Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jaki morał dziewczyny? zamykamy firmę i na bezrobocie!! tego chyba państwo oczekuje... :/

    vincaminor lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    Tylko według nowego przeliczania te pieniądze juz nie bedą w miarę, tylko 3 razy mniej, mam znajoma z tej samej branży, rodzi niedługo w wakacje, ja w styczniu i czym sie różnimy? A ona bedzie inaczej traktowana, ja inaczej i to bedzie zgodne z prawem:/ wiadomo, ze na kogoś musiało paść, ale całkiem zmieniło to moje plany i wiele stresu dołożylo:/
    jak ustawa zostanie ogłoszona w dzienniku ustaw w lipcu, to powinnyśmy się zmieścić.
    Nas obowiązujący przepis nabiera mocy prawnej pierwszego dnia czwartego miesiąca po ogłoszeniu ustawy, czyli w listopadzie. Możemy pójść na macierzyński dwa miesiące przed porodem (o ile się nie mylę, jeśli tak - poprawcie mnie), więc właśnie w listopadzie. Ale to wszystko na takich wariackich papierach i z dużym ryzykiem :/ więc nie wiem, czy to gra warta świeczki.

  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Jata, a gdzie robisz usg, u swojego gina czy gdzieś jeszcze?

    Ja w ciazy z Zuza chodziłam dodatkowo na agatowa i teraz tez będę, bo dobry sprzęt, dobrzy specjaliści;)
    Ja też chciałam na Agatową, ale tam nie robią pappa więc zdecydowałam się na Boramed, znalazłam tam sprawdzonego lekarza ze Starynkiewicza

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    czyli jaki morał dziewczyny? zamykamy firmę i na bezrobocie!! tego chyba państwo oczekuje... :/
    jeszcze musiałabyś się rozstać z mężem, bo to chyba samotne matki dostają ten 1000 zł. miesięcznie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 tygodni nie dwa miesiące, ja mam termin na 4 stycznia wiec sie nie załapie, a ustawa pewnie wejdzie w październiku, bo Komorowski ma w tym tygodniu podpisać, zobacz sobie wątek na bbf...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    jeszcze musiałabyś się rozstać z mężem, bo to chyba samotne matki dostają ten 1000 zł. miesięcznie :D
    o żesz, idę papiery pisać... niee no to jakiś absurd jest :P co za kraj..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    6 tygodni nie dwa miesiące, ja mam termin na 4 stycznia wiec sie nie załapie, a ustawa pewnie wejdzie w październiku, bo Komorowski ma w tym tygodniu podpisać, zobacz sobie wątek na bbf...
    no to ja już tym bardziej, bo na 15 mam :/ ehhh dobrze, że jeszcze na ten większy zus nie przeszłam..

  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    jeszcze musiałabyś się rozstać z mężem, bo to chyba samotne matki dostają ten 1000 zł. miesięcznie :D
    O to może ja się załapię :D Choć pewnie limit zarobków jest jakiś śmiesznie niski

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    6 tygodni nie dwa miesiące, ja mam termin na 4 stycznia wiec sie nie załapie, a ustawa pewnie wejdzie w październiku, bo Komorowski ma w tym tygodniu podpisać, zobacz sobie wątek na bbf...
    No właśnie nie byłam pewna, cz 6 czy 8 tygodni. To dupa. Choć ja dalej z nadzieją śledzę dziennik ustaw =p
    bo podpis podpisem, ale ustawę potem trzeba ogłosić

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam tez lipe,bo pracowalam u babki na pelen etat,a oficjalnie zatrudniala mnie na pol i teraz dostaje 600zl miesiecznie ;-) a po porodzie to bedzie jakies 350

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA wrote:
    Ja też chciałam na Agatową, ale tam nie robią pappa więc zdecydowałam się na Boramed, znalazłam tam sprawdzonego lekarza ze Starynkiewicza

    Ja siebie testu Papa, jesli nie ma wskazań, bo często wychodzą fałszywie dodatnie, a ja na pewno bym takiej porcji stresu nie zniosła;(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie denerwuje to, że zarabiam i opłacam składki i mi się nie należy becikowe, a ktoś nie zarabia i mu się należy? Dlaczego karają ludzi za to że uczciwie pracują?

    km5sio4phkxiw92p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Ja to mam tez lipe,bo pracowalam u babki na pelen etat,a oficjalnie zatrudniala mnie na pol i teraz dostaje 600zl miesiecznie ;-) a po porodzie to bedzie jakies 350
    to też masakra :/

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA wrote:
    O to może ja się załapię :D Choć pewnie limit zarobków jest jakiś śmiesznie niski
    Jata,ale jesli mieszkasz z partnerem, to juz sie nie zalapiesz,bo pozniej mozna miec problemy podobno.

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piszecie o tym wszystkim, a ja o niczym nie wiem:) Jestem taka zielona...

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_x wrote:
    A mnie denerwuje to, że zarabiam i opłacam składki i mi się nie należy becikowe, a ktoś nie zarabia i mu się należy? Dlaczego karają ludzi za to że uczciwie pracują?
    to tak samo, jak z tą ustawą :) płacimy składki i nam się nie nalezy, a bezrobotni dostaną 1000 zł/m-c przez rok ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Jata,ale jesli mieszkasz z partnerem, to juz sie nie zalapiesz,bo pozniej mozna miec problemy podobno.
    wystarczy mieć inne adresy zameldowania i już - aż tak to ich chyba nikt nie będzie sprawdzał, bez przesady :P nawet nie ma jak tego udowodnić

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    to też masakra :/
    No masakra, a becikowe mi sie nie bedzie nalezalo :-P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Ja siebie testu Papa, jesli nie ma wskazań, bo często wychodzą fałszywie dodatnie, a ja na pewno bym takiej porcji stresu nie zniosła;(
    Ja tam robię. Postanowiłam i niech tak będzie, amino też zrobię jak będzie trzeba.

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    No masakra, a becikowe mi sie nie bedzie nalezalo :-P
    a ja nawet jeszcze nie sprawdzałam, czy mi będzie przysługiwało. w 2016 zaś się to może zmienić

‹‹ 507 508 509 510 511 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ