Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jata, to kciukam, ale pewnie to formalność;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    wystarczy mieć inne adresy zameldowania i już - aż tak to ich chyba nikt nie będzie sprawdzał, bez przesady :P nawet nie ma jak tego udowodnić
    To, chyba ze tak

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    a ja nawet jeszcze nie sprawdzałam, czy mi będzie przysługiwało. w 2016 zaś się to może zmienić
    Zobaczymy, nie wierze w to panstwo :-P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Zobaczymy, nie wierze w to panstwo :-P
    haha :D

  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Jata,ale jesli mieszkasz z partnerem, to juz sie nie zalapiesz,bo pozniej mozna miec problemy podobno.
    Każde gdzie indziej zameldowane, w naszym mieszkaniu nie mieszka oficjalnie nikt ;) Nie no żartuję, jakoś nie wierzę, zebym cokolwiek dostała

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym progiem to ob jest tak śmiesznie niski, ze jak sprawdziłam, to sama go przekraczam.oczywiscie, kasę dostanie patologia, na kolejne chlanie, fuck gdybym miała pewność, ze te kasę dostanie potrzebująca rodzina to luz, a tak oddajesz tyle kasy co miesiąc i utrzymujesz za to tych, ktorym sie pracować nie chce, a Twojemu dziecku sie nic nie należy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 11:04

    Vuko lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to ta cała ustawa się nadaje do Trybunału Konstytucyjnego...

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W naszym mieszkaniu, które dodatkowo nie jest nasze haha tylko oficjalnym właścicielem jest teść ;) Nic na nas nie mają haha. W razie co mogę się zapierać, ze ja tego pana nie znam, pijana byłam na imprezie w kwietniu ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila8k i FasUla trzymam kciuki za dziesiejsze wizyty :)
    ja mam jutro na 18 prenatalne, tez zaczynam miec stresa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 11:06

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA wrote:
    Każde gdzie indziej zameldowane, w naszym mieszkaniu nie mieszka oficjalnie nikt ;) Nie no żartuję, jakoś nie wierzę, zebym cokolwiek dostała
    U nas obecnie taka sama sytuacja dokladnie :-P ale za ok 2mies kupujemy to mieszkanie, no i raczej sie tu zameldujemy juz oboje wtedy

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity wrote:
    Kamila8k i FasUla trzymam kciuki za dziesiejsze wizyty :)
    ja mam jutro na 18 prenatalne, tez zaczynam miec stresa...
    Ja się zaczęłam stresować rano, całą noc spokojnie przespałam. O której masz jutro wizytę?

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Jak dla mnie to ta cała ustawa się nadaje do Trybunału Konstytucyjnego...
    Jak dla mnie, to ona sie nadaje do d...y :-P

    nick nieaktualny, vincaminor lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Jak dla mnie, to ona sie nadaje do d...y :-P
    hahahaha <3

    Kamila8k lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro duzo mamusiek ma wizyte (ja tez) :-)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Jak dla mnie, to ona sie nadaje do d...y :-P
    A to to swoją drogą, zgadzam się. Ale patrzmy na bardziej realne opcje :D

    Kamila8k lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czwartek na 14:30 :- ) dzisiaj badania porobiłam, będą na świeżo :P

    Kamila8k lubi tę wiadomość

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie mówcie, że tylko patologia dostanie becikowe na chlanie bo mi przykro ;pp
    Jestem też studentkom, ale kwestia tego czy ojciec będzie brany pod uwagę, bo w pewnym momencie miało być, że studentki wszystkie dostaną tego tysiaka, ale zobaczymy. :D
    Najwyżej będę miała na wódę i piwo ;p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A status samotnej matki ma kobieta która w akcie urodzenia dziecka ma wpisane ojciec nie żyje bądź jest nieznany... Już bym wolała olać tą ich kasę niż mieć taki status ;-)

    nick nieaktualny, Vuko, Liskova lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    A status samotnej matki ma kobieta która w akcie urodzenia dziecka ma wpisane ojciec nie żyje bądź jest nieznany... Już bym wolała olać tą ich kasę niż mieć taki status ;-)
    eee to niech sobie wsadzą te 12 tysi. Z resztą i tak nie wierzę, ze bym się załapała

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie trzeba by wpisać ze nieznany, a to wiecej komplikacji niz pożytku, a to ze nie żyje, to juz chyba najgorszy wariant;)
    Mam nadzieje, ze mniej moim mężem po porodzie bedzie sie dobrze układać, ale wiem, ze dziecko duzo zmienia... Ale liczę na zmiany na plus:)

‹‹ 508 509 510 511 512 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ