Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶
Odpowiedz

Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶

Oceń ten wątek:
  • Kasik Autorytet
    Postów: 333 215

    Wysłany: 20 lutego 2022, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam jeansy ciążowe z hm na promoce, teraz chce zamówić jeszcze jedną parę. Po domu chodzę w leginsach ciążowych z allegro ale ich nie polecam. Zmechaciły się po jednym dniu🤦‍♀️ zamówię chyba te z Lidla tylko widzę na stronie, że są zwykłe, z bawełną i z biobawelna. Które Wy macie? Jak ich długość? Mam 177cm, nie będą za krótkie?

    0d1yrjjg8bycqurj.png
    👧 12.2019
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 20 lutego 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny przypominam że mam na sprzedaż super dżinsy ciążowe z hm, niby L ale jak dla mnie xl bo ja w nich pływam. Chętnie za 3 dyszki opchne, jak będzie któraś chet a to wstawię zdjęcie :)

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 20 lutego 2022, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie legginsy z Lidla rozciagaly. Te z HM byly dosc cienkie i robily mi sie w nich dziurki, ale dobrze lezaly i nie wypychaly sie kolana. A teraz kupilam bawelniane z Calzedoni i po 2 msc mam przetarte kolana. Tzn nie sa juz czarne na kolanach tylko troche biale. Dramat 😥 Musze kupic jakies nowe

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 20 lutego 2022, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniHa wrote:
    Oj mi się wlecze strasznie 🙈 mam nadzieję że jak poznam płeć i będę ogarniać wyprawkę to trochę czas przyspieszy 😁
    Powiem Wam że codziennie oglądam to moje zdjęcie z ostatniej wizyty, dzisiaj zmieniłam kolory i dodałam kontrast no i jestem prawie pewna że tam jest muszelka 🤣 nie ma to jak się nakręcić na coś zupełnie niezależnego od nas 🙈 nie polecam! 🤣
    Pokaz to zdjęcie:)

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 20 lutego 2022, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik wrote:
    Ja kupiłam jeansy ciążowe z hm na promoce, teraz chce zamówić jeszcze jedną parę. Po domu chodzę w leginsach ciążowych z allegro ale ich nie polecam. Zmechaciły się po jednym dniu🤦‍♀️ zamówię chyba te z Lidla tylko widzę na stronie, że są zwykłe, z bawełną i z biobawelna. Które Wy macie? Jak ich długość? Mam 177cm, nie będą za krótkie?

    Ja mam chyba z bio. Rozmiar S będzie na pewno dla Ciebie za krótki, bo ja przy 161cm mam może 1cm nadmiaru.
    edit: ten S lidlowy to moim zdaniem rozmiar 40 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2022, 19:56

    Kasik lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Anuszka28 Autorytet
    Postów: 503 1007

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, kiedyś ktoś wrzucał linka z koszulami nocnymi. Mogę prosić 🙂🙂

    😇02.02.2015💔
    😇 08.07.2015💔
    🧑 31.10.2016 ❤
    👱‍♀️ 30.05.2018 ❤
    👱‍♀️ 09.08.2022 -27.06.2023😇💔💔
    🩵 czekamy na Ciebie 🩵2024r.



    preg.png
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka28 wrote:
    Mam pytanie, kiedyś ktoś wrzucał linka z koszulami nocnymi. Mogę prosić 🙂🙂
    To ja :)
    https://slodkisen.com.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-siena-malaga-dolce-sonno

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Pokaz to zdjęcie:)
    https://naforum.zapodaj.net/17e428169972.jpg.html 🙈🙈

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
  • Malina330 Ekspertka
    Postów: 127 115

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam leginsy z Sinsaya na samym początku jak mnie wszystkie dresy domowe uciskały i są fajne, kryjące i mega tanie były. Mam też taki dwupak z mamalicious maternity czy jakoś tak z zalando ale są stanowczo cieńsze no i jeszcze mam do nich stanowczo za mały brzuch. A co do ciąży to z jednej strony zaczynam 16 tydzień to wydaje mi się już sporo, a z drugiej wyczekuję już wizyty, chciałabym poznać płeć i mi się dłuży 😄 Nie dogodzisz 🙈🙉

    Czy któraś z Was ma może problem z trądzikiem na żuchwie i czole?

    sara9555 lubi tę wiadomość

    0d1ys65ga8jc6hgm.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na twarzy jakoś nie mam dużo, ale dekolt i ramiona to jakaś masakra 😱 całe w czerwonych krostach

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina fajnie że piszesz o tych z Sinsay bo mam w koszyku więc chyba sfinalizuje zakup :) a jak z rozmiarem? Brać rozmiar większe? Bo zazwyczaj z Sinsay mam rozmiar w górę tak samo w ciuchach dla młodej. Hm zaczynamy nosić 92 a Sinsay 98 już kupuje chociaż też lekki zapaśnik :)

    Malina330 lubi tę wiadomość

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co je ciężarna w niedzielny wieczór do serialu?


    Grochówkę 🤣🤣🤣 no marzyłam o niej 🤣 dobrze że termomix mi to ogarnął bo ja w życiu takich zup nie gotowałam 🤣

    Anuszka28, bridagues, DeLaCruz lubią tę wiadomość

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
  • Malina330 Ekspertka
    Postów: 127 115

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniHa wrote:
    Malina fajnie że piszesz o tych z Sinsay bo mam w koszyku więc chyba sfinalizuje zakup :) a jak z rozmiarem? Brać rozmiar większe? Bo zazwyczaj z Sinsay mam rozmiar w górę tak samo w ciuchach dla młodej. Hm zaczynamy nosić 92 a Sinsay 98 już kupuje chociaż też lekki zapaśnik :)
    Hmm ja wzięłam S i M. Zostawiłam sobie M, bo Ski były mi mocno upięte.

    DeLaCruz...Dobrze, że mi przypomniałaś ramiona też mam całe wysypane🙄 i to jest jakiś dramat, moja siostra w ciąży wyglądała pięknie, a ja straszę 😄

    0d1ys65ga8jc6hgm.png
  • Anuszka28 Autorytet
    Postów: 503 1007

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniHa dziękuję 🙂
    Spodni jeansowe mam 3 pary, musiałabym poszukać koszulki i sukienki, chcę poszukać takie które potem też mi się przydadzą, w sensie żeby było łatwo karmix cyckiem.
    Ja to mam mega ochotę na ogórkową. Wczoraj już zadzwoniłam do Mamy, czy mi zrobi 🥰🥰🥰taką kwaśną mniam mniam🥰🥰🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2022, 20:56

    😇02.02.2015💔
    😇 08.07.2015💔
    🧑 31.10.2016 ❤
    👱‍♀️ 30.05.2018 ❤
    👱‍♀️ 09.08.2022 -27.06.2023😇💔💔
    🩵 czekamy na Ciebie 🩵2024r.



    preg.png
  • bridagues Ekspertka
    Postów: 247 266

    Wysłany: 20 lutego 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina330 wrote:
    Czy któraś z Was ma może problem z trądzikiem na żuchwie i czole?
    Ja mam problem z trądzikiem, ale na plecach 🙄. A na twarzy, mimo tego że nie zmieniałam w ostatnim czasie pielęgnacji ani nie wprowadzałam nic nowego, to mam takie suche place na policzkach i czole, że nie wiem co z tym zrobić. Suche skórki odstają, cera podrażniona..

    a8dougpjxqfb3pp2.png
    ukdy3e5eue419gpf.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 313

    Wysłany: 20 lutego 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniHa wrote:
    Malina fajnie że piszesz o tych z Sinsay bo mam w koszyku więc chyba sfinalizuje zakup :) a jak z rozmiarem? Brać rozmiar większe? Bo zazwyczaj z Sinsay mam rozmiar w górę tak samo w ciuchach dla młodej. Hm zaczynamy nosić 92 a Sinsay 98 już kupuje chociaż też lekki zapaśnik :)
    Ja również mam z Sinsay i wzięłam mój rozmiar (taki jak noszę legginsy, bo jeansowe większe musiałabym) XL i bardzo sobie chwalę. Ja mam takie czarne typu legginsy właśnie z wysokim pasem

  • Agata.90 Przyjaciółka
    Postów: 83 49

    Wysłany: 20 lutego 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ciążowe legginsy jeszcze z poprzedniej ciąży z tej firmy z allegro .Całkiem wporządku .
    https://allegro.pl/oferta/legginsy-ciazowe-dlugie-anatomiczne-oasi-2023-xl-9113839746?fromVariant=6931463357

    3jgx6vgcmb2exnhl.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 20 lutego 2022, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniHa wrote:
    Co je ciężarna w niedzielny wieczór do serialu?


    Grochówkę 🤣🤣🤣 no marzyłam o niej 🤣 dobrze że termomix mi to ogarnął bo ja w życiu takich zup nie gotowałam 🤣

    Ciekawa noc się zapowiada 🙊😂

    Agata.90 lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Agata.90 Przyjaciółka
    Postów: 83 49

    Wysłany: 20 lutego 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do trądziku to ja mam również mega wysyp na dekolcie ale i na szyi zrobiło się kilka. Już powoli obserwuje ze jest lepiej ale mimo wszystko jak u nastolatki

    3jgx6vgcmb2exnhl.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 20 lutego 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina330 wrote:
    Hmm ja wzięłam S i M. Zostawiłam sobie M, bo Ski były mi mocno upięte.

    DeLaCruz...Dobrze, że mi przypomniałaś ramiona też mam całe wysypane🙄 i to jest jakiś dramat, moja siostra w ciąży wyglądała pięknie, a ja straszę 😄

    A weź, moja koleżanka jak zaszła w trzecią ciążę to się cieszyła, że znowu będzie lepiej wyglądać i skóra i włosy. Ja w ciąży wyglądam jak dojrzewająca nastolatka..

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
‹‹ 278 279 280 281 282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ