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzisiejsza kolacja:
    -szklanka koktajlu z truskawek,
    -ćwiartka kalafiora,
    -2 garście czereśni,
    -garśc zielonego groszku...
    Jakbym powiedziała komuś co zjadłam to chyba tylko 2 letnie dziecko nie skapnęło by się, że to może być tylko posiłek ciężarnej...

    JRY1984 lubi tę wiadomość

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dołączam zdjęcia kolorowego ciasta jogurtowo-galaretkowego :P
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3a6739aa44b2.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/64aa240e4f96.jpg

    nick nieaktualny, JRY1984, Agusienka1985, SyHa85, Friend, Benus, Benus, Aśka_gdańsk, Rudi88, malika89, Ania_1986, Ninka0111, Penelope30, _cherryLady, hella, paola89, Truskaweczka83, Gilis lubią tę wiadomość

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia no i wyszlo bajecznie kolorowo :) az zazdroszcze, chce kawalek...

  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    monia no i wyszlo bajecznie kolorowo :) az zazdroszcze, chce kawalek...
    To zapraszam serdecznie ;)
    Jest jeszcze baaardzo dużo, starczy dla każdego :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika454 wrote:
    Moja dzisiejsza kolacja:
    -szklanka koktajlu z truskawek,
    -ćwiartka kalafiora,
    -2 garście czereśni,
    -garśc zielonego groszku...
    Jakbym powiedziała komuś co zjadłam to chyba tylko 2 letnie dziecko nie skapnęło by się, że to może być tylko posiłek ciężarnej...

    Elegancka, zdrowa kolacja :-) mi by tylko ze tak powiirm brzuch rozsadzilo :-)

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może infantylny ten moj post. Ale jak ja kocham to moje dziecko to jest nieprawdopodobne!!! Jakie emocje juz odczuwam to jest dla mnie porażające.

    nick nieaktualny, monika454, Rudi88, Ania_1986, paola89 lubią tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Kw14tuszek Autorytet
    Postów: 427 354

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, dzisiaj pierwszy raz zajrzałam tam do grażyny z lusterkiem i jestem w szoku!!!! tam wszystko jest tak mega napuchnięte, masakra!!! wy też tak macie???

    f2w3rjjgdlc19w86.png
  • Friend Autorytet
    Postów: 748 777

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kw14tuszek wrote:
    dziewczyny, dzisiaj pierwszy raz zajrzałam tam do grażyny z lusterkiem i jestem w szoku!!!! tam wszystko jest tak mega napuchnięte, masakra!!! wy też tak macie???


    Niestety. Smutne co nie?

    8p3ogov3mui4evm6.png
  • Friend Autorytet
    Postów: 748 777

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak to będzie jak trzeba będzie po porodzie pierwszy raz spojrzeć na Graśkę.

    _cherryLady lubi tę wiadomość

    8p3ogov3mui4evm6.png
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    Elegancka, zdrowa kolacja :-) mi by tylko ze tak powiirm brzuch rozsadzilo :-)
    u mnie jedynie mały sie odzywa bo on KOCHA warzywa!
    chociaż jakbym jeszcze mlekiem popiła...

    SyHa85, Ania_1986 lubią tę wiadomość

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Friend wrote:
    Ciekawe jak to będzie jak trzeba będzie po porodzie pierwszy raz spojrzeć na Graśkę.
    chyba nic fajnego...a jak jeszcze ponacinają...poszyją.. chyba wolałabym tego nie widzieć..

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to z tymi alarmami? Próby jakieś są?

    A u nas burza i deszczyk. Kurde chyba okno zamkne bo K się obudzi, tak mocno grzmoci.

    Syha, ja też moją małą Perełkę kocham! :-D

    Ja nie rozumiem jak można palić w ciąży, albo niektórzy alkoholu sobie nie odmawiają... Co za odpowiedzialnosc... Nie potrafią nawet docenić tego cudu, to nie jest sprawiedliwe...

  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kw14tuszek wrote:
    dziewczyny, dzisiaj pierwszy raz zajrzałam tam do grażyny z lusterkiem i jestem w szoku!!!! tam wszystko jest tak mega napuchnięte, masakra!!! wy też tak macie???

    Noooo :-/

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabanek wrote:
    Co to z tymi alarmami? Próby jakieś są?

    sądzę, że raczej komuś się nudziło i postanowił się pobawić w ten sposób.

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
‹‹ 1468 1469 1470 1471 1472 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ