Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też się zastanawiam jaki będzie mój mały miał nr. Mój nosi 68 małe.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 17:05

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam dziś okresu, po 19 dniach ?:/ Coś się popierdoliło ewidentnie.. Przedtem miałam prawidłowo po 27. Przed ciąża miałam co 25, 26.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój najdlużej nosił rozmiar 68, a najkrocej 62 (chyba raptem z 2 tygodnie). Ale pewnie to różnie bywa. Aktualnie jesteśmy na większym 74.

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szymon się zrobił takim pulpetem, że lidlowe 74/80 jest na niego idealne 🤦‍♀️ w tym tempie na lato trzeba będzie celować w 86. Ale to akurat dobrze bo 74mam najmniej ciuchów, a w kartonach czekają 80-86-92 i 104 😂😂😂

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    74 i 80 nosi się dość długo. Łucja teraz 74, więc pewnie w lecie około 86. Ale np jak kupicie bluzeczki, spodenki to dzieci wejdą w nie spokojnie. Aniela i mając dwa lata wchodziła w spodenki 86 z zeszłego lata. Kupowałam wszystko na gumkach, bluzeczki też długo służyły

    kayama, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Szymon się zrobił takim pulpetem, że lidlowe 74/80 jest na niego idealne 🤦‍♀️ w tym tempie na lato trzeba będzie celować w 86. Ale to akurat dobrze bo 74mam najmniej ciuchów, a w kartonach czekają 80-86-92 i 104 😂😂😂
    104 to jeszcze poczekają 😂😂😂

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam na wyprzedaży chyba we wrześniu ubranka letnie w rozm. 80. Koleżanka ma córkę z koncowki lipca i zawsze podpowiada mi z rozmiarem, jak na razie trafiała idealnie :) Laura ma teraz 70 cm.

    Ubranek na 74 mam zaledwie kilka sztuk. Muszę wybrać się na zakupy 😁

    dqprgu1royghdo7j.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 74 to już wystarcza na max miesiąc bo zaczyna wyraetac. Wczoraj wyciągnęłam worek z 80 i popralam. Część jest już dobra. Całą wiosnę pochodzi pewnie w 80. Na szczęście dużo ubrań pasuje po Anielce, Anielka w lecie miała też 86 więc wszystko mam.

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my 80 nosimy, 74 np h&m cool club na dlugosc za ciasne
    z lidla 86 sa troche za duze ale fajnie luzno zaklada sie
    wazymy 8.475

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Adaś nosi duże 74 lub małe np.pepco80,latem to chyba 86 bo 92 to chyba za wcześnie będzie.Wszystko mam po starszym,może coś dokupie ale bez szaleństw.

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wrote:
    my 80 nosimy, 74 np h&m cool club na dlugosc za ciasne
    z lidla 86 sa troche za duze ale fajnie luzno zaklada sie
    wazymy 8.475
    O to nie tylko moja taka klucha na 4 miesiące ;)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    U nas Adaś nosi duże 74 lub małe np.pepco80,latem to chyba 86 bo 92 to chyba za wcześnie będzie.Wszystko mam po starszym,może coś dokupie ale bez szaleństw.
    U nas podobnie ;) jak coś wpadnie w oko to dokupie, sporo getrów mam przetartych po raczkowanie więc kilka ładnych się przyda. Ale bez szaleństw. Anielce kupowałam sporo teraz staram się kupować z głową ;)

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja na razie nosi nadal 68 ale jest takie akurat a niektóre body 74 już pasują, zależy z jakiej firmy. Moja jest szczupła ale dość długa. Waży 6 kg z hakiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2020, 18:02

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to kupię 80, powinny pasować. Ja mam od siostry i koleżanki dużo 74 cale pudło, na 80 mniej ale akurat letnie także było by idealnie :)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na 74 mam sporo ubranek większość to prezenty. W piatek byli rodzice to jeszcze od babci dostał pajace i śpiochy. Jutro pojadę do lidla po kilka rzeczy i wsio na ten rozmiar.

    Dziewczyny cz któraś dawala swoim dzieciom z hippa słoiczki? Właśnie zamawiam mleko ale też patrze na sloiczki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2020, 20:35

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1535 1230

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ratunku! Mam taki katar że straciłam węch 😨🤧 zjadłam cały ząbek czosnku i nie czułam że jem czosnek, owszem w język paliło ale 0 zapachu! Jakieś rady co mnie szybko postawi na nogi? Jeszcze jutro muszę iść ze starszą na basen 😵 muszę ja, bo to taki nasz babski rytuał, z małżem była raz i przeplakala całe zajęcia, nawet instruktor był w szoku

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Rozalka ma bardzo sucha skórę pod kolanami. Ogólnie ma dość suchą ale w tym miejscu aż robią się jej czerwone plamy. Są tylko tam. Dodam że mamy bardzo twardą wodę :/ Nie wydaje mi się żeby ją to swedzialo czy piekło, mogę tam dotykać i smarowac kremem i nie reaguje. Polecicie coś na to? Może jakaś maść?

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka maść tygrysia jest super pod nos ale nie wiem czy masz. Jakieś inhalacje może? Coś z mentolem?

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka inhalacje, masz inhalator? Z soli fizjo mogą być. Jak nie masz to gorącej wody do miski, dosypać majeranku, sody oczyszczonej i rumianku i wdychac pod ręcznikiem.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
‹‹ 1582 1583 1584 1585 1586 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ