X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 10 maja 2021, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Mam newsa, Wiktoria przeszła casting i zapraszają nas jutro do wytwórni filmów na Chelmska 🙂 Nie wiem czy szukają do czegoś konkretnego czy tak ogólnie, babka robiła dzieciom zdjęcia w zoo, oczywiście za zgodą.
    Super, daj znać jak będziesz wiedziała coś więcej :)

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 maja 2021, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Mam newsa, Wiktoria przeszła casting i zapraszają nas jutro do wytwórni filmów na Chelmska 🙂 Nie wiem czy szukają do czegoś konkretnego czy tak ogólnie, babka robiła dzieciom zdjęcia w zoo, oczywiście za zgodą.

    Jeśli to to samo co u nas, to są to naciągacze zwykli 🙁 robią zdjęcie dziecka, potem dzwonią, że niby dziecko przeszło casting i zapraszają na rozmowę i podpisanie umowy. Oczywiście za to, że dziecko jest w bazie musisz zapłacić.
    Też już w tym braliśmy udział, Mikołaj przeszedł casting i w sumie dopiero jak dostałam od nich telefon to zaczęłam się interesować i czytać w internecie.
    W ogóle co jesteśmy w centrum handlowym to zawsze ten sam facet zaprasza nas na casting, czasami kilka razy tego samego dnia nas zaczepia, bo nie rozpoznaje dzieci 🤣

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 maja 2021, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Ja mam nadzieję że do obowiązkowego kalendarza dla dzieci wcale nie wejdą.

    Ja też. Na pewno Mikołaja nie zaszczepię.

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 11 maja 2021, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Jeśli to to samo co u nas, to są to naciągacze zwykli 🙁 robią zdjęcie dziecka, potem dzwonią, że niby dziecko przeszło casting i zapraszają na rozmowę i podpisanie umowy. Oczywiście za to, że dziecko jest w bazie musisz zapłacić.
    Też już w tym braliśmy udział, Mikołaj przeszedł casting i w sumie dopiero jak dostałam od nich telefon to zaczęłam się interesować i czytać w internecie.
    W ogóle co jesteśmy w centrum handlowym to zawsze ten sam facet zaprasza nas na casting, czasami kilka razy tego samego dnia nas zaczepia, bo nie rozpoznaje dzieci 🤣

    No ale nas nie zapraszala żadna agencja ani fotograf tylko wytwórnia filmów fabularnych i dokumentalnych na Chelmskiej w Warszawie. Zobaczymy, płacić za zadba bazę nie będę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2021, 00:24

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 11 maja 2021, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczepionki na covid są cały czas w trakcie badań klinicznych.Każda szczepionka wprowadzana na rynek musi przejść przez 24 miesiące badań.Szczepionki te są dopuszczone warunkowo.My jesteśmy królikami doświadczalnymi.Te badania są prowadzone na nas.

    Frida91, werni lubią tę wiadomość

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 11 maja 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama obawiam się, że to podobne naciąganie jak to o czym pisze Ania:
    https://kobieta.onet.pl/dziecko/male-dziecko/no-to-fru-naciagniety-na-casting/8y05hv

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 11 maja 2021, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera dzięki. Ja dziś tam zadzwonię lub wysle sma i spytam. Nic nie wymagali, żadnych strojów. A tłumu też nie może być bo covid i jakby zrobili taki nr to ktoś wkurzony zadzwoni na policję, ja bym zadzwoniła.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 11 maja 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś w nocy znalazłam info,żeby wysyłać zgłoszenia przez net i oni bardzo szybko odpiszą, a castingi są w każdyvwtorek.Dużo ludzi zapłaci by dziecko się nie rozczarowało.Na tłumy coś wymyślą.W niedziele chcieliśmy do Borysewa do zoo i tłum po bilety,conajmniej dwie godziny stania.Pojechaliśmy na zamek do Uniejowa.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 11 maja 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa jak to się skończy.

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 11 maja 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2021, 10:25

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 11 maja 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To by sie zgadzało bo dziś jest wtorek 🙂 Doczytałam w smsie, że spotkania są indywidualne na godziny. Napisałam tam na razie brak odpowiedzi. Spróbuję potem zadzwonić, jak się nie odezwa to rezygnuje. Nie mamy parcia na szkło 😉, po prostu mogła by to być fajna przygoda. Przeczytałam też że jakiś kokosów się nie zarobi, no chyba że dziecko dostanie główna rolę w reklamie, która pójdzie też na rynek zagraniczny, to wtedy można zainkasować i kilkanaście tysięcy za dzień zdjęciowy. Zirytowało mnie też to, że nikt w smsie się nie podpisał i nie podali w ogóle co za firma zaprasza na casting. Brak profesjonalizmu.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 11 maja 2021, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpisali, to jest to
    https://www.galeriatwarzy.pl/
    Spotkanie bezpłatne i niezobowiązujące. No dobra pojdziemy, zobaczymy na luzie.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 11 maja 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama wystarczy dobrze przejrzeć stronę i jest informacja, że pobierają opłatę 80 zł na rok za trzymanie zdjęć w ich bazie.

    Zrobicie jak uważacie, ale wg mnie to takie samo naciąganie jak te wszystkie pokazy garnków, niezobowiązujące badania medyczne dla seniorów itp.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 maja 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Szczepionki na covid są cały czas w trakcie badań klinicznych.Każda szczepionka wprowadzana na rynek musi przejść przez 24 miesiące badań.Szczepionki te są dopuszczone warunkowo.My jesteśmy królikami doświadczalnymi.Te badania są prowadzone na nas.
    Dokładnie tak. Dlatego nikt nie bierze odpowiedzialność gdyby coś się działo nie tak w tym momencie. W sumie nawet przy standardowych szczepionkach nawet ciężko cokolwiek wskórać jeśli dziecko ma ciężki nop a co dopiero przy takich testowych szczepionkach.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 maja 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze mówicie o tych naciągaczach, pierwszy raz słyszę o takiej metodzie.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeczytałam że pobieranie opłaty za istnienie w banku zdjęć jest niezgodne z prawem i agencja nie ma prawa tego zadać. Nic nie będę płacić.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 maja 2021, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dużo opinii czytałam i dlatego zrezygnowałam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 11 maja 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama i jak tam na castingu?

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 11 maja 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc nie spełniłam gróźb hehe. Zdecydowałam się zaryzykować. Ta agencja ma tam stała siedzibę, to nie są oszuści. Istnieją od lat, współpracują głównie z serialami, filmy kinowe, trochę reklam ale rzadziej. Wytargowałam w cenie 250 zł założenie karty z profilem i sesje zdjęciowa. Nielegalne są opłaty za casting, ale ta opłata jest za fotografa i utrzymywanie profilu na stronie www, no dobra. Opuściła 100 zl 😉 Opłata jest jednorazowa i w tej cenie dziecko ma profil do 18 r. z. Dodatkowo uaktualniają zdjęcia na kolejnych sesjach co kilka miesięcy bez dodatkowych opłat bo dziecko szybko się zmienia. Trochę nie chce mi się wierzyć ale dobra, powiedzmy. Zdjęcia które zrobili dostaniemy w wersji elektronicznej. Wika się sprawdza, ładnie pozowała, siadała gdzie kazali i robiła miny 😁 Zauważyli też od razu że ona ma na razie taka urode, że może zagrać i chłopca i dziewczynkę. Damy dziecku szanse. Gdzieś ja wezmą to wezmą, nie to nie. 250 zł to nie jest jakaś duza kwota, za sesje zdjęciowe i fotografa więcej płaciliśmy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2021, 22:17

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 12 maja 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz-dwa-trzy
    Próba generalna reaktywacji konta :)

    werni lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
‹‹ 1833 1834 1835 1836 1837 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ