Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • AŚ_KA Ekspertka
    Postów: 235 123

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pół dnia przerwy w zgladaniu na forum a tu takie wiesci. :)
    No dziewczyny chyba zaczęło się na dobre. Zaciskamy nóżki i byleby do przodu :)

    Córeczka Emilka ♡
    Ur. 5.01 2016r. Witaj Skarbie!
  • mala_lady Ekspertka
    Postów: 240 69

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od dziś zasada: leżeć, pachnieć nic nie robić, leżeć, pachnieć, leniuchować ;)

    nick nieaktualny, grosz_ek, Paulix, Magdalena83, natasza666, Aprilia lubią tę wiadomość

    bbe73a0022.png
  • Paulix Ekspertka
    Postów: 207 118

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_lady wrote:
    od dziś zasada: leżeć, pachnieć nic nie robić, leżeć, pachnieć, leniuchować ;)
    i jeść :D

    Magdalena83, Magdalena83, natasza666, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jaś 03.01.2016 - 3960g, 56cm :)
    atdcp07wpidlrccj.png
    Aniołek [*] 29.03.2015, 9tc
  • grosz_ek Ekspertka
    Postów: 200 135

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_lady - zgadzam się z Tobą :)

    tak więc mam plan: w przyszłym tygodniu ostatecznie zakończyć zakupy wyprawkowe i zakupić prezenty świąteczne. potem zostanie spakowanie torby, co uczynię jeszcze przed świętami. ale najważniejsze to odpoczywać :)

    1usai09kkfvyzb21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka gratulacje!!:)
    A szymoj jest uznany za wczesniaczka czy juz nie?

    Ja juz dzisiaj sie zbieralam do szpitala bo myslalam ze rodze. Bole jak na @ i skurcze co 7min...mialam tak przez 3godz ale przeszlo w koncu. Ale serio tak bolalo xe momentami lzy mi juz wychodzily...a jak to nie byl porod to nie wiem jak to bedzie bolalo

  • Mama84 Autorytet
    Postów: 390 229

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odwiedzają Was położne w domu?Wczoraj jak byłam na wizycie to moja pani doktor mi się pytala czy zgłosiłam się do swojej położnej u mnie w przychodni w celu wizyt domowych,myślałam ze takir wizyty są dopiero po porodzie

    klz9mg7y5m6gti11.png
    km5suay35zp2gug7.png
    Aniołek 11.01.2015 [*] 7 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas polozna dopiero po porodzie przyjdzie .ok 3razy ma byc

    Mama84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:31

    Mama84 lubi tę wiadomość

  • Mama84 Autorytet
    Postów: 390 229

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie wolałabym uniknąć tych wizyt położnej teraz jak nic się nie dzieje,na mój rejon przypada taka wredna baba,jak to nie jest obowiązkowe to nie będę się do niej zgłaszać,dopiero po porodzie

    klz9mg7y5m6gti11.png
    km5suay35zp2gug7.png
    Aniołek 11.01.2015 [*] 7 tc
  • meksi Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Natalka gratulacje! Super! zdrowka dla Maluszka☺☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2015, 17:22

    Oliwia https://www.maluchy.pl/ci-71751.png
  • natasza666 Ekspertka
    Postów: 157 115

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    natasza gdzie się wychylasz, czekaj na mnie! :D

    Nie, nie, kochana, ja nic, nigdzie, słowo! ;-) Czekam grzecznie, a jak mi coś cieknąć naprawdę zacznie, to chyba będę do stycznia na rękach chodzić :-D

    mala_lady lubi tę wiadomość

    p19udqk3vbg012ck.png
  • natasza666 Ekspertka
    Postów: 157 115

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice wrote:
    Natalka gratulacje!!:)
    A szymoj jest uznany za wczesniaczka czy juz nie?

    Ja juz dzisiaj sie zbieralam do szpitala bo myslalam ze rodze. Bole jak na @ i skurcze co 7min...mialam tak przez 3godz ale przeszlo w koncu. Ale serio tak bolalo xe momentami lzy mi juz wychodzily...a jak to nie byl porod to nie wiem jak to bedzie bolalo


    Kurczę, co się tu dzieje :-O :-D Jakoś tak mi się wydaje, że jak już teraz masz takie bóle, to do stycznia chyba nie poczekasz...

    p19udqk3vbg012ck.png
  • mala_lady Ekspertka
    Postów: 240 69

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza666 wrote:
    Kurczę, co się tu dzieje :-O :-D Jakoś tak mi się wydaje, że jak już teraz masz takie bóle, to do stycznia chyba nie poczekasz...


    spokojnie :) ja 3 dni temu tez już miałam wizje ;) skurcze nieregularne co 3-4 potem 10-15 minut i znowu częściej i znowu później ;) bolało :( poszłam się wykąpać, poleżałam w wodzie i przeszło. Niby mówią, że jak już TO - to woda przyspieszy, nie zatrzyma ;)

    bbe73a0022.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza666 wrote:
    Kurczę, co się tu dzieje :-O :-D Jakoś tak mi się wydaje, że jak już teraz masz takie bóle, to do stycznia chyba nie poczekasz...
    Nawet tak nie mow. Ja moze tez nie licze na styczen ale jeszcze na chociaz 2tygodnie

  • Aprilia Autorytet
    Postów: 441 347

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie - gratulacje! :)

    Natalka - gratulacje! Widzisz, jak zdążyłaś z tą sesją :D

    Czekamy na więcej niusów od was dziewczyny!

    qdkkj44jg7uoszr1.png

    mhsv2n0ags50zkq8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na fotki waszych malenstw :)

  • Aprilia Autorytet
    Postów: 441 347

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    przerazacie mnie :O

    Ja od kilku dni mam bóle krzyży na @ i nie wiem, czy się martwić?

    To ja jak w zeszłym tygodniu dostałam nagłej biegunki to spanikowałam, że to już bo mi się organizm oczyszcza ;)

    Liskova lubi tę wiadomość

    qdkkj44jg7uoszr1.png

    mhsv2n0ags50zkq8.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    346amwn.jpg

    tygrys73, Mama84, nick nieaktualny, grosz_ek lubią tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Aprilia Autorytet
    Postów: 441 347

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama84 wrote:
    No ja właśnie wolałabym uniknąć tych wizyt położnej teraz jak nic się nie dzieje,na mój rejon przypada taka wredna baba,jak to nie jest obowiązkowe to nie będę się do niej zgłaszać,dopiero po porodzie

    Mama ale nie jesteś skazana na tą położną! Ja położną miałam w swojej przychodni w innym mieście, ale potem zmieniłam na tą, która prowadziła SR. Podejrzewam, że nie widywałabym tamtej zbyt często, a ta ma przyjść po porodzie ok 5 razy-tak była u koleżanki. Sama zmiana nie jest skomplikowana, wystarczy tylko tylko podpisać deklarację, popytaj u siebie, może ktoś ci poleci dobrą położną. Wbrew pozorom jest to bardzo ważne, moja położna to skarb.

    qdkkj44jg7uoszr1.png

    mhsv2n0ags50zkq8.png
  • Aprilia Autorytet
    Postów: 441 347

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_lady wrote:
    spokojnie :) ja 3 dni temu tez już miałam wizje ;) skurcze nieregularne co 3-4 potem 10-15 minut i znowu częściej i znowu później ;) bolało :( poszłam się wykąpać, poleżałam w wodzie i przeszło. Niby mówią, że jak już TO - to woda przyspieszy, nie zatrzyma ;)
    Dokładnie tak jest :) Ostatnio jedna dziewczyna ze SR opowiadała po pobycie w szpitalu, że tam maksymalnie długo przetrzymują rodzące nim wpuszczą na salę porodową i przed finałem jeszcze każą iść pod prysznic... No i tym sposobem woda u jakiejś dziewczyny tak zadziałała, że urodziła sama pod prysznicem :O Jak poczuła, że dziecko wychodzi to zaczęła krzyczeć, ale nim położne doleciały to ona już miała dziecko na rękach ;)

    qdkkj44jg7uoszr1.png

    mhsv2n0ags50zkq8.png
‹‹ 1052 1053 1054 1055 1056 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ