Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Beatrice to twoja fotka w awatarze?

    tak, a co? ;) zaraz zmienie bo mi sie nie podoba

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 15:00

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania sikania jeszcze mnie nie dopadła, chociaż myślę, że chodzę częściej.:) Mam siateczkę fioletowych żyłek na piersiach. A wczoraj ich wcale nie było. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w Niemczech i tu nie ma czegoś takiego jak prywatny lekarz więc chodzę do państwowego :) Tutaj funkcjonuje to w miarę dobrze, tylko czasem trzeba zapłacić za jakieś ekstra badania. Ja ostatnio zmieniłam lekarza, bo ostatnia lekarka mnie zawiodła i po poronieniu nie miałam już do niej zaufania... A nowy lekarz na razie jest w porządku :)

    Ajak będę u mamy w Polsce to i tak się wybiorę do mojego lekarza na konsultację. Mamy jechać w maju więc zobaczymy :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice wrote:
    tak, a co? ;) zaraz zmienie bo mi sie nie podoba

    Oooo, różowo jak u mnie. <3 Ale buźka bardzo ładna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 15:07

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice wrote:
    tak, a co? ;) zaraz zmienie bo mi sie nie podoba

    Nie, fajna jest ta fotka :) ale rób jak uważasz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 15:07

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:38

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity witaj kochana :* Na początek życze ci przede wszystkim dużo zdrówka :) Mam nadzieje że szybko wrócisz do zdrowia.
    Rozgość się u nas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 15:11

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Felicity :)
    Mam nadzieję że wkrótce wyzdrowiejesz i antybiotyk pomoże szybciutko...
    Cieszę że się Wam udało :) gratulacje kochana :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity ja też brałam Inofolic i też się cały czas zastanaqiam czy to to pomogło czy po prostu hormony wróciły do normy... Masz pcos?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też 4dpo wstałam z przeogromnym bólem gardła. Nie wiadomo skąd się pojawił. W życiu chyba tak mnie nie bolało. Skojarzyłam to nawet z tym że być może się udało, ale szybko o tym zapomniałam. Na szczęście nie brałam antybiotyku a teraz już przeszło. :) Zdróweczka Felicity i mam nadzieję że będziesz się tu dobrze czuła między nami! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mamy już urodzinki 1,2,3 i 5 stycznia o ile się nie mylę. :) Znajdzie się jakaś "czwóreczka"???

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:38

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też zostało 10 saszetek... Ale przerzuciłam się teraz na witaminy prenatalne i już nie biorę. Ja nie mam pcos, brałam na wyrównanie gospodarki hormonalnej po poronieniu, poza tym też miałam prl na górnej granicy...

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje mamuśki i spokojnych ciąż:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 17:49

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeeeejj,styczniówki!Jak ten czas leci,niedawno 2 kreski na teście a już piąty miesiąc mi leci..

    Gratulacje i powodzenia!Życzę spokojnych i bezproblemowych ciąż! :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakies zwierzaki w domu? :)

    My mamy 3 koty :) I jeszcze marzy mi sie czwarty. ;) Ale nie wiwm czy potem jak bedzie dzidzia bede ogarniala taka gromade :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aprilia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie mamy żadnych zwierzaków, praca na to nie pozwala... Dla zwierząt trzeba mieć czas :)

    Beatrice, jak masz tyle kotów to uważaj bardzo teraz i przypadkiem nie czyść kuwet ze względu no toksoplazmozę... Ale pewnie już to wiesz...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem. Ale badalam sie juz na toxo i przechorowalam to juz. Wiec teraz luzik ;)

    Czego wam bedzie najbardziej brakowalo w czasie ciazy? Mi na pewno cwiczen. Bo codziennie duzo cwiczylam, biegalam, crossfit . No ogolnie dzien bez.cwiczenia byl dla mnie dniem straconym a tu teraz taka dluuuga przerwa :) Jak bedzie wszystko dobrze.to bede.ogarniac jakies specjalne cwiczenia dla ciezarnych ;) Mam nadzisje ze takowe istnieja

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Palvin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice wrote:
    Macie jakies zwierzaki w domu? :)

    My mamy 3 koty :) I jeszcze marzy mi sie czwarty. ;) Ale nie wiwm czy potem jak bedzie dzidzia bede ogarniala taka gromade :D

    Mamy psa. :)

  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem!

    Melduję się:) Dziś beta 182 - 25 dc:))

    Trochę nie chce zapeszać, bo zachodzę w ciąże bbbbb szybko, ale już 3 razy poroniłam- ale bardzo wczesne ciąże. Może teraz się uda?
    Mogę dołączyć?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Vuko, nick nieaktualny, skarb15, nick nieaktualny, perelka89, Nala85 lubią tę wiadomość

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ