Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dopiero się obudziłam ;) Witam wszystkich :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dzisiaj;p

    U mnie okropnie gorąco,nic mi się nie chce, duszno jak cholera. :( Miewamy się ogólnie ok.


    Anulka wysłałam Ci we wiadomości link;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś męczę się z mdłościami, a już od 2 dni względny spokój miałam eh.. no ale z dwojga złego niech już będą jak mam zaś czuć się nie ciążowo i wkręcać sobie, że coś nie tak he

    rzeczywiście coś z suwakami dziś nie tak, ale mój na szczęście spełnia swoją rolę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga zaakceptuj mnie na fb to Cię dodam :)

  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myślicie o dwóch plamkach brązowych na wkladce? Teraz czysto. Przy sikaniu czysto. co mam robić? Może się zadrapalam taka mam nadzieje i to mechaniczne. Kurde panikować czy olać?

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wkladce ale tak u samej góry. Wiec chyba nie z pochwy. Sama nie wiem. Masakra ;(

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy jakąś grupę na FB? :>

    Viki póki to nie jest żywa krew to się nie denerwuj :) moze akurat w tym terminie mialas mieć @

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka, tak mamy :) chcesz to pisz na priv dodam Cię :)

    viki a nie chodziłaś za dużo, nie przemęczyłaś się może? bo często od tego mogą się pojawić, albo po stosunku.. póki więcej ich nie ma i nic się nie dzieje to spokojnie.. a bierzesz luteinę?

  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. W tym terminie nie miałam mieć okresu. Jestem w 11 tygodniu.

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketka, mamy :) chcesz dołączyć?

    Viki, ja bym się na razie nie przejmowała. Obserwuj sytuację :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki wrote:
    Nie. W tym terminie nie miałam mieć okresu. Jestem w 11 tygodniu.
    no to obserwuj tylko póki co, jak się nasili i dojdą bóle brzucha to jedź do gina, będzie prawdopodobnie potrzeba luteina

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam luteina 2 x 100

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano chyba, że tak.. ale mimo to ja bym obserwowała i nie stresowała się póki co :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    A jak u Ciebie ? Bo dzisiaj się nie odzywasz? Wszytko okey ?
    Gianna...ok, mieliśmy wczoraj w nocy małą przygode ale bez plamien wiec wszystko ok.
    Nie odzywam sie bo tkwie w zawieszeniu i jakoś dni mi lecą, poczytuje Was:)
    Odetchne po 22.06 a póki co spokojnie trawie temat:)

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zaczynam 11 tydzień. ;) Wczoraj miałam przypływ mocy i energii a dziś jej kompletny brak.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie pobolewa noga w pobliży prawej pachwiny, o dziwo pachwina nie...może spałam jak pokraka...zawsze niestety niepokoją mnie takie dziwnerzeczy:)

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona dobrze, że się odezwałaś :) trzymajcie się tam z maluszkiem mocno :)
    naali gratki ;)

    km5sio4phkxiw92p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola...cokolwiek by sie później stało napewno sie odezwe, a milcze ostatnio bo głupio zabrzmi ale im mniej czytam tym moja psychika ma sie lepiej. Fakt zaglądam tutaj a że nie przesiaduje taka jak ostatnio to nie nakrecam sie mocno.
    Zeby było jasne, ciągle o Was pamietam:) i np. wiadomośc Justy rozwaliła mnie po całości, dała dużo nadzieji:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak już jestem to sie dopytam...jak wstawiacie tu zdjecia to jak to robicie ze macie zdjecei pod wpisem a nie link?

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona najlepiej dodawaj przez fotosik.pl i tam masz bezpośredni link bbcode żeby wrzucic na forum.

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
‹‹ 452 453 454 455 456 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ