Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶
Odpowiedz

Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶

Oceń ten wątek:
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasha pewnie wszystko jest dobrze, nie stresuj się niepotrzebnie :)
    Salenne Super ze wszystko Oki :) niech rośnie :)
    Czarna nie biorę apapu bo nigdy nie działał więc leżę i się męczę... Podejrzewam że to ciśnienie pomieszane z migreną 😫

    kasha86 lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2022, 22:14

    Różowa_90, puszek369 lubią tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasha86 wrote:
    Jestem po, dzidziuś się obrócił i już można było zrobić pomiary, ale za wiele nie wiem - powiedziała mi, że musimy czekać na wyniki z krwi. Dzidziuś trochę większy niż z OM (do tej pory szedł idealnie), przeziernosc 2 mm - powiedziała mi, że to norma ale górna granica. Także musimy czekać na krew. No i na 70% powiedziała, że chłopak a to mnie zasmuciło - cała nasza trójka liczyła na dziewczynkę. Koleżanka mówi, że 13 tc i jeszcze może się zmienić … ale jak już tam lekarka widziała coś to jaka jest szansa, że to jednak córeczka ? 🙏🏻

    No i ta przezierność .. ile Wy macie ?

    Ja teraz z synem 1.9, a w pierwszej ciąży 1.8. i mi lekarz powiedział, że to dobry wynik.

    kasha86 lubi tę wiadomość

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi ale muszę się pożegnać, serce przestało bić. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarne. Proszę o wykreślenie z listy.

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam żadnych objawów. Poronienie zatrzymane. Jutro albo pojutrze jadę do szpitala na Starynkiewicza

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Przykro mi ale muszę się pożegnać, serce przestało bić. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarne. Proszę o wykreślenie z listy.
    Bardzo mi przykro :( Trzymaj się :(

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Nie miałam żadnych objawów. Poronienie zatrzymane. Jutro albo pojutrze jadę do szpitala na Starynkiewicza
    Przykro mi :( Trzymaj się. Wiadomo, kiedy rozwój się zatrzymał?

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Czarna32 Autorytet
    Postów: 347 261

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Nie miałam żadnych objawów. Poronienie zatrzymane. Jutro albo pojutrze jadę do szpitala na Starynkiewicza
    Bardzo mi przykro...😔

    Dawid i Kamil💙💙

    w57v9n73bfal0428.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Anionka tak mi przykro. Trzymaj się

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Mirra Koleżanka
    Postów: 35 59

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Przykro mi ale muszę się pożegnać, serce przestało bić. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarne. Proszę o wykreślenie z listy.
    Bardzo mi przykro, trzymaj się ♥️

  • Różowa_90 Ekspertka
    Postów: 242 297

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Przykro mi ale muszę się pożegnać, serce przestało bić. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarne. Proszę o wykreślenie z listy.

    Bardzo Ci współczuję, ciężko dobrać słowa, które wyrażą żal. Będzie nam Cię bardzo brakować. Życzę Ci teraz przede wszystkim spokoju, trzymaj się.

    Początek 03.2021 - starania o pierwsze 👶
    2 cykle starań: 💔 31.05.21 - 8tc
    4 cykle starań: 26.11.21 - ⏸
    13.12.21 - jest ♥️!
    25.01.22 - prenatalne 👌 👨‍🦱
    22.03.22 - połówkowe 👌 👨‍🦱
    26.05.22-badanie III trymestru 👌👨‍🦱
    ❤️1.08.2022 - mamy synka! ❤️
  • bridagues Ekspertka
    Postów: 247 266

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Przykro mi ale muszę się pożegnać, serce przestało bić. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarne. Proszę o wykreślenie z listy.
    Bardzo mi przykro 😔

    a8dougpjxqfb3pp2.png
    ukdy3e5eue419gpf.png
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Przykro mi ale muszę się pożegnać, serce przestało bić. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarne. Proszę o wykreślenie z listy.

    😥 Bardzo mi przykro. Trzymaj się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 19:10

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2022, 22:14

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Przykro mi ale muszę się pożegnać, serce przestało bić. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarne. Proszę o wykreślenie z listy.

    Jeju nie wierzę 😥 Ani0nka, tak strasznie mi przykro.. 😟

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Karmin Przyjaciółka
    Postów: 73 112

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Przykro mi ale muszę się pożegnać, serce przestało bić. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarne. Proszę o wykreślenie z listy.

    To przykre ☹️ trzymaj się, przytulam 😢

    2nn3gov3vlkkz390.png
  • kasha86 Autorytet
    Postów: 538 496

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Przykro mi ale muszę się pożegnać, serce przestało bić. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarne. Proszę o wykreślenie z listy.

    Bardzo mi przykro 😞 Trzymam kciuki za kolejny cykl starań jak już będziesz gotowa ❤️

    2nn3leb4ic2eh3rg.png
    New Baby <3
    relgtv73w2riqvl3.png
    Julia <3
  • Malina330 Ekspertka
    Postów: 127 115

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Przykro mi ale muszę się pożegnać, serce przestało bić. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarne. Proszę o wykreślenie z listy.

    Ani0nka...tak bardzo mi przykro😔 😔

    0d1ys65ga8jc6hgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Czarna nie biorę apapu bo nigdy nie działał więc leżę i się męczę... Podejrzewam że to ciśnienie pomieszane z migreną 😫

    Spróbuj chłodne okłady na głowę (tak żeby zakryć czoło i oczy) i pij powoli chłodną wodę. Jestem migrenikiem z wieloletnim stażem, w ciąży z córką miałam takie migreny, że po ścianach chodziłam.

    Czarna32, Felinka94 lubią tę wiadomość

  • Ilonkaa Przyjaciółka
    Postów: 86 138

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Przykro mi ale muszę się pożegnać, serce przestało bić. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarne. Proszę o wykreślenie z listy.

    AniOnka 😔 jakie to przykre... Dużo siły Ci życzę i ściskam mocno do serducha 😔😘 gdybyś potrzebowala wsparcia bądź tu z nami.

    ckais65gzcoqvzes.png

    Trzy lata starań. Pierwsza ciąża ❤️
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ