X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H&M dziś 20% rabatu na kolekcję dziecięcą dla klubowiczów :)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten wyjazd do Warszawy przebukujemy, ale najpierw się dowiemy na kiedy przeniosą termin koncertu. Niestety jeśli chodzi o wakacje, to planowaliśmy jechać w szóstkę, z cudem zgraliśmy urlopy i nie jest to takie hops przebukować termin na za rok. W ogóle to booking podaje orientacyjną cenę w przeliczeniu z euro, mieliśmy płacić łącznie 5tys. zł, w tej chwili złotówka jest "tak silna", że po ściągnięciu zaliczki w kwocie 1700zł, mamy do dopłaty przeszło 6tys. zł 🙈

    Tak samo jest apel żeby nie odwoływać wesel tylko przebukowac. Już widzę parę, która czekała na salę 2 lata jak przekłada wesele o kolejne 2 lata 🙄 Niestety, ale knajpy, które żyły tylko z imprez okolicznościowych raczej się nie utrzymają. Inne knajpy oferują teraz usługi na dowóz i jestem ciekawa czy mają obroty pozwalające im się utrzymać na rynku.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowa wrote:
    My do momentu przeniesienia do rodziców ciągle na wideo rozmowach. Kryzys jest straszny, a będzie jeszcze gorzej z pracą. Ja już wiem że nie mam gdzie wracać, jeżeli to się nie zakończy do końca czerwca to nowej pracy też nie znajdę.
    Jeszcze trzy tygodnie i Mała będzie mogła z piechem szaleć na dworze.

    A przenosisz się do rodziców na krótko czy raczej na dłużej.Ja u swoich jestem juž trzeci tydzień.Pomoc mam,dzieci podwórko.Niestety bez małża.Został na mieszkaniu i chodzi codziennie do pracy.Trochę mnie martwi ta rozłąka.Cześto mamy videorozmowy ale to nie to samo.

  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na wakacjach mieliśmy być do wczoraj :) tzn mieliśmy ten Cypr ale na szczęście zwrócili za wszystko, Wizzair bilety, airbnb noclegi i wynajem samochodu. Chciałabym na jesień przełożyć ta wycieczke ale zobaczymy jak będzie.

    Dziewczyny dziękuję Wam za dobre słowa :* tak to napisałam i sobie pomyślałam że ja to tylko narzekam :p jakoś mnie poniosło, cieszę się że tu jesteście :)

    Kalija lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1533 1230

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny fajny post mataja napisała, dziewczyny bez fb widać? Czy to trzeba być w grupie?
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1794433994033000&id=373123579497389

    trzydziecha lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My swietujemy
    rzutem na tasme udalo sie dopiac transakcje kupna domu pod Gd
    po 20 przeprowadzka
    zaczynamy zbierac rzeczy w kartony z Poznania

    najwyzszy czas bo dzis Junior zaczal lapac sie krawedzi lozeczka kindercraft na podnoszenie

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    A przenosisz się do rodziców na krótko czy raczej na dłużej.Ja u swoich jestem juž trzeci tydzień.Pomoc mam,dzieci podwórko.Niestety bez małża.Został na mieszkaniu i chodzi codziennie do pracy.Trochę mnie martwi ta rozłąka.Cześto mamy videorozmowy ale to nie to samo.
    Jeżeli nic się nie uspokoi to na dłużej. :(

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DrzewkoPomarańczowe wrote:
    Mnie tez wylogowalo z forum, a to tak ciężko się z powrotem zalogować 😅.

    Co do spania to ja tez jestem przeszczęśliwa jak się uda 3 h ciągiem. Zwykle są to bloki po 2 h :/. I jeszcze te moje problemy z wypływem :(. Ostatnio mieliśmy jazdę wieczorem bo Kazik jak zjadł o 22 to obudził się znowu po godzinie a moje cycki potrzebowały dokładnie 43 min żeby mleko poleciało :(. Płakał Kazik, płakałam ja. Mój mąż stwierdził, ze to moje karmienie to jakaś patola jest. Z plusów to jak teraz mąż pracuje z domu i rano nie traci czasu na szykowanie i dojazd do pracy to często zabiera mi Kazika i mogę dospać do tej 8.30-9 😍.
    Poza tym morale słabe, wczoraj miałam mega kryzys. Mężowi się oberwało. Przeraża mnie ta sytuacja z wielu względów .poza oczywista troska o zdrowie najbliższych i swoje martwię się tez ekonomicznymi skutkami tego wszystkiego :(.

    Jeśli chodzi o postępy to Kazik zaszalał ostatnio. Zaczął raczkować i coraz częściej siada bez podpierania się rączka. Cały czas doskonali umiejętności, ale póki co jeszcze częściej wybiera pełzanie, zwłaszcza jeśli zależy mu na czasie ;). Siad tez zdecydowanie częściej jest z podparciem. To siadanie najbardziej mnie cieszy bo jak się wzmocni to będzie zupełnie inna jakość zabawy! Można wprowadzić sortery itp.
    Drzewko, tak bardzo współczuję Ci tych problemów z wypływem :( chciałbym Ci coś doradzić i pomoc, ale nie wiem czy coś takiego jest.
    To tak jak z moimi zatykającymi się kanalikami. Tak jest i tyle..
    Musze robić regularny przegląd kanalików, to wtedy usunę "zapychacza" zanim zrobi się zastój 🤦‍♀️ inaczej się zapycha i pierś robi się obolała.
    Zazdroszczę jak ktoś działa miesiącami bez problemow.

    Wow, Kazik robi piękne postępy 👏👏👏❤️

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff,okres mi się spóźniał osiem dni,ale na szczęście dostałam.Trzecie dziecko mnie nie przeraža,ale nie teraZ.Obecnie do lekarza ciężko się dostać.Współczuje wszystkim obecnym ciężarówkom.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2020, 06:25

  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja mam teraz tylko 5 sesji a okresu nadal brak.

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to.ja nie mam okresu już ze 2 miesiące :(( testy wychodzą negatywnie, zresztą czuje się normalnie nie jestem w ciąży. Nie ma teraz nawet jak.iść do gina, U mnie w przychodni poszedł sobie na wolne i przyjmuje tylko pacjentki w ciąży. Nie wiem co mam z tym zrobić. Nigdy w życiu poza ciąża nie miałam zatrzymania okresu na Tak długo.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam kiedyś taką sytuacje,byłam u gina i dostałam luteine na 10 dni 2 razy dziennie i do odstawienia.Zapisz się na telerozmowe.Jeśli jesteś w ciąży luteina nie zaszkodzi,jeśli to zaburzenia hormonalne to badania zrobisz jak korono się skończy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2020, 14:50

    kayama lubi tę wiadomość

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowa a ile pokarmu masz przy 5 sesjach.Z których zrezygnowałaś?Pytam,bo zastanawiam się jak robić zejściówki.U mnie to jeszcze daleko bo Adaś to mlesio uwielbia i jest żarłokiem.I ledwo wyrabiam z produkcją.

  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 6ciu mam około 560 dobowo. Mam sesje 3 7 10 14 18 21 , teraz dopiero do mnie doszło że to 6 xD sorki ale mój mózg ostatnio nie domaga, do tego wczoraj pękła mi 8mka na pół, i zastanawiam się kiedy umrę z boku, a dentyści się boją przyjmować.

    Niebieska Gwiazda lubi tę wiadomość

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okres jeszcze nie wrócił, w sumie ucieszyłabym się na kolejną ciążę ale faktycznie teraz byłoby trudniej z lekarzem itp. mama ginekolog też odradza prokreację na razie, tzn poleca się wstrzymać póki co :)

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecam dla tych które mają czas i chcą się czegoś nauczyć albo wzbogacic CV :) ja próbuję z finansami, jak mały śpi i czuję satysfakcję jak coś się uda porobić :)

    https://qz.com/1821327/450-free-ivy-league-university-courses-you-can-take-online/

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na dobre lęk separacyjny 8-/ , jak znikam jej z oczu to rozpacz. A jak mnie widzi to muszę na nią patrzeć, jak odwracam wzrok i np pisze na tel to jest awantura 😅. Takze wesoło..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2020, 17:55

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robuś dzisiaj się rozszalał, szykuje się do siedzenia i zaczął się wspinać. Dzisiaj stanął sam trzymając się szafki pod telewizor 🙈🙈🙈 Teraz to już w ogóle nie posiedzę.

    Leku separacyjnego na szczęście jeszcze nie ma, sam ode mnie ucieka 😅 Jak zobaczy coś co go zainteresuje (np. lacia, który leży na podłodze zamiast na nodze), to zaczyna wydawać z siebie dźwięk w stylu A-ha, A-ha, A-ha, jakby dzięki temu szybciej mu się pełzało. W sumie to ja wiem przez to, że on coś knuje i mam szansę go wyprzedzić w zamiarze 😉

    Frida91, Niezapominajka5 lubią tę wiadomość

  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja na razie nauczyła się leżeć na boczku podparta. I pełzać do przodu więc jest wielki progres. Z minusów od jutra zamknięte lasy, czyli nie mam ani gdzie wyjść z psem ani tym bardziej z młodą. Kurwica mnie już bierze. Ciekawe jak wybiegam owczarka między blokami.

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zauważyłam, mamy 8 miesięcy!:)

    Pierniczkowa, werni, Niezapominajka5, Chimera, trzydziecha lubią tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
‹‹ 1703 1704 1705 1706 1707 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ