Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie bolały ani raz, tylko sutki tkliwe, teraz już lekko, za to dużo zylek na nich ;).

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie waga pol kg dzis na plusie, czyli 49kg :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexa wrote:
    Mnie nie bolały ani raz, tylko sutki tkliwe, teraz już lekko, za to dużo zylek na nich ;).
    zazdroszczę.. mnie cały czas bolą, najgorzej po bokach, a o sutkach nie wspomnę, bo jak gdzieś niechcący dotknę to łzy w oczach.. mam nadzieję, że przejdzie niedługo.. a żył to też od cholery i jeszcze trochę, aż pod obojczyk sięgają :)

  • mimi87 Autorytet
    Postów: 304 192

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam dziwne i trochę wstydliwe pytanie schodzi wam może skóra z samego czubka sutków? sorki za pytanie ale zastanawiam się co to jest

    synuś ma już 18 miesięcy a w brzuszku Madziunia <3
    zi13sek22ff6wp77.png
    nasz Bartuś
    ex2bwn156t8mofjo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi87 wrote:
    hej mam dziwne i trochę wstydliwe pytanie schodzi wam może skóra z samego czubka sutków? sorki za pytanie ale zastanawiam się co to jest
    a Ty wiesz, że 3 dni temu to samo zauważyłam? u mnie to wygląda tak, jakby ciutkę coś wyciekało i zasychało od razu, takie jasne kremowo-zółte? ciężko mi określić :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 16:17

  • mimi87 Autorytet
    Postów: 304 192

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    a Ty wiesz, że 3 dni temu to samo zauważyłam? u mnie to wygląda tak, jakby ciutkę coś wyciekało i zasychało od razu, takie jasne kremowo-zółte? ciężko mi określić :P


    to u mnie tak samo ;/ może tak ma być

    synuś ma już 18 miesięcy a w brzuszku Madziunia <3
    zi13sek22ff6wp77.png
    nasz Bartuś
    ex2bwn156t8mofjo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi87 wrote:
    to u mnie tak samo ;/ może tak ma być
    skoro dwie tak mamy, to przyjmijmy, że tak ma być :D

    może to kanaliki się przygotowują i udrażniają na przejście mleka, nie wiem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 16:23

    mimi87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie waga dalej taka sama,piersi dalej wrażliwe ale żyłek nie widać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo z tymi sutkami, tez mam taka skórkę a mało tego białe grudki na sutkach ;) na Czubkach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 16:37

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexa wrote:
    U mnie to samo z tymi sutkami, tez mam taka skórkę a mało tego białe grudki na sutkach ;) na Czubkach.
    czyli jest już nas trzy! hah

    nick nieaktualny, mimi87 lubią tę wiadomość

  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grudki na sutkach to i mi się zrobiły.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, ale zgrzeszyłam! Właśnie zjadłam dwa jajka sadzone na miękko!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA wrote:
    no nie do końca się z tym zgadzam. jednak test podwójny daje 90% pewności, samo usg ok 70. Wiadomo, że mówi się o tych przypadkach kiedy wynik okazał się nieprawidłowy, a potem dziecko urodziło się zdrowe. Jednak wciąż uważam, ze należy badania wykonywać ze świadomością, że nie są one nieomylne i możliwa jest dalsza diagnostyka. I światopogląd nie ma z tym nic wspólnego. Nawet jeśli ktoś jest zdecydowany urodzić chore dziecko to wczesne wykrycie wad daje możliwość przede wszystkim przygotowania się na przyjęcie takiego dziecka, a często też można jeszcze podczas ciąży rozpocząć leczenie.
    Nie bez powodu w wielu europejskich krajach te badania są obowiązkowe.
    Ja uważam tak jak Naali - każdy robi wg siebie :) ja poczytałam to i owo i nie chcę się bez sensu stresować i tyle.
    Światopogląd nie ma nic do rzeczy, ja wiem, że gdyby dziecko miało poważne wady, to dokonalibyśmy terminacji.

    Alexa dzięki za info o śluzie, t już się nie martwię :)

    FasUla u mnie niestety na plusie, ale ciężko powiedzieć ile, bo to się waha niesamowicie, raz jest 1kg, a raz 4kg..

    Przykro mi strasznie z powodu Morwy :(

    Co do sutków, to witam w klubie, ja jak się dotknę to umieram...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to do mnie dotarło że od piątku będę od 2 do 4 nocy sama. :O nie pamiętam od kiedy. Od tylu lat nierozlaczni, nawet na jeden dzień. Oo matko.
    Mój mąż ma operacje. :/
    Także weekend spędzę w szpitalu.. Oby bez stresu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 18:07

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexa, a na co operacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Przegrode nosowa.. Wiecznie ma katar, problem z oddychaniem przez nos, chrapię, wszystko robi z otwartą buzia, mam nadzieję że mu pomoże..Bo troszkę się nacierpi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 18:22

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    a Ty wiesz, że 3 dni temu to samo zauważyłam? u mnie to wygląda tak, jakby ciutkę coś wyciekało i zasychało od razu, takie jasne kremowo-zółte? ciężko mi określić :P
    U mnie identyko :-P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexa wrote:
    Przegrode nosowa.. Wiecznie ma katar, problem z oddychaniem przez nos, chrapię, wszystko robi z otwartą buzia, mam nadzieję że mu pomoże..Bo troszkę się nacierpi.
    Spokojnie, chociaż operacja niefajna dla niego, niezbyt komfortowa zaraz po zabiegu, ale będzie zadowolony.
    Mój miał operowane kolano i jak wyszedł ze szpitala to zrobiłam test na drugi dzień i 2 kreski były :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wagi - moja na ostatniej wizycie (26 maja) wynosiła o pół kilo więcej niż dziś :) ale spodnie odpinam wieczorami :D
    Co do sutków - ja nie mogę nawet się ręcznikiem wycierać, bo bolą jak oszalałe. Takie białe grudki to miałam jeszcze przed ciążą (to się jakoś tam fachowo nazywa) i skóra też mi z nich schodzi :P ale ja to w ogóle suchą skórę mam wszędzie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Spokojnie, chociaż operacja niefajna dla niego, niezbyt komfortowa zaraz po zabiegu, ale będzie zadowolony.
    Mój miał operowane kolano i jak wyszedł ze szpitala to zrobiłam test na drugi dzień i 2 kreski były :-)
    Ja nawet jestem spokojna, mój bardziej przeżywa :P chciał mi nawet kogoś z Pl przywieźć żebym sama nie była, bo ja mała dziewczynka jestem, hihi. Zakazał mi przyjeżdżać do szpitala, żebym tyle km nie jechała autem. :P taaa. Na pewno. Nie wyobrażam sobie jakbym go miała nie odwiedzić :P

    To po zabiegu Twój zapomniał chyba od razu o bólu :) jak mu pokazałas tescik ;)

‹‹ 469 470 471 472 473 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ