Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli mnie krzyż, promieniuje na biodro. Ktoś tak miał/ma? Bardzo się boję czy z dzidkiem ok...
    Niech mnie ktoś przytuli.

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Ja Cię uspokoję:) bo mnie też bolało prawie 2 tyg., ale gin mi powiedział, że jak macica się rozrasta to może uciskać na nerwy krzyża, więc jak nie ma innych towarzyszących objawów, to spokojnie...tak usłyszałam...

    nad wózkiem, łóżeczkiem i innymi akcesoriami jeszcze nie myślałam, gdzieś na przełomie września/października pewnie coś kupimy;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 09:47

    Gwiazdeczka27, zielarka lubią tę wiadomość

  • Patrycha Ekspertka
    Postów: 224 356

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wczoraj wieczorem zablokowalo kregoslup... co to byl za bol przy samej checi zrobienia malego kroczka, nie chce tego wiecej!
    Czekam na relacje z wizyt :-)

    Zielarka mnie co jakis czas bolj jak na okres, W ciazy doszedl kregoslup i wczoraj ta blokada i nic z tym nie moge zrobic

    zielarka lubi tę wiadomość

    Aniołki 24.07.2013

    relgio4pvwnm6mxt.png

  • Patrycha Ekspertka
    Postów: 224 356

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wozek i fotelik zostawian tatusiowi zeby tez mial jakus wklad w planowaniu, ale wiem ze chce kupic guinny 2w1 chyba, lozeczko i mebelki wybierzemy razem, ja byn chciala biale no ale zobaczymy co sie spodoba:-)

    Aniołki 24.07.2013

    relgio4pvwnm6mxt.png

  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a
    Słonecznego dnia i udanych dzisiejszych wizyt życzę!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 17:41

    zielarka, kejti91, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem załamana....;((( Przez lata leczyłam się na trądzik. Przeszłam dwie kuracje izotekiem i miałam piękną cerę. Nie musiałam używać pudru, fluidu itp... aż do teraz. Praktycznie z dnia na dzień tak mnie wysypało, że szok... pryszcz na pryszczu. Pojawiły się nawet w miejscach, w których nigdy nie występowały. Jestem załamana... nie bardzo mam jak to zakryć, nie mówiąc już o tym, że nie lubię się tapetować, a ślub za trzy miesiące;( wyglądam jak maszkara ;((

    Czy duphaston może powodować trądzik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 10:18

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-)
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach, dajcie znac pozniej co i jak <3
    Ja tez juz w wolnej chwili rozgladam sie za wozkiem, chcialabym taki 3 w 1. Chociaz i tak wolalabym zobaczyc te wszystkie wozki na zywo, bo w sumie to nawet kolor moze sie roznic. Mebelki dla dziewczynki chcialabym biale a dla chlopca moze jakis jasny braz. Myslalam juz o jakims calym zestawie- komoda, szafa, lozeczko...
    Jesli chodzi o ubranka to narazie nic nie kupilam, ale umowilismy sie z mezem ze jak sie skonczy pierwszy trymestr to pojdziemy na zakupy i kupimy kilka ciuszkow, tyle ze takich w neutralnych kolorach. A pozniej to dopiero jak plec poznamy :-) chcialabym jak najszybciej :D moja kolezanka poznala plec juz pod koniec 3 miesiaca :D

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belldandy ja tez biore duphaston ale juz dawno nie mialam zadnych wypryskow, takze nie wiem czy to przez ten lek...
    A moze dziewczynka bedzie :D mowia ze cera sie psuje na dziewczynke ;)
    Kochana moze uzyj jakiegos delikatnego kremu, nie polecam pudrowac bo z mojego doswiadczenia wiem ze pozniej jeszcze wiecej wychodzi...

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak więc moja obiecana malutka niespodzianka :)
    Zmodernizowana lista Styczniówek! Gdzieś na forum zgapiłam i myślę, że to dobry pomysł :) Mam nadzieję, że nigdzie nie popełniłam błędu i na liście jesteśmy wszystkie. Jak macie jakieś pomysły na nowe rubryki to wklejajcie i wypełniajcie tabelki, po wpisaniu automatycznie się zapisuje wszystko :)
    A więc:

    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-mIMcrIXgSS7qhF8IA3Tmu0ifEq2xIXV_X9Xwe5oggM/edit#gid=0

    kejti91, M4DZI4, Gwiazdeczka27, A.loth, Agus89, agnb6 lubią tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jonka trzeba sie zalogowac zeby wejsc?

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie trzeba mieć konto na poczcie gmail.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 10:35

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bellandy mam tak samo, ale to hormony i nic nie poradzisz, po porodzie się cofnie zobaczysz, teraz trzeba to przetrzymać...pryszcze są, ale i dzidzia jest:)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam konto, ale POPROSZĘ o dostęp, bo mi nie pozwala teraz

  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok już udostępnione :)

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajne:)

  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok chyba można już wprowadzać zmiany, bo musiałam pozmieniać ustawienia. Spróbujcie coś wpisać:)

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach ;***

    Niedługo idę odebrać swoje wszystkie wyniki i do lekarza na 16;30, troszkę się boje tych na toxo, koleżance ostatnio wyszły pozytywne;(

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    Belldandy ja tez biore duphaston ale juz dawno nie mialam zadnych wypryskow, takze nie wiem czy to przez ten lek...
    A moze dziewczynka bedzie :D mowia ze cera sie psuje na dziewczynke ;)
    Kochana moze uzyj jakiegos delikatnego kremu, nie polecam pudrowac bo z mojego doswiadczenia wiem ze pozniej jeszcze wiecej wychodzi...


    Liczę na córeczkę;) Wróżka przepowiedziała haha !:))) No ale nigdy nic nie wiadomo, w mojej rodzinie stosunek wynosi 1 dziewczynka na 10 chłopców :D także....

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jonka ja już:)

  • liliana Ekspertka
    Postów: 162 133

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajny pomysł :)

    w końcu się dopisałam :)

    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-mIMcrIXgSS7qhF8IA3Tmu0ifEq2xIXV_X9Xwe5oggM/edit?usp=sharing

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgcwa11d8kpmkr.png
‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ