X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 15 maja 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyslij mi Benus i powiedz gdzie ona przyjmuje

  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 16 maja 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona do domku przyjeżdża, koleżanka mówiła, że fajnie pokazuje jak można wykorzystać rzeczy które mamy w domu. Wysłałam.

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Benus. Dostalam dzis do tej samej Pani namiar od innej znajomej. Na razie się nie dodzwonilam.

  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko się do niej dodzwonić czasami to fakt, mi na sms odpisywała po 23 czasami.

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 16 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodzwonilam się. Do nas nie dojeżdża. Bedziemy musieli pojechac do niej.


  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 16 maja 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiliście się już konkretnie? Daj znać koniecznie co powiedziała

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 16 maja 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak umowilam się na następną sobotę. Wstepnie jak z nią rozmawiałam mówiła ze jej na asymetrie wyglada. A jezeli tak to mówiła ze łatwo to wycwiczyc.

  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Co tam u Was bo jakos nikt nic.
    My w niedziele bylismy w Kosciele. KACPER mial rocznicę Komuni. Mały przeszedł sam siebie był strasznie grzeczny, siedzial w wozku, obserwował i do wszystkich się śmiał. Kolezanki z klasy Kacpra chciały go zabrać. A Kacper dumny brat się nim chwalił.

    Nie wiem czy ogladalyscie film wyszczepieni. Ostatnio szedł w tv. Polecam ogladnac jest na yt. Ja bym pewnie w ro nie wierzyła gdyby nie to ze kuzynki syn ma autyzm wlasnie po tej szczepionce mmr. Bedziemy ja mieli jak dzieciaki skończą rok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 08:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaskółeczko to Kacper teraz będzie rozchwytywany ;)
    U nas w sumie nic. Kupiłam dziś dużo różnych kasz, kaszek, mąk, płatków itp i będę cudowac powoli. Nie mam pomysłów na dania dla niej, żeby mogła sama jeść, na śniadanko chciałabym coś innego niż kaszke z owocem, a na kolację wiecznie te placki z bananem bo inne albo pracochłonne, albo nie wychodzą, albo mm trzeba... A nie zawsze K jest w domu a z maruda nie da się cały dzień wszystkiego robić. Wiki śpi na pierwsza drzemke, coraz bardziej zaczepna jest i obserwować lubi ludzi, jak już się uśmiechnie to się zawstydza i chowa w wózek ;) coraz plynniej się porusza.

  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 17 maja 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaskółeczko chodzi o mmr?? Już dawno obalona została ta teoria, że ona powoduje autyzm ale i tak będzie ona powtarzana, bo budzi kontrowersje. Z Mmr chodzi o to, że ona powoduje wcześniejsze ujawnienie się autyzmu tj jeśli dziecko jest autystyczne, a do tej pory nie byly widoczne takie zachowania, to po podaniu tego szczepienia ujawnia się wcześniej niż gdybyśmy go nie podali.

    Wiem, że były też osobne szczepionki na każdą z tych 3 chorób ale nie wiem jak z ich dostępnością. Byłoby to dobre dla tych, którzy boją się tej skojarzonej.

    A Iga wczoraj sobie pierwszy raz zwiedziła dom :) i skubana jedna udaje, że kaszle jak się na nią nie patrzy jakiś czas, no gdzie ona takie coś wypatrzyła :D

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benus ogladalas ten film.
    Jesli dziecko z dnia na dzień się zmienia to jest cos nie tak. A widzialam jak się zmienił syn mojej kuzynki. Ja bym z chęcią zaszczepila tylko na odre. Swinke i rozyczke wszyscy przechodzilismy i nic nam po nich nie było.

    Mala na czworakach zwiedza dom ?

    Mojemu się najbardziej kontakty podobają i klatka ze swinkami. Ale moj nieladnie chodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 11:23

  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam. Ja w to nie wierzę i nie uwierzę. Oczywiście, że boję się szczepić Małej, za każdym razem.

    Ja byłam szczepiona osobną szczepionką na różyczkę i osobną na odrę. Pamiętam, że moja mama walkę toczyła w szkole, że mają mnie na różyczkę nie szczepić, bo byłam chora jak miałam 6 miesiecy ale oczywiście zaszczepili, bo co tam jakaś głupia matka wie :)

    Małą też będę chciała tak zaszczpić, bo mmr ma rtęć w sobie a po co jej to ale nie orientowałam się jeszcze jak z dostępnościa tego. Przyladek zdrowia jest międzynarodowym punktem szczepień i mają wiele szczepionek, więc jak będę szukać to od nich zacznę.

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 17 maja 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benus ja tez myslalam się zapytac w przyladku zdrowia.

    Sabanek slodka mała na zdkjeciach.

    Mi się przypomnialo ze maly nauczyl się pic przez słomkę, dzis dalam mu bidonik i wypil na spacerze 100 ml wody. Wczesniej nie chcial wogole pic.

    sabanek lubi tę wiadomość

  • krisi Ekspertka
    Postów: 403 91

    Wysłany: 17 maja 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nabrałam film z nowy sprzętem Natusia - pchacz i mam problem z jego zmniejszeniem bo odinstalowałam dropbox.

    Jak się w pobliżu po szczepienie nic nie stało to się człowiek nie zastanawia i szczepu. Teraz na tym turnusie rozmawiałam z oligofrenopedagogiem i bardzo doradzał mi szczepienie zwłaszcza skojarzonymi. Jak rozmawia z rodzicami to większość mówi że po szczepuonkach się zaczęło. Co ciekawe 90% rodziców tam będących nie szczepu. Rodzice obserwowali zawieszki u dzieci w najlepszym przypadku. Mam mętlik w głowie.
    Córkę 4 lata temu chciałam szczepić w punkcie szczepień osobną mmr i nie było. Natan ma jeszcze zaległą 6w1 ostatnią.

    Córka 08.05.2009
    Syn 25.03.2012
    k0kdgu9r9ot69ark.png
    km5sk6nlfrr866kp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaskółeczko super pomysł z rurką. Wiki ostatnio też coś kiwa głową na picie, może ja wkurza że musi głowę odchylac. Jaki bidon macie?

  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 17 maja 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabanek wysle filmik jak pije. Mamy akuku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaskółeczko ale super :) też kupię. U nas doidy się nie sprawdził, może później się przyda, niekapek przerobilam, butle ledwo ledwo chce, może coś w końcu jej ładnie podpasuje.

  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 17 maja 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie na czworakach zwiedza tylko pełza ale zwiedza :D i tak duży postęp. U nas doidy sprawdził się tak 50/50 lepiej jej idzie ze zwykłej szklanki. Kupiłam teraz lovi 360 ale nie radzi sobie z nim, za duży jest do jej łapek i wypada.

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 18 maja 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Wszyscy pewnie korzystacie z pogody. My wlasnie wrocilismy. Goraco się zrobilo.

  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 19 maja 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U nas też super pogoda pół dnia spędzamy na dworze Majka po kąpieli zwykle zasypia tj o 21 a wcześniej potrafiła o północy.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
‹‹ 1905 1906 1907 1908 1909 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ