Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab91 wrote:
    Tak z pomiarow wczesna ale OM 3.11 wiec powinien byc juz gdzies z 8tc

    A jak dlugie masz cykle?

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • niki640 Ekspertka
    Postów: 188 207

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 03:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, chciałam do was dołączyć.

    Specjalnie czekałam na wczorajsze usg i dobre wieści więc też zaliczam się do sierpniowych mamuś. Według usg mam ciążę młodszą o 2 tygodnie, wczoraj był to 6t1d i już było widać serduszko a zarodek miał 0,51cm. Tak więc chyba będę musiała uaktualnić suwaczek bo teraz pokazuje wiek ciąży wg om.
    Termin z usg mam na 22 sierpnia.

    Domi793, nick nieaktualny, Betty Boop, Dominique88, MiMK, malika89 lubią tę wiadomość

    l22nvcqg251x40uy.png

    201502024570.png

    atdc3e5eopf5p6ow.png
  • niki640 Ekspertka
    Postów: 188 207

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab91 wrote:
    Tak z pomiarow wczesna ale OM 3.11 wiec powinien byc juz gdzies z 8tc

    Za Ciebie to ja szczególnie trzymam kciuki i mam nadzieję że to tylko mlodsza ciąża i na kolejnej wizycie zobaczysz już piękny zarodek z serduszkiem :-)

    l22nvcqg251x40uy.png

    201502024570.png

    atdc3e5eopf5p6ow.png
  • Domi793 Autorytet
    Postów: 896 864

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niki640 wrote:
    Witam dziewczyny, chciałam do was dołączyć.

    Specjalnie czekałam na wczorajsze usg i dobre wieści więc też zaliczam się do sierpniowych mamuś. Według usg mam ciążę młodszą o 2 tygodnie, wczoraj był to 6t1d i już było widać serduszko a zarodek miał 0,51cm. Tak więc chyba będę musiała uaktualnić suwaczek bo teraz pokazuje wiek ciąży wg om.
    Termin z usg mam na 22 sierpnia.

    Gratuluje:)))) cudownie czytac takie wiadomosci:))

    Julia, 10 latek
    Alex, ur. 9.08.2016r., 3600 g., 54 cm
  • aniab91 Autorytet
    Postów: 763 440

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mamnieregularne ok. 35 dni i dlatego jest nadzieja. Dziekuje niki.

    1usaj44j19lq9mne.png
    km5s8rib7504nhdw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny! no nic trzeba powoli wstawać i szykować się na dzisiejszą wizytę... poproszę o kciuki :))) jesteśmy w kontakcie i odezwę się jak dotrę do domku :)

    miłego dnia Wam i sobie ;)

    Dominique88, pigułka, SyHa85 lubią tę wiadomość

  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, Podczytuje was i naprawdę nie macie się co nakręcać. Ja w 5+6 tyg miałam tylko pęcherzyk z całkiem żółtym. Lekarz kazał mi się nie denerwować i przyjść za dwa tygodnie bo nie ma sensu chodzić co tydzień .Spokojnych ciąż życzę :-)

    Agsha lubi tę wiadomość

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • M o n i q u e Koleżanka
    Postów: 39 31

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja już nie mogę z tymi snami erotycznymi, normalnie aż się budzę z wrażenia! lekarz nam seksu zabronił bo mam stan zapalny na szyjce ale nie wiem czy orgazmu też mi nie wolno? wstyd pytać :-D

    0d1ys65g7vvehpr7.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)Na początek gratuluje mamusiom, ktore wczoraj usłyszały serduszka, wspaniale-ja tez na pewno sie porycze jak mi bedzie dane usłyszec własne maleństwo :) Juz wczoraj po swoim usg sie poryczalam-ale dopiero jak wsiadlam do auta ;)Potem napisalam do tesciowej(ona w USA) i ta tez ryczała haha Takie z nas beksy ;)
    Mnie sie tez cały czas sni duzo znów ale zwykłych ;) Ledwo zasne i juz śnie. Zawsze sporo sniłam ale teraz to mega historie. Ja lubie sny wiec ok.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo_frut wrote:
    cześć dziewczyny! no nic trzeba powoli wstawać i szykować się na dzisiejszą wizytę... poproszę o kciuki :))) jesteśmy w kontakcie i odezwę się jak dotrę do domku :)

    miłego dnia Wam i sobie ;)
    A na którą masz?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • aniab91 Autorytet
    Postów: 763 440

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli to tylko przez stan zapalny a nie jakies skurcze to orgazm w ,,higienicznych,, warunkach, ze tak to nazwe nie zaszkodzi ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2015, 08:17

    1usaj44j19lq9mne.png
    km5s8rib7504nhdw.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki, na wstępie chciałam napisać, że bardzo mi przykro z powodu straty Aniołków (*).

    Dziewczyny z udanych wizyt gratuluje <3

    Za wizytujące trzymam kciuki.

    U mnie ostatnio nie najlepiej, ale nie będę nudzić.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • aniab91 Autorytet
    Postów: 763 440

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucajcie dziewczynki swoje usg z pierwszych tygodni, u mnie za wiele nie ma to waszymi sie na razie naciesze

    1usaj44j19lq9mne.png
    km5s8rib7504nhdw.png
  • M o n i q u e Koleżanka
    Postów: 39 31

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ohh ja mam filmik nawet :-) ala nie wiem jak Wam go mogę pokazać.
    Zastanawiam się tylko jakim terminem porodu się sugerować, bo według OM 24 lipiec a według USG dopiero 9 sierpnia..

    0d1ys65g7vvehpr7.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique rzadko się rodzi w wyznaczonym terminie :)dzieci się rodzą, kiedy są na to gotowe przed terminem, po terminie :) najdokładniejsze są te z usg, ale to też różnie z tym bywa :)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Kochana jestem przerażona co to za lekarz, z jakiego miasta jesteś? Ten lekarz chyba pomylił zawody ja bym na niego skargę napisała że przyjmował łapówki


    jestem z wolbromia to 40 km od krakowa na północ polski, faktycznie z każdą wizytą złoszczę się coraz bardziej...
    ostatnio nie zrobiłą bo za wcześnie a teraz nie bo nie ma potrzeby...
    szkoda słów, bede prywatnie na usg chodzić gdzieś a do niej po skierowania na wyniki, to w miesiącu wyjdzie chociaż o około 100zł mniej, zwłąszcza, że pracodawca nakazał mi iść na L4, ponieważ po poronieniu byłąm w styczniu i przeszłąm na zus, a oni nie mają na pensję dla nas (żle obliczyli wydatki) i jedyny ratunek dla mnie, żebym poszłą na zus (to szkołą społęczna) tam dostane 1282zł netto ( pracując zarabiałąm o 370zł wiecej) pracodawca zaoszczędzi na mnie 2300zł z opłatami(skłądkami) i dzieki temu inni dostaną pensję...
    wszyscy źli, bo odemnie zależy ich pensja - to chore!!
    a jak mi lekarka nie da wiecej l4?
    to mnie z pracy wywalą za to??
    nikt się nie bedzie odzywał tam do mnie bo przez mój powrót dostaną obniżki pensji - szkoda gadać!!
    złą jestem, że hej!

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    A na którą masz?
    na 9:40 ;) także zaraz wychodzę... boję się :(((

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka a dlaczego miałaby Ci nie dać zwolnienia? mówisz, że się źle czujesz, że masz mnóstwo stresów w pracy i musi.

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    Witajcie Dziewczynki, na wstępie chciałam napisać, że bardzo mi przykro z powodu straty Aniołków (*).

    Dziewczyny z udanych wizyt gratuluje <3

    Za wizytujące trzymam kciuki.

    U mnie ostatnio nie najlepiej, ale nie będę nudzić.
    nie nudzisz! jeśli się lepiej z tym poczujesz to pisz co się dzieję, po to tutaj wszystkie jesteśmy żeby sobie razem radzić :)

    Martynka30, s1985 lubią tę wiadomość

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo_frut wrote:
    nie nudzisz! jeśli się lepiej z tym poczujesz to pisz co się dzieję, po to tutaj wszystkie jesteśmy żeby sobie razem radzić :)

    Bobo dziękuję... <3

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ