Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 5 października 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syn ma na razie 9 zębów i tak jakby te czwórki trochę przystopowały. Chyba zdecyduję się na kurtkę w rozmiarze 86, bo się znając pogodę to pochodzi w niej nawet do maja. Z nowości dostałam zasiłek, okresu nadal nie. Czeka mnie chyba wizyta u ginekolożki, ale może poczekam do listopada.

    werni lubi tę wiadomość

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 października 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtek ma narazie dwa ząbki na dole. Teraz górne się szykują.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 6 października 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiliśmy w końcu fotelik 🙂 wybraliśmy Axkid Minikid 2.0. Mam nadzieję że małej będzie się w nim dobrze jeździło 🙂

    werni, kayama lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 października 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu też napiszę, dziś byłam na usg połówkowym, wszystko ok, mały waży 428.94g sporo więcej od Wojtka no i będzie drugi syn. Grześ :)

    Niebieska Gwiazda, kayama, Vaniliowa, Frida91 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 października 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u was dziewczyny? Ostatnio jakaś cisza nastała :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 10 października 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie :) U nas dobrze, w żłobku coraz lepiej, do pan się uśmiecha, robi papa, dobrze je. We wtorek ma zostać 1 raz na spanie. Pytanie mam czy któraś sadza na nocnik? W żłobku dzieci uczą, podobno ładnie siedzi więc chce kontynuować. Tylko nie bardzo wiem kiedy wysadzac i na jak długo :)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 października 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam ze Aga wysadzała Krzysia. My jeszcze tego nie robimy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 11 października 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teraz rutyna. W styczniu podchodzimy do drugiej procedury więc teraz dieta, suplementy :) Karolinka w żłobku super. Bawi się raczej sama, ale zaczęła jeść. Co prawda w nocy nadal co 3h butlą ale przynajmniej przesypia od 20 do 7

    werni, Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 października 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super Pierniczkowa :) trzymam kciuki :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 11 października 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowa super.Moja znajoma miała pojawić się w klinice w styczniu,grudzień im wyleciał przez świěta.A w styczniu okazaľo się,że w ciąży jest.Tobie też tego życzę.

    U mnie lipa.Jestem zła mam super extra owulacje,a faceta brak.Tak mi się wydaje bo testòw nie robie.Szkoda robić bo I tak nic z tego nie bědzie.Po objawach to mam owulkę jak dwadzieścia lat temu.Ehh..

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 11 października 2020, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie się facet podział?
    Ja miałam pierwszy okres po kuracji antykami już bez brania tabletek i był normalny :) Czyli bez krwotoku, bez dużych bólów, nie dwa tygodnie tylko 5 dni. Uff. Może coś się naprawiło zobaczymy.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 października 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy zajściu teraz w ciążę to też dawno takiej owulki niee miałam. Jajniki bolaly bardzo. Wcześniej wogole nie odczuwałam ich.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 12 października 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jak wasze dzieci przechodziły czwórki?
    Miały gorączkę? Przez jaki czas i jak wysoka? Pomagało coś na zbicie?

    Zastanawiam się czy u mojego to wina czwórek ( widziałam że jedna już prawie się przebiła... ) Młody rano wstal z gorączką, jeszcze nigdy nie miał.
    Miał 37.5 później 38 i za chwilę patrzę 38.9 więc dałam mu ibum. Zasnął na godzinkę i wstał mając 37, całkiem inne dziecko... Bawił się , cieszył...
    Po czym trwało to z 2h, no i znowu 38.2 później 38.9... nie wiem czy to może być wina ząbków.
    Taki biedny marudny, tylko leży albo siedzi.

    No i raz mi dzisiaj zwymiotował :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2020, 18:39

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 12 października 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zęby nigdy gorączki.Z tego co wiem to najlepszy nurofen.To od innych mam wiem.

    Takie objawy mieliśmy przy trzydniówce.Gorączka nawet 39 I trochę.Ibum lub nurfen zbijał.Tak przez trzy dni.Potem wysypka u nas delikatna,starszak miał dużą.
    A I oczywiście po zbiciu gorączki dziecko zupełnie spokojne I żywe.Po zbiciu temp 37.Moze to to u was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2020, 19:57

  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 12 października 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkiem możliwe, dziś pierwszy dzień... Zbója się właśnie do 37/37.3. po zbiciu normalny wesoły.
    Konsultowałas z lekarzem ?
    Z tego co widzę na ulotce to można co 6h brać ibum, a mu wraca tak po 4 😤

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 12 października 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pomogę bo moja zęby przechodzi zupełnie bezobjawowo, przynajmniej nie widać żadnych dolegliwości.
    A dziś wieczorem zobaczyłam coś jakby wodnisty katar z jednej dziurki 😤. Wpuściłam sól morska, przykleilam Aromactiv i pozostaje modlić się żeby do rana przeszło. Jutro ma przekładanego już raz logopede a w piątek szczepienie tez raz przekładane...

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 12 października 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliowa wrote:
    Całkiem możliwe, dziś pierwszy dzień... Zbója się właśnie do 37/37.3. po zbiciu normalny wesoły.
    Konsultowałas z lekarzem ?
    Z tego co widzę na ulotce to można co 6h brać ibum, a mu wraca tak po 4 😤

    Trzydniówke pamiětałam po starszaku.u nas też gorączka wracała po czterech.Dzwoniłam do jednej zaufanej lekarki,ale miała urlop I po objawach powiedziała że to trzydniówka.A I u nas też wtedy zęby szły.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 12 października 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    A gdzie się facet podział?
    Ja miałam pierwszy okres po kuracji antykami już bez brania tabletek i był normalny :) Czyli bez krwotoku, bez dużych bólów, nie dwa tygodnie tylko 5 dni. Uff. Może coś się naprawiło zobaczymy.


    Msłż wyjechał służbowo na dwa tygodnie.Ja w tym czasie pojechałam do rodziców.Sama z dzieciakami siedzieć nie będě.

  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 12 października 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu dawałaś ibum i Nurofen? A nie tylko jeden z powyższych?

    Wcześniejsze zęby też delikatnie przechodził, chyba górna jedynka była bardziej problematyczna, ale ogólnie bez jakiś większych sensacji

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 13 października 2020, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,że to jest to samo.Przy dwójce podaje to mam sporo leków I podaje to co mam w domu.Tak mi się napisało.

‹‹ 1782 1783 1784 1785 1786 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ