Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jak mi przykro. :( I teraz ja sie martwie bo tez nie mam zadnych objawow. Kilka dni bez forum dobrze mi zrobilo, niczym sie nie przejmowalam

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia1985 wrote:
    Boże a my jej tak gadałyśmy, żeby nie martwiła się brakiem objawów:(
    Bo w sumie brak objawów o niczym nie świadczył ... myślę, że tu bardziej o ten krwiak chodziło;/

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice wrote:
    Jejku jak mi przykro. :( I teraz ja sie martwie bo tez nie mam zadnych objawow. Kilka dni bez forum dobrze mi zrobilo, niczym sie nie przejmowalam
    Też tak mam a wizyta za tydień ;/

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kukam i tu i tu.

    NO nie wierzę. :( masakra.
    Ktory to tydzień Moniki34?

  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okropne to, wiem bo sama to przeszłam.
    Ktoś wie który to był tydzień?

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero wizyta 29.06..

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia1985 wrote:
    Boże a my jej tak gadałyśmy, żeby nie martwiła się brakiem objawów:(
    Bardzo mi szkoda Moniki, naprawde. Czasami jak czlowiek ciagle mowi,ze na pewno jest zle, ze na pewno nie wyjdzie z jakiejs choroby itd., to niestety ale troche ma wplyw na to co sie dzieje z jego cialem. Przynajmniej mnie sie tak wydaje. Mozg to zadziwiajacy organ. Ibba sprawa,ze czasami po prostu czujemy,ze coa jest z naszym cialem nie tak jak sie wsluchamy...

    Liskova lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona była w 9 tyg;(

  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tabelce na pierwszej stronie ma wpisany termin porodu na 10 tak jak ja.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • Paulix Ekspertka
    Postów: 207 118

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy od kobiety pewnie, od jej organizmu itp. Ale gdzies slyszalam ze energetyki w ciazy moga wiele zlego narobic i lepiej wypic mocna kawe niz to scierwo.

    Jaś 03.01.2016 - 3960g, 56cm :)
    atdcp07wpidlrccj.png
    Aniołek [*] 29.03.2015, 9tc
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewiaty chyba

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice wrote:
    Czemu w ogole przezucilyscie sie na fb? Tez mam fb ale zostaje tylko tutaj
    I tak nie dziala mi ten link co podalyscie

    Ja tez zostaje tutaj bo tam na fejsie to jeden wielki bałagan ...


    NaliGdzie Monia napisałam na fejsie ? Do Ciebie w prywatnej wiadomości? Przykro mi ...Obym ja się jutro tego samego nie usłyszała :(

    a.png
    a.png
  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie sądzę, żeby to że się martwiła miało jakiś wpływ na dziecko, bez przesady. Moim zdaniem intuicja. Ja też tak miałam jak poroniłam. Nic kompletnie mi nie było, po prostu czułam, ze muszę jechać do lekarza. Pojechałam i na usg brak tętna.

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali13 wrote:
    Też tak mam a wizyta za tydień ;/

    Ja mam teraz w środę i mam nadzieję ,że będzie wszystko ok

    201601307246.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalny post napisała 15 minut temu: "niestey sis nie udalo beak tetna usuwam sie powiedzcie reszcie"

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do fb, to też mi się wydaje, że lepiej było jak wszystkie pisały tutaj

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:

    NaliGdzie Monia napisałam na fejsie ? Do Ciebie w prywatnej wiadomości? Przykro mi ...Obym ja się jutro tego samego nie usłyszała :(

    W poście.

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA wrote:
    nie sądzę, żeby to że się martwiła miało jakiś wpływ na dziecko, bez przesady. Moim zdaniem intuicja. Ja też tak miałam jak poroniłam. Nic kompletnie mi nie było, po prostu czułam, ze muszę jechać do lekarza. Pojechałam i na usg brak tętna.
    Nie mowie o martwieniu sie,ale o chorobliwym zamartwianiu sie i mowieniu ciagle,ze na pewno jest zle. To tak jak z plodnoscia czasami jest, narzad nieuzywany zanika i sama znam przypadki,ze babki gadajace nie chce dzieci itd pozniej jak zmieniaja zdanie to maja problem ogromny z zajsciem. I w druga strone, przypadki chorob, gdzie lekarz mowi zostalo Ci tyle i tyle zycia, a ktos ma tak ogromna wole zycia i wierzy,ze sie uda,ze wychodzj z tego cudem. Nie mowie,ze to regula,ale uzywamy tak malej czesci naszego mozgu,ze wierze w takie rzeczy, bo to w koncu mozg odpowiada za wszystko co w nas zachodzi

    Giannaa, Liskova, monika_89 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w kolejce i teraz to mam podwójnego stresa po przykrych wieściach od Moniki... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Siedzę w kolejce i teraz to mam podwójnego stresa po przykrych wieściach od Moniki... :(
    Gumisia myśl pozytywnie. nie stresuj siebie i maleństwa ;*

‹‹ 423 424 425 426 427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ