X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przynajmniej Robuś obudził się z uśmiechem...jak zaraz wezmę ten aspirator to mu zepsuje humor 😔

  • Marcelina85 Autorytet
    Postów: 924 728

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DrzewkoPomarańczowe wrote:
    Ale stosujesz je regularnie profilaktycznie czy to się aplikuje przed stosunkiem?

    Ginka zalecała profilaktycznie 2 razy w tygodniu na noc. Najlepiej jak to wypada przed stosunkiem 😉

    "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
    - Janusz Korczak

    PAI-1 4G (heterozygota), ANA2 1:320, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    7t1d (*)
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moja najnowsza stylówka:

    Chyba zostanę blogerką modową 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2019, 22:58

    Niebieska Gwiazda, Pierniczkowa, Kalija, Applejoy, werni, Camelia lubią tę wiadomość

  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera zrobiłaś mój dzień :D moja lubi aspirator , bo ja nim zaczepiam włączam go i jak buczy do daje buziaki. Nigdy nie wie kiedy nastąpi właściwy atak :)
    Ja się dzisiaj nie podpisałam. Chciałam odbić małej łapkę w atramencie. A oliwka została na przewijaku. Zanim wróciłam nanosekundy później, na paszczy czarne odbicia, na ubranku na macie

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Ja dostałam od babci album pierwszego roku malucha i tam się uzupełnia o wpisuje różne momenty. I jest miejsce na odcisk rączki i nóżki ale nie mam pomysłu czym je pomalować? Żeby nie było szkodliwe i żeby łatwo to później zmyć...

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam starym dobrym sposobem-odrysowałam tylko kontur ołówkiem, a potem sobie to poprawiłam cienkopisem.

    E_linka2, Frida91 lubią tę wiadomość

  • DrzewkoPomarańczowe Autorytet
    Postów: 1685 2555

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera wrote:
    A to moja najnowsza stylówka:
    7db89f286aae5035med.jpg
    Chyba zostanę blogerką modową 😂

    Chimera, nie pierwszy raz zachwycasz stylowa 😁 (szlafroczek, biustonosz z kapusty 😍)

    Chimera lubi tę wiadomość

    aadd84dc14.png[/url]
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam że mam tu fanki, nie mogłam was zawieźć. 😁😁

    Applejoy, DrzewkoPomarańczowe, Pierniczkowa, werni, Domi_tur lubią tę wiadomość

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera zdrówka! Jestem Twoją najwierniejszą fanka!!!

    Chimera lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • DrzewkoPomarańczowe Autorytet
    Postów: 1685 2555

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas do 4 noc super. Pobudki o 1.30 i 4 właśnie. A potem to istna masakra :(. Julek dziś się obudził tez dopiero o 4 wiec mąż był z nami i stwierdził, ze Julek go uratował. Zrobił wielkie oczy jak mu powiedziałam, ze do tej pory to noc była super 😀. Co dla jednych jest sufitem dla innych jest podłoga. W ogóle to uwielbiam noce gdy Julek obudzi się później i mąż jest dłużej z nami. Po przebudzeniu na niepełnej świadomce mówi ciekawe rzeczy. Dziś np jak Kazik obudził się drugi raz po 2 5 h to zapytał czemu mu znów daje cyca i czy nie mogę mu dać smoczka 🙈. Kuzwa dogadałby się z naszym ortopeda który kilkutygodniowe dziecko kazał odzwyczajać od nocnych karmien 😅.
    Wczoraj mieliśmy mieć szczepienie, ale przełożyłam bo Julek od kilku dni lata z gilem, mąż tez podłapał. My z Kazikiem się trzymamy ale wolałam przełożyć. Dziś za to idziemy razem na usg. Ja piersi a Kazik brzuszka. Umowilam się do dr Brzewskiego bo byłam u niego na usg piersi rok temu i był ok i blisko domu, a tu się teraz okazuje, ze to jakiś świetny radiolog 😀.

    aadd84dc14.png[/url]
  • DrzewkoPomarańczowe Autorytet
    Postów: 1685 2555

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj kupiłam ten Mucovagin i powiem Wam, ze nie odważyłabym się po tym współżyć. Mąż mógłby się poślizgnąć i jeszcze sobie coś złamać 😁. Muszę ocenić jak to działa między aplikacjami albo ewentualnie aplikować pol globulki przed stosunkiem (długo to się rozpuszcza? - full spontan 🙄)

    Domi_tur, Agagusia lubią tę wiadomość

    aadd84dc14.png[/url]
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do seksu wkoncu jest progres. Juz tak nie boli jak na początku :) tez używamy jakiś nawilzaczy.
    Chimera dobra stylowa :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ha Drzewko jak Ty coś palniesz😂😂😂
    Chimera następna, Ty to bloga zakładaj serio, o potyczkach młodej Mamy 😁

    Ja Wam nie powiem jak dzisiaj Szymi spał, bo co pochwalę to się psuje aleee ta noc to było coś 😁❤️

    werni, Applejoy, DrzewkoPomarańczowe lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi chwal sie chwal :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • AnaKwiat Autorytet
    Postów: 527 668

    Wysłany: 14 listopada 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi pochwal się choć pocieszę sie czyimś szczęściem. U nas najgorsza noc odkąd się mały urodził. Budził się co półtorej godziny i przyssywal się potem na pół. Czuje się jak zombie i pewnie tez tak wyglądam 🤦🏻‍♀️

    Krzyś jest z nami od 15.08.2019
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było już tak pięknie, Mała codziennie spała po 11 tak 2-3h. Mialysmy jakąś rutyne dnia. A po dlugim weekendzie i wyjezdzie wszystko sie zjebalo. Ni3 chce w ogóle spać, max pół h i tylko poki jej nie odloze. Nie mogę jej położyć samej na pare min bo zaraz wyje... A jak podejde to sie cieszy. Ale nic nie moge zrobić wokol siebie ani w domu. Normalnie już szlag mnie trafia az nie mam cierpliwości ciagle jej zabawiac. Najchetniej bym wyszla na godzinę do drugieggo pokoju bo juz nie moge tego słuchać 😖 Do tego mój wraca ok 20 więc jestem cale dnie sama. Ledwo teraz mam chwile cos zjeść...

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera wrote:
    A to moja najnowsza stylówka:
    7db89f286aae5035med.jpg
    Chyba zostanę blogerką modową 😂
    stylowka ciekawa ale raczej watpie czy pomoze
    male mialy zapal pluc ja zapal.oskrzeli i maz chore gardlo a maly na butli nie dostal nic
    moze chronia go przeciwciala do 4mca moje
    ja z goraczka 37pluc zmienialam raz w nocy koszule nocna, co drugi dzien swoja posciel i dzieci a malego poslanie- przescieradlo co dzien
    posciele wietrzylismy cale dni na tarasie i maly byl na spacerach regularnie
    zadnej izolacji czy masek nie wdrazalismy bo i tak wszystko fruwa wszedzie niestety na sezon

    teraz w Poz jest bostonka w zlobkach i przedszkolach

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sprawa że spaniem wygląda bardzo różnie. Ładnie śpi na spacerze (od ok 12), a w domu to loteria - raz śpi, raz nie (raczej nie). Chwaliłam się, że chodzi spać ok 20 bez dramatów, ale ostatnio i z tym bywa różnie.

    Dodatkowo, jak na złość, dziś wstała dość wcześnie i to w kiepskim humorze i akurat jak przyjechała fotografka to zaczęło się marudzenie i płacz na sen. Mamy fotki z ryczacym i śpiącym dzieckiem, ani razu się nie uśmiechnęła! 🙈

    Plus jest taki, że na potrzeby sesji odgraciłam pokój córki 😁 a propo pokoju - mi się podoba , myślałam, że mężowi też a on się zaczął tłumaczyć przed fotografką "no wiesz, pokój mało kolorowy, ale dojdą zabawki i dodatki i BĘDZIE ładnie " 😤

    Wklejam zdjęcie, bo wiele z Was wrzucało a ja cały czas czekałam na fotel - 3 miesiące czekania i jest do reklamacji 🤦‍♀️

    8e8ccf52f75d.jpg



    Domi_tur, werni, DrzewkoPomarańczowe, Ania95, Camelia lubią tę wiadomość

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida, dzieci szybko rosną, nawet nie zauważysz a będzie Ci brakować śpiącego na sobie dziecka😊 nie dasz rady ogarnąć tego co absolutnie musisz jak dzieć bawi się np.na macie ? Też miewam takie dni jak Ty, ale staram się cieszyć każdą chwilą tym bardziej, że tak długo czekałam na mój mały Skarb 🥰

    Frida91 lubi tę wiadomość

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobraaa powiem Wam, ale jak się to skaszani dzisiaj to wpadacie go usypiać 😂
    Szymi spał od 19:15 do 4, zjadł i poszedł spać do 9 🙈🙈🙈
    W dzień mamy chujówkę że spaniem, bo ma 3 drzemki po 30 minut i może jedną godzinną.
    Na spacerze teraz ma problem ze spaniem bo mu na brzuchu niewygodnie w kombinezonie i jestem przerażona jak będą wyglądały spacery w zimie 🙈 więc mogę się cieszyć chociaż nocami 😂

    Kalija, DrzewkoPomarańczowe, werni, Ania95 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
‹‹ 1467 1468 1469 1470 1471 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ