X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !!!! Wrzesień 2020 !!!!
Odpowiedz

!!!! Wrzesień 2020 !!!!

Oceń ten wątek:
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 19 października 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda, zdecydowanie leci szybko, czasem myślę że za szybko🙈 ja to nawet nie mam czasu myśleć że w cuazy jestem 🤣

    Ounai, wiesz, ja też szczerze mówiąc czasem resknie za pracą.

    Jutro o 9 mam wizytę u gin wiec trzymajcie kciuki ciocie.

    Wywołuje też do tablicy Leile i Joane!

    Pogoda lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13993 20523

    Wysłany: 19 października 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci, że sama pracą chyba mniej męczy niż opieka nad dzieckiem. Ale wracam do domu, Marta się cyckuje, potem od razu po syna do przedszkola I nagle jest wieczor a jeszcze trzeba ugotować, sprzątnąć, pranie wstawić. O 17 to już marzę, żeby się położyć spać 😂

    age.png

    age.png
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 20 października 2021, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się chwale. Po lekarzu, chłopak na 100% , zdrowy, ale leniuch. Także będziemy mieć parke 🤩

    Pogoda, Chmurka, Krokodylica, Ounai, erre, Nusieńka lubią tę wiadomość

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 20 października 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey super ❤️😍

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 20 października 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey gratulacje;*

    Audrey lubi tę wiadomość

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 października 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey gratulacje :)

    Audrey lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 13993 20523

    Wysłany: 20 października 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!

    Audrey lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 20 października 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey super :D

    Audrey lubi tę wiadomość

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • ata89 Autorytet
    Postów: 539 786

    Wysłany: 20 października 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka. Gratulacje ❤️ będzie w domu niezły babiniec 😁

    Audrey. Również Gratulacje ❤️ będziesz mieć wesoło 😊 będzie trzeba się przestawić i patrzeć teraz nie tylko na różowe rzeczy i kokardki 😁

    Audrey lubi tę wiadomość

    l22nhdgeiwrcdvnd.png
    dqprhdgecuqtbcml.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 21 października 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj poszłam z małym na bilans i przy okazji miały być dwa szczepienia.
    No ale lekarka usłyszała zajęte oskrzela i dupa. Na dodatek starszak obudził się z atakiem kaszlu, więc go nie puściliśmy do przedszkola. I znowu majątek na leki. Ale mnie to wpienia, serio...

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 23 października 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, Audrey!! Ale te Wasze ciąze lecą. Gratulacje!! Płeć niewazna. Oby zdrowe! :D
    Co do chorób to pisalam wiele razy,ze starszak moj chorowal 1(slownie JEDEN)raz w zyciu,ze musial brac antybiotyk a ma 5,5lat. Chodzil do zlobka, teraz do przedszkola-no okaz zdrowia. Za to Szymcio 2tyg chorowal z antybiotykiem na zapalenie oskrzeli, tydzien pochodzil do zlobka i znowu zaczyna sie katar 🤧🤦‍♀️ i co poradzic.. inhalacje solą moze pomogą..

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 23 października 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowiedzcie jakie tam umiejetnosci maja nasze ponad roczniaki :)
    Moj Szymo chodzi sprawnie, nawet uczy sie biegac (ucieka przed bratem bo czesto bawią sie w berka), umie tanczyc krecac sie na jednej nodze (komicznie to wyglada, musze nagrac i wrzuce na fb), niestety ze zlobka przyniosl bicie :/ leje nas po buziach z liscia :/ dla niego to taka zabawa, nie pozwalamy mu na to ale wiecie-kopiuje to,co w zlobku sie dzieje na bank. Z mowy to najwiecej baba(na wszystko), na mnie mama, robi jeszcze wawa na szczekanie psa, wszystko rozumie, pokazuje wszystko, jak sie stuknie to kaze calowac raczke(nawet jak w inna czesc ciala haha), robi brawo,papa, akuku i takie tam :)

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13993 20523

    Wysłany: 23 października 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap, ja bym porozmawiała z Panią w żłobku, bo przecież jeśli kopiuje to od kogoś, a nie powinny raczej ciocie pozwalać na takie zschowania.


    Marta biega, chodzi do tyłu, wchodzi i schodzi na kanapy i łóżka, wchodzi na schody. Mówi raczej po swojemu uwielbia książeczki. Srednio tydzień jest w zlobku i tydzień w domu. Jest w stanie nie jeść z piersi cały dzień, niestety ja nie. Ostatnio musiałam w pracy ręcznie odciągać bo nie przetrwałabym.

    age.png

    age.png
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 24 października 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniela mówi mama, tata, i kot;P mówi też ałał na psa , muu na krowę , koko na kurę i bwum jak bawi się samochodem. Mówi też 'ma' że czegoś nie ma. Całuje nas i wszystko i wszystkich;P szczególnie lale, misie i zwierzątka w książkach. Tańczy śmiesznie dupką i rączkami. Robi papa, brawo, koci koci, akuku, tutu kokoszeczka, i lula lale śpiewając im aaaa. Gada po swojemu jak katarynka. Chodzi wciąż przy meblach ale zaczyna się odrywać. Jest super mega pogodna i strasznie lubi żartować:P je dalej mikro ilości ale ma swoje ulubione dania których potrafi zjeść trochę więcej

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5363 6238

    Wysłany: 24 października 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała chodzi, biega, jeździ na jezdzikach, wspina się na schody. Mówi swoim językiem.Generalnie dużo rozumie, np.gdy mówię, że zaraz obiad, to już idzie i wyciąga krzesełko albo że czas na kąpiel, to biegnie pod wannę. Jest waleczna - gdy brat próbuje wyrwać jej zabawkę, to okłada go ręką i gryzie 🤦‍♀️(nie wiem skąd jej się to wzięło). Nie je już z piersi, sama się odstawiła.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 25 października 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdolne te Wasze dzieciaki 🥰
    Juluś dużo chodzi, po schodach wchodzi, ale podpierając się ściany lub barierki. Mówi najczęściej da i dedede 😂 kocha książeczki, trzeba czytać 20 razy dziennie ta samą. Pcha się na kolana z książka i trzeba mu czytać 😁 już duzo rozumie, potrafi pokazać paluszkiem jak się go o coś pyta (oczywiście nie wszystko, ale to co umie to pokaże 😆). Umie robić kosi kosi ( lub brawo - jak kto woli), papa, halo - przykłada sobie cokolwiek do ucha 😁 tańczy śmiesznie ruszając rączką jak Np powiem „pajączek” to od razu reka do góry i tańczy, bo kojarzy mu się z piosenka „tuciutki paajączek” 😆 jak powiem zajączek to tez mu się z tym kojarzy 😁w ciągu dnia już ma tylko 1 drzemkę od 13.30 zazwyczaj jakieś 1,5 h. Ale zeby nie było tak pięknie nie prześpi ciągiem tylko trzeba go „dolulac”. W nocy milion pobudek standardowo 🙈 w kolejny weekend będziemy się przymierzać do odstawiania nocnych karmien… mam nadzieje, ze to nie będzie strzał w kolano. W ciągu dnia w ogóle już nie zwraca uwagi na cyca, ale w nocy nie potrafi się przytulić bez dobierania się do piersi.

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 25 października 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda ja też się będę przymierzać do odstawiania. Ale u nas w dzień też jeszcze je. Ja bym chciała odstawic w nocy a zostawić karmienie ranne i popołudniowe .. zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś zaczynam uczyć zasypiania w łóżeczku... Bo póki co zasypia w hamaku;p


    Pogoda lubi tę wiadomość

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 25 października 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio tez kończy się na usypianiu w łóżeczku, bo po dwóch cycach dalej szaleje, wiec kładę go do łóżeczka, trochę się pokręci, poszaleje, aż w końcu się znudzi i jak dobrze pójdzie to zaśnie w łóżeczku bez lulania. Ale mam lozeczko na kolkach wiec nim jeżdżę 😁

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 25 października 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas już od bardzo dawna nie zasypia przy cycku tylko na hamaku(a potem przekładam do łóżeczka) albo właśnie na rękach. Ale to się robi problematyczne. I w związku z tym że niedługo powrót do pracy to chciałam ją nauczyć zasypiać inaczej... Dziś był pierwszy dzień..zasypianie trwało godzine... Eh a na hamaku zazwyczaj 7 minut;P

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 25 października 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka najważniejsze, ze się udało 😁 u nas tez prawie godzinę usypiania 🤦‍♀️

    Chmurka lubi tę wiadomość

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
‹‹ 1481 1482 1483 1484 1485 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ