Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !!!! Wrzesień 2020 !!!!
Odpowiedz

!!!! Wrzesień 2020 !!!!

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 3 marca 2020, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leeila powodzenia.

    Leeila26 lubi tę wiadomość

  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 3 marca 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leeila, powodzenia :)

    Freja, ja chyba też mam tą samą wersję co Ty. Jak wchodzę w ustawenia to pokazuje mi się info że "korzystasz z wersji testowej... która kończy się za 22 dni" tzn że potem zablokują mi konto czy będę musiała wykupić abonament? :/ jestem teraz na foletowej stronie i pokazuje mi kalendarz ciąży.

    Co do objawów ciążowych to, z początku mdłości, szalony ból piersi, wzdęcia, gazy. Teraz jakby piersi mnie bolały trochę mniej ale brodawki strasznie wrażliwe.

    Mąż przyszedł z choróbskiem do domu i już mnie migdał boli :/

    Kupiłam leginsy cążowe z Lidla, rozmiar M, są fajne i wygodne, w końcu mnie nic nie ciśnie, ale dokupiłam S bo jednak te są trochę za luźne w nogawkach.

    Co do pracy, to ja chciałabym pracować do końca czerwca jak dzidzia i lekarz pozwolą. Zanudziłabym się w domu. Po pierwsze dlatego że jeszcze 3 miesiące mieszkam z teściową i nie wyobrażam sobie siedzieć z nią cały dzień, tym bardziej, że pogoda jest jaka jest i nie sprzyja spacerom więc nawet na dwór się ruszyć nie można. Jak już będziemy na swoim to pewnie już zostanę w domu i zacznę ogarniać kącik dla malucha i okołodomowe rzeczy :)

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na badaniach.

    Na L4 nie jest tak źle o ile nie jest ciąża zagrożona i można chodzić, można wówczas nadrobić domowe zaległości.
    ...ale siedzenia z moją teściową w domu, nawet nie chce sobie wyobrażać 😂🤣

    U nas znów zapowiada się deszczowy dzień.

    Leeila26 lubi tę wiadomość

  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam L4 przedłużone do 30.03. z powodu plamień, które miałam, mam się oszczędzać i raczej nie przepracowywać ale ginekolog powiedziała że nie muszę leżeć non stop. Więc generalnie leze i odpoczywam dużo ale jakieś obowiązki domowe wykonuje tylko rozkładam je sobie maksymalnie w czasie i przerywam jak tylko się gorzej poczuje. Ogólnie obiad zrobię, pranie wstawie i coś tam ogarnę ale za odkurzanie i inne cięższe prace się nie biorę.
    Ogólnie miałam plany że będę pracować jak najdłużej,( do końca lipca wstępnie planowałam) tym bardziej że mam umowę na czas określony, ale jak widać życie weryfikuje plany. Ale jestem dobrej myśli, może uda się wrócić do pracy od kwietnia;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2020, 08:28

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka na którą masz dziś wizytę?

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rada do dziewczyn które nie mają jeszcze dzieci:
    - wiecie kiedy otwierają się bramy piekła i wychodzi "ZŁO" ?
    - gdy "przez przypadek" zmyjecie dziecku pieczątkę, tatuaż czy inne ustrojstwo z dnia poprzedniego ...
    Później było jeszcze gorzej.... do mleka zamiast czekoladowych płatek w kształcie literek dodałam czekoladowe płatki w kształcie kulek .... A herbata była w niebieskim kubeczku, a przecież on miał akurat ochotę wypić w zielonym ...
    .... A więc witam się dziś ja... z tak pięknie rozpoczętym dniem ...

    katwie27 lubi tę wiadomość

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj dostałam wyniki nifty: zdrowa dziewczynka!

    Byłam tez u lekarki prowwadzaca ciazę, trochę niepokoju jeszcze jest, poradziła, żeby usg 2 trymestru zrobić od razu w 18 tc.

    Aha, wg usg ciąża jest starsza o 3 dni, 2 niezależne lekarki (bo w sumie byłam dwa razy na usg 1 trymesru) wpisały TP wg usg 29.08.2020

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2020, 08:37

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Chmurka, erre, Monia91:), darika, Natikka123, edka85, joana, Mevr_A, Ounai, Asia000, Krokodylica, nick nieaktualny, pap86, nick nieaktualny, Lola., Eska89, Evva, Totoro, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka wrote:
    Blanka na którą masz dziś wizytę?
    Dopiero na 20:00. Nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu... :(( dziś jeszcze ma przyjechać łóżeczko synka. Kupiliśmy piętrowe... od dawna o takim marzył (już rok temu miałam takie wybierać, ale straciłam ciążę z Julką i jakoś nie miałam siły żeby wtedy kupić nowe łóżeczko- piętrowe) i tak minął rok i dziś już ma ono przyjechać tylko nie wiem czy się z tym nie pospieszylam :(

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 20:50

    ktosiowa lubi tę wiadomość

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Wczoraj dostałam wyniki nifty: zdrowa dziewczynka!

    Byłam tez u lekarki prowwadzaca ciazę, trochę niepokoju jeszcze jest, poradziła, żeby usg 2 trymestru zrobić od razu w 18 tc.

    Aha, wg usg ciąża jest starsza o 3 dni, 2 niezależne lekarki (bo w sumie byłam dwa razy na usg 1 trymesru) wpisały TP wg usg 29.08.2020
    Ktosiowa ja wiedziałam wiedziałam!!!!!!! Aż mi się nogi jak z waty ugiely!!!!! Cudowna wiadomość :-***** no brak mi słów:))))) tak się cieszę. Daj proszę jeszcze tylko znać ile dni czekałaś na wynik ? Łącznie z weekendem

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa fantastycznie! A Ty się chciałaś z nami Łobuzie żegnać;) cudowne wieści;);)
    Blanka wszystko będzie dobrze:* trzymam mocno kciuki:)

    Blanka85, ktosiowa lubią tę wiadomość

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1851 1252

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, świetne wieści!!!! <3
    No to chyba wszystkie odetchnęłyśmy :D

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa, widzisz? Mówiłyśmy że będzie dobrze :)

    Blanka, moi bratankowie mają to samo :D Co do łóżeczka, nie ma co się przejmować na zapas (ha ha, sama się do tego nie stosuję), co ma być to będzie, najważniejsze że jest dobrze.

    ancys, moja teściowa nie jest złą kobietą, jest ok, ale dłuższe siedzenie razem to jestem na nie. I tak odkąd mieszkamy razem (będzie w lato 4 lata :( ) nasze relacje nieco się ochłodziły, wiadomo, różnica pokoleń i te sprawy :D

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa łezka aż mi poleciała! Super wieści! Ale się cieszę:)
    Blanka znam to... Dzieci są takie śmieszne. To tak jak weźmiesz coś A nagle się okazuje że dziecko chciało to podać i musisz to odłożyć jeszcze raz na miejsce, że y o o to podało bo inaczej się nie uspokoi :D
    To U mnie rano jest afera o mleko. Nie daj boże jak brakuje 1 cm mleka to nie wypije bo "dużo nie ma", no trzeba dolać hehe. Czasami się we mnie gotuje ale potem się śmieje z tych sytuacji, bo od wiadomo ki3dy zrobisz coś źle:D

    Blanka85, ktosiowa lubią tę wiadomość

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 3 marca 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Wczoraj dostałam wyniki nifty: zdrowa dziewczynka!

    Byłam tez u lekarki prowwadzaca ciazę, trochę niepokoju jeszcze jest, poradziła, żeby usg 2 trymestru zrobić od razu w 18 tc.

    Aha, wg usg ciąża jest starsza o 3 dni, 2 niezależne lekarki (bo w sumie byłam dwa razy na usg 1 trymesru) wpisały TP wg usg 29.08.2020

    Cudownie!!! ❤️

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 3 marca 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaa nie mówiłam??!!!

    🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾

    Ktosiowa masz zdrowe dziecko! Do licha z tą pappa. I nie rób już amnio, bo szkoda ryzykować przy takim wyniku nifty.

    Krokodylica, ktosiowa lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 3 marca 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekalam równy tydzień, ale jakby od razu przy pobraniu było oznaczone jako pilne, wynik mógłby byc już w czwartek. To miejsce gdzie robiłam nifty ma jakieś wtyków laboratorium i przyspieszyli mi wyniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2020, 09:03

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • ata89 Autorytet
    Postów: 539 786

    Wysłany: 3 marca 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa. Wspaniałe wiadomości! 😙
    Bardzo się ciesze :) cudowne takie informacje od rana.

    Blanka. Trzymam kciuki za wizytę :)

    Wczoraj miałam jakiś okropny poniedziałek. Dziś już chyba trochę lepiej. Marzy mi się wiosna...

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    l22nhdgeiwrcdvnd.png
    dqprhdgecuqtbcml.png
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 3 marca 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzięki! :) postaram się wyblagac jak będę robić żeby mi oznaczyli jako pilne w takim razie. A robiłaś Nifty pro czy plus ?

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 3 marca 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa tak sie ciesze z Toba 🥰😘❤

    Co do strachu to mysle, ze w kazdej z nas jest... przynajmnidj u mnie ogromny. Ale zlymi mydlami dziecku nie pomagam, bo jakbym w nie nie wierzyla. A co ma byc to bedzie. I nic tego nie zmieni.. moglam byc w 31tc a jestem w 14. Niczego sie nie przewidzi, ale trzeba sie cieszyc tym co jest.
    Dlatego ogladam rzeczy dla dziecka, planuje pokoik, kupuje ubrania ciazowe i tak samo zamowie dzis ksiazki na ten szczegolny czas.
    Moze to glupota ale mi pomaga mysl, ze sciagam tym dobre fliudy i odganiam te zle.

    Książka Ciezarowka.. jest ale wlasnie uzywana. Lubie ksiazki z biblioteki(nie przeszkadza mi ze sa uzywane), ale akurat te chce miec swoje nowe 😊 wiec kupie te inne ktore polecacie 🥰

    A z abonamentem jest tak. Chodzi o wersje premium, ze Wam sie konczy. Ja tez tak mialam okolo 2 tyg. I wtedy albo przedluzycie chyba 87 zl za 3 miesiace np, albo wszystkie funkcje dzialaja oprocz kalendarza ciazy. Ale na forum itp swobodnie możecie dalej pisac. Ja nie przedluzalam, bo i tak co do ciazy uzywam innej apki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2020, 09:25

    Chmurka, Krokodylica, ktosiowa lubią tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ