Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka_gdańsk wrote:
    No właśnie ja się zastanawiam czy moje są neutralne, bo mam upatrzone kocyki i pościele szaro-miętowe. Jak myślicie? Nada się i dla dziewczynki i dla chłopca?


    Też takie kolory mi się podobają, i beżowy z żółtym, gołębi z turkusem :)

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Jaki magnez bierzesz?
    Różny. W szpitalu mi dawali MG 500. Nie pamiętam jaki mam w domu. Jakiś z cytrynianem ( nie chce mi się wstawać i sprawdzać) i Asmag Forte. Teraz zmówiłam jakiś PlusMag z kilkoma związkami magnezu.Lekarze mówili, żeby brała różne preparaty, bo każdy się inaczej wchłania.

    malika89 lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Aśka_gdańsk Ekspertka
    Postów: 239 233

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że nie jestem sama w takim połączeniem kolorów, bo się poprostu w nich zakochałam. :) gołębi z turkusem też bomba! :)

    gannyx8d18v6v8ew.png

    2 poronienia( 2009 8tyg.[*], 2015 8tyg.[*] )
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    Opozniona to moze kup sobie magnez bez wit B6, np Asmag forte. Z ta wit b6 w ciazy to tez rozne teorie sa. Wiadomo, ze poprawia wchlanianie magnezu, ale nie wszyscy ja moga i wtedy lykaja sam magnez.
    Asmag forte własnie sobie też zamówiłam. Jeszcze może Aspargin dokupię.

    pigułka lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz czytam o jakimś leku "magnella". Nawet piszą, że dla kobiet w ciąży...

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Teraz czytam o jakimś leku "magnella". Nawet piszą, że dla kobiet w ciąży...
    Tylko nie to, to straszny badziew.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz :)
    Ja mam jeszcze magnefar b6 ale tu 4 tabletki to raptem 64% zapotrzebowania ;(

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz mówił żeby brać lek z magnezem nie suplement. Niczego konkretnego nie polecił zaufałam babeczce w aptece :)

    Malika a jak myslisz pompony dla chłopaka o tak średnio chyba ???

    pigułka lubi tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)

    Ale zarobiona od wczoraj bylam,nie mialam czasu zajrzec a tu dziewczyny nowe-witajcie no i kolejne mamuski poznały płec-gratuluję :)

    Ja dzis wyprawialam dla mamy i brata moje urodziny ktore mam za 3 dni ;) Ale na tygodniu nie ma sie kiedy spotkac wiec dzis ich zaprosilam. Od rana sprzatalam i piekłam i mialam mega power. I gdyby nie bóle pleców to bym chyba do tej pory latala jak nakręcona. Serio-nie wiem skad mam tyle energii.

    Jutro lece na wizyte do stomatologa bo moj gin mnie cisnie abym skontrolowala ;) Jejku jak ja wytrzymam do nastepnego usg? Jeszcze sie nie zapisalam, ale do połówkowego z miesiąc. Chyba nie wytrzymam :P

    Ja dostawki nie kupie ale za to zainwestuje w kołyske-kosz na pierwsze 6 mies. mamy pietrowy dom wiec wygodniej mi bedze przeniesc całosc na dół za dnia abym po schodach nie musiala biegac i sprawdzac co sekunde.

    Aśka_gdańsk, Ania bebe 88 lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    Mi lekarz mówił żeby brać lek z magnezem nie suplement. Niczego konkretnego nie polecił zaufałam babeczce w aptece :)

    Malika a jak myslisz pompony dla chłopaka o tak średnio chyba ???

    Ja nie Malika ;) ale uwazam ze bardzo pasują- w Twoich kolorach np szaro/turkusowe :)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    A widzisz :)
    Ja mam jeszcze magnefar b6 ale tu 4 tabletki to raptem 64% zapotrzebowania ;(
    Bo magnez tak w ogole powinno sie lykac kilka razy dziennie, ale producenci wola napisac, ze tylko 1 tabletka dziennie i maja swietny chwyt marketingowy. Poza tym magnez jest w duzej ilosci produktow spozywczych, nawet bilans w kawie wychodzi dodatni, chociaz wszyscy strasza jak to wyplukuje. Wiec przecietna, zdrowa osoba raczej nie ma niedoborow, tylko kobiety w ciazy, osoby starsze, ludzie ktorzy duzo trenuja itp. Ale jak juz potrzeba suplementowac, to trzeba kilka razy dziennie. Ogolnie firma biofarm, aflofarm, zdrovit to nie sa firmy godne zaufania. Zwlaszcza te 2 pierwsze.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope30 wrote:
    no tak nie pomyślałam, faktycznie u Ciebie tylko taka opcja wchodziła w grę.
    A teraz planujesz w to łóżeczka po Marcelim kłaść Kornela a Marcelego już przenieść na większe?
    tak, tak...lozeczko w spadku przechodzi dla mlodszego, a starszy idzie na wieksze, kupujemy takie pietrowe, teraz gora bedzie wolna, a Marceli bedzie na dole, a zanim Kornel wyrosnie z lozeczka to akurat Marceli przejdzie wyzej...

    Penelope30 lubi tę wiadomość

  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://cottonovelove.pl/images/CL/0-1000/cotton_ball_lights_delikatne_%5B3732%5D_1200.jpg

    Takie lampki chcemy kupić. Kolorki można dobrać samemu :)

    pigułka, Aśka_gdańsk, alicjaaaa lubią tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    Mi lekarz mówił żeby brać lek z magnezem nie suplement. Niczego konkretnego nie polecił zaufałam babeczce w aptece :)

    Malika a jak myslisz pompony dla chłopaka o tak średnio chyba ???

    Moja najnowsza produkcja :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/66288cc6f599.jpg

    Dla chłopca idealne :)

    Więcej zdjęć na https://www.facebook.com/tiulovehandmade/

    pigułka, SyHa85, oLena31, Ania_1986, paola89, Betty Boop lubią tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    http://cottonovelove.pl/images/CL/0-1000/cotton_ball_lights_delikatne_%5B3732%5D_1200.jpg

    Takie lampki chcemy kupić. Kolorki można dobrać samemu :)
    Ja mam te lampki z Biedronki jak były na promocji :P

    Dziewczyny, a możecie mi polecić jakieś leginsy ciążowe z panelem? Kupiłam w H&M i po tygodniu mi się zrobiły w nich dziurki i oddali mi za nie kasę, ale teraz zostałam bez, a chciałabym jakieś porządniejsze.

    Aśka_gdańsk lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciociu Maliczko chyba będziemy musieli się z Kornelkiem ładnie do Ciebie uśmiechnąć i złozyć zamówienie :)
    Nawet tacie sie podobają :0

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • Aśka_gdańsk Ekspertka
    Postów: 239 233

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    http://cottonovelove.pl/images/CL/0-1000/cotton_ball_lights_delikatne_%5B3732%5D_1200.jpg

    Takie lampki chcemy kupić. Kolorki można dobrać samemu :)
    Lampki pomysł ekstra, chyba będę miała kolejne akcesoria. :)

    gannyx8d18v6v8ew.png

    2 poronienia( 2009 8tyg.[*], 2015 8tyg.[*] )
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    Ciociu Maliczko chyba będziemy musieli się z Kornelkiem ładnie do Ciebie uśmiechnąć i złozyć zamówienie :)
    Nawet tacie sie podobają :0
    Zapraszam :)

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    Ja mam te lampki z Biedronki jak były na promocji :P

    Dziewczyny, a możecie mi polecić jakieś leginsy ciążowe z panelem? Kupiłam w H&M i po tygodniu mi się zrobiły w nich dziurki i oddali mi za nie kasę, ale teraz zostałam bez, a chciałabym jakieś porządniejsze.

    Mi się kiedyś udało kupic w Lidlu. Fakt były to leginsy do jogi, ale kolezanki nosiły w ciązy bo miały taki podwójny materiał na brzuchu i są bardzo wygodne. Ja też nosze zwykłe leginsy, poprostu większy rozmiar :)

    A ładnie te lapki świecą??? W sensie delikatne czy mocne światło dają ??

    pigułka lubi tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    Mi się kiedyś udało kupic w Lidlu. Fakt były to leginsy do jogi, ale kolezanki nosiły w ciązy bo miały taki podwójny materiał na brzuchu i są bardzo wygodne. Ja też nosze zwykłe leginsy, poprostu większy rozmiar :)

    A ładnie te lapki świecą??? W sensie delikatne czy mocne światło dają ??
    Moje są delikatne, ale ja mam wersję na baterie. A tak ogólnie to raczej używają do ich robienia lampek choinkowych. Jakby Wam się chciało to można je zrobić samemu w domu. Aha no i trzeba uważać, żeby dziecko ich nie dostało w swoje łapki, bo je zgniecie, bo te internetowe nie mają osłonek.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
‹‹ 806 807 808 809 810 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ