Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilly. wrote:
    Dziewczyny,

    Cały czas do tej pory bolały mnie piersi, dziś nagle przestały.
    Czy któraś z Was tak miała?

    Witaj.Piersi nie muszą boleć cały czas,powiem Ci na moim przykładzie mnie w którymś momencie przestały boleć i straszna panika ale na drugi dzień już znowu bolały one nie muszą boleć cały czas.Będzie dobrze :)

    lilly. lubi tę wiadomość

  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 26 maja 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss wrote:
    Marcelcia przy krwiaku możesz krwawic... były silne bóle (takoe aż zwijające w pół)? Skrzepy? Duże tkanki? Jeśli nie to leż... włącz komedię i zjedz lody. Kobiety często popełniają błąd przy staraniach i stawiają ciążę ponad wszystko. Żyjesz dla siebie i męża... jeśli ułożysz sobie wszystko w głowie to i będziesz żyć dla dziecka. Wiem co piszę... skoro wyniki masz dobre to wszystko siedzi w Twojej głowie...

    Sillvie mam Gabryśkę, ancymona jednego... ur 03.03.17r
    Mialam chwilę bol 6/10 ale sie uspokoiłomraz wyleciał skrzep 3x5cm..

    Nowy początek <3
  • czerwona_róża Ekspertka
    Postów: 218 107

    Wysłany: 26 maja 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia!
    Ja w ten wknd chce troszke odpoczac. Szkoda ze leje :-( moi chlopcy jeszcze spia.
    Ja sie czuje w miare ok. Juz nie moge doczekac sie wizyty we wtorek.
    Wierze ze wszystko ok i na tym etapie juz coraz bezpieczniej i pewniej.

    8p3orjjgfljl6g8x.png

    8p3ovlridx72cvku.png

    atdcsg18rlh06a31.png
  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 26 maja 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpoczywam sobie w łóżku dalej.. Miłego dnia dziewczyny :)

    Sylwunis, Olaa86 lubią tę wiadomość

    Nowy początek <3
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 26 maja 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isto wrote:
    Ma prawo być, ja miałam wszystkie kolory tęczy, na jakichś lekach jesteś?


    ojj kochana jak babia 90 letnia luteina dopochwowa 3*1 heparyna metformina 500 doopegyt vit b6 kwas 5 g vit D

    Dzis jest ok jest czytsko nie wiem o co chodzi w tym wszytskim chodzi

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 26 maja 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...a ja mam dalszy ciąg przeprowadzki jutro do pracy idę to muszę dzisiaj jak najwięcej zrobić. Dzisaj spałam jeszcze na starym miejscu ale już dzisiaj w nocy to chyba na nowym
    Miłego dnia dziewczyny i jeszcze raz gratuluję wszystkich wczorajszych serduszkowych wizyt. Zdjęcia super
    Ja niestety jeszcze 2 tygodnie muszę uzbroić się w cierpliwość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 maja 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rub45 wrote:
    ...a ja mam dalszy ciąg przeprowadzki jutro do pracy idę to muszę dzisiaj jak najwięcej zrobić. Dzisaj spałam jeszcze na starym miejscu ale już dzisiaj w nocy to chyba na nowym
    Miłego dnia dziewczyny i jeszcze raz gratuluję wszystkich wczorajszych serduszkowych wizyt. Zdjęcia super
    Ja niestety jeszcze 2 tygodnie muszę uzbroić się w cierpliwość

    Przeprowadzka na lepsze? :) Powodzenia :)


    I kobietki - wszystkiego najlepszego dla nas w pięknym dniu :)

    Sylwunis, Paulcia28 lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 26 maja 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Zoska jesteś bardzo silna kobieta, mimo wszystkich dolegliwości , schorzeń walczysz jak lwica, brawo Ty <3 życzę Tobie żeby wszystko przebiegło dobrze i byś mogła cieszyć się malenstwem.

    Trzeba walczyc. Jeśli masz marzenia to trzeba o nie walczyć. Nawet gdybym musiala podejść do IVF to chociaz mysialabym znalezc drugi etat i ze zmeczenia moglabym w koncu dostac atak - zrobilabym to.
    Wiele w życiu choroby mi zabrały - znajomych, w pewnym momencie kompletna siłę do walki, nie mogę mieć nawet prawa jazdy. Ale wiecie czym jeżdżę? Skuterem.
    I postanowilam, ze marzenia urodzenia dziecka choroby mi nie zabiorą. Chocby nie wiem co. Dwójkę z jakiegoś powodu straciłam, ale i tak będę walczyć. Może do trzech razy sztuka, może teraz bedzie w porządku.

    nick nieaktualny, Paulina_2603, Asia8787, Paulcia28 lubią tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 26 maja 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole cześć dziewczynki!
    Piękny dzień dzis mamy, za rok będziemy go juz inaczej obchodzic, tp będzie też nasze święto :)

    Miłego dnia! :)

    MonaLiza, Asia8787, Paulcia28, sallvie, Sylwunis, Malamii26 lubią tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 26 maja 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) U nas piękna pogoda. Chyba zabiorę mojego kropka nad morze :) Zosia twarda jesteś ! Zazdroszczę Ci tej siły i woli walki !

    Zośkaaa, Paulcia28 lubią tę wiadomość

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 maja 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    A tak w ogole cześć dziewczynki!
    Piękny dzień dzis mamy, za rok będziemy go juz inaczej obchodzic, tp będzie też nasze święto :)

    Miłego dnia! :)

    Dla mnie juz jest ;) raz, ze imieninki a dwa czuje sie mama od zobaczenia serduszka i kropka ;)

    Paulcia28, Sylwunis lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Przeprowadzka na lepsze? :) Powodzenia :)


    I kobietki - wszystkiego najlepszego dla nas w pięknym dniu :)

    Kochana u mnie zmiana totalna musiałam dzieciom szkoły pozmieniać ja też zmieniam pracę tzn jestem w trakcie więc jedno wielkie wariactwo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelcia strasznie wspolczuje ze tyle musisz przechodzić. Ale wierze ze będzie dobrze. Trzymam za Was kciuki :)

    Zośka podziwiam na sile do walki ❤️

    Ja się ostatnio martwiłam ze cycki przestały bolec i już w ogóle objawów nie mam to dzisiaj przywitały mnie poranne mdłości

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rub45 to szalenstwo ;) ale czasem potrzebne i fajne sa takie zmiany ;)

    Tosia - ja sie tak cieszylam a od porcelany sie nie oddalam ;p makabra.

    Rub45 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście nie miałam aż tak zle. Pół godziny mdłości a teraz już jest ok

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wymioty... i to mega... ale chyba juz przeszlo...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonaLiza wrote:
    Cześć dziewczyny :) U nas piękna pogoda. Chyba zabiorę mojego kropka nad morze :) Zosia twarda jesteś ! Zazdroszczę Ci tej siły i woli walki !

    W każdej z nas jest siła <3 Trzeba ja tylko odkryć. A przychodzi taki moment w życiu, ze ja odkrywasz i walczysz zacięcie <3

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Dla mnie juz jest ;) raz, ze imieninki a dwa czuje sie mama od zobaczenia serduszka i kropka ;)

    To wszystkiego dobrego z okazji imienin Seli!

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Marcelcia strasznie wspolczuje ze tyle musisz przechodzić. Ale wierze ze będzie dobrze. Trzymam za Was kciuki :)

    Zośka podziwiam na sile do walki ❤️

    Ja się ostatnio martwiłam ze cycki przestały bolec i już w ogóle objawów nie mam to dzisiaj przywitały mnie poranne mdłości

    Widzisz, cycki chciały Ci dac odpocząć przed armagedonem ;) Ale oby to byly tylko mdłości :)

    Ja mam codziennie. Gdy tylko zaczynam jeść. Powstrzymuje się od wymiotow czasem, ale gdy idę myć zęby to pastą nieraz rak mi sie unosi ze muszę miec starcie z porcelana... Moje dziecko chyba ma upodobania smakowe do pasty po mężu - gdy juz mu jakas w smaku nie podchodzi to musze specjalnie dla niego kupic druga :D

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 maja 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    To wszystkiego dobrego z okazji imienin Seli!

    Dzieki ;)

    Ja sie dzis ledwp trzymam ;p mam nadzieje, ze dam rade dzis.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ