Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2017
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda to miałaś farta ze pękły ci dwa pęcherzyki hahaha ;-) no widać, że jeden ciut młodszy :D ! Nie moge... ale to jest cud <3

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 646

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :-)
    Ja też mam zlecone badania krwi. W laboratorium policzyli że ok 200 zł. A już wczoraj dałam 66 za wymazy. Plus leki kilka słów na miesiąc. Dobrze,że mój kochany mówi,że na groszku oszczędzać nie będziemy :-) to duże wsparcie :-)

    Cherry_Blossom, Najmłodsza_staraczka, nick nieaktualny, Asiulka83 lubią tę wiadomość

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie proszę kciuki za 3 godziny. Na tym etapie to tylko wóz albo przewóz. Boję się cholernie tej wizyty :(

    nick nieaktualny, awangarda, nick nieaktualny, Kira_, sisi, Otka, Tova33 lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another, trzymam mocno kciuki :*

    Awangarda, pociesze cie, ze tylko te 1 takie drogie. A co do kosztów to z mezem mamy też takie zdanie, na dzieciach nie oszczedzamy

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Trzymajcie proszę kciuki za 3 godziny. Na tym etapie to tylko wóz albo przewóz. Boję się cholernie tej wizyty :(
    Zaciśnięte!!! Rozumiem ze ta wizyta serduszkowa to stres jest. Musi być dobrze, my wszystkie czekamy z niecierpliwością na wieści :*

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 646

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another kochana każda z nas trzyma kciuki :-) każda się tak samo denerwuje. Będziemy co chwilę pewnie odświeżać stronę :-)

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another powodzenia! :)

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another
    powodzenia! daj znać po wizycie zaraz :)

    piernik w piekarniku, popołudniu tradycyjnie mąż będzie piekł z dziewczynkami pierniczki :)

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam fajnie ja do 15.30 w pracy potem bieg ;) W takim czasie to zazdroszczę jak ktoś ma wolne.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Ale Wam fajnie ja do 15.30 w pracy potem bieg ;) W takim czasie to zazdroszczę jak ktoś ma wolne.

    ja nie mam wolnego;), ale mój gin i moja rodzinna stwierdzili, że ze względu na moje przeziębienie (które już się skończyło) lepiej nie ryzykować chodzenia do pracy teraz bo u mnie wylęgarnia choróbsk i dlatego jestem w domu

    dziewczyny ja nie wiem jak dotrwam do 30.12 :(

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • marjotka Autorytet
    Postów: 422 277

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awangarda, ja miałam :) ale weszłam sporo poźniej i strasznie długo siedziałam :D
    Jest fasolka, serduszko bije (słyszałam i sie poryczałam) <3

    2v01yko.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 13:00

    Cherry_Blossom, itakasia, nick nieaktualny, Karola555, sisi, Asiulka83, Otka, Anielle, awangarda, inaa, nick nieaktualny, Tova33 lubią tę wiadomość

    Żyje swoim życiowym mottem<" Dopóki oddycham, nie tracę nadziei..." > ,
    74dii09ks5ackuu5.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marjotka super <3

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marjota, cudownie <3

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marjotka
    pięknie! :)

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marjotka super :)

    Itakasia rozumiem, ja też miałam to przeziębienie ale teraz w pracy to bym wolnego nie dostała...

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    To tak tylko informacyjnie...

    qAO3GVn.jpg

    Oba serducha biją.

    Idę wychodzić dalej z szoku....
    Gratuluję :) Ale niespodzianka :)

    Kasita gratuluję serduszka <3

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:

    Itakasia rozumiem, ja też miałam to przeziębienie ale teraz w pracy to bym wolnego nie dostała...

    szkoda, rozumiem :( u mnie też nie są zadowoleni, ale L4 przyjąć muszą

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Brum nie mam pojęcia. Gin też nie był jeszcze w stanie określić, ale ze zdjęcia wygląda na dwa worki owodniowe, więc albo jednojajowe ale w dwóch worach, albo dwujajowe. Ogólnie z tego co wygrzebałam od wczoraj w necie to dużo bezpieczniej jak są dwa wory, bo najbardziej zagrożona jest ciąża przy jednokosmówkowych i jednoowodniowych.

    A co do bety to 17 dpo miałam 2622, 19 dpo 6226.
    Nie no widać ewidentnie dwa pęcherzyki więc chyba nie są jednokosmówkowe.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Kira_ Ekspertka
    Postów: 160 182

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another, powodzenia! Wszystko się pięknie uda!

    A ja właśnie dzwoniłam do Krakowa umówić się na badania prenatalne, USG genetyczne. Trzeba zrobić między 11 a 13 tyg., więc akurat się zmieszczę. Musi być ok.
    Plamienia mi ustąpiły :)

    sisi lubi tę wiadomość

    f2w3skjonuh3887q.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Cherry gadałam dzisiaj z szefem, bo muszę ich uprzedzić jeśli się okaże że na L4 za chwilę wyląduję.

    A co do pęcherzyka to na pierwszym USG było coś takiego:

    lIAFCH3.jpg

    więc cholerka wie czy to małe na lewo od pęcherzyka to drugi pęcherzyk, czy coś nieokreślonego.
    Ja się właśnie już poprzednio zastanawiałam czy to nie drugi pęcherzyk ale nic nie pisałam bo się nie znam.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ