X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2119 1819

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na szczęście myślę że już w pełni odzyskała zdrowie. I dobrze śpi i super je jak przed chorobą :) trochę biegunkę niestety ma

    Izabelle lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuwejtonka jak odstawianie? U nas regres, znowu w nocy je.
    I mamy jakiś napad apetytu, buzia się nie zamyka i ciągle ama i ama, zjada więcej niż ja.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2119 1819

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas przez te chorobe trochę też regres z karmieniem niestety ale powoli powoli musimy wracać do stanu przed chorobą

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas akcja zęby, więc ze swojej wygody jak się budzi w nocy to daje dla swojego spokoju... W dzień nie musi mieć ale w nocy czarna rozpacz.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    Kuwejtonka jak odstawianie? U nas regres, znowu w nocy je.
    I mamy jakiś napad apetytu, buzia się nie zamyka i ciągle ama i ama, zjada więcej niż ja.

    U nas nadal dwa karmienia, jedno do snu i jedno rano jak już wstajemy. Noce przeróżne, ostatnio kilka gorszych, że budzi się i płacze, ale u nas tata jest w stanie ululać, więc zakładam, że nie potrzebuje cycka tylko utulenia tak o. Wczoraj był dramat ale byłyśmy się szczepić, chyba ją rączka bolała, więc pobudek było z 10 :(

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2119 1819

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się uspokaja na rękach tylko że ja też się poddaję i czasami jak dzisiaj z własnej wygody dałam jej cyca o 24 i zasnęła w 5 minut do 5.30. A tak jak ja odloze bez cyca to się wybudzala mi 3 razy. Ale ogólnie myślę że za moment uda nam się wrócić do tych 2 karmien na dobę. Ta choroba totalnie ja rozregulowala.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2119 1819

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a z innej beczki jakie robicie prezenty na dzień babci i dziadka.. Masakra. Szukam jakiegoś fajnego pomysłu bo kubki, foto kalendarze itp jakoś mnie nie przekonują.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupujemy książki wspomnień. Dziadkowie wypełniają, opowiadają swoje historie i kiedyś książka wraca do Poli. Nasi na bank się ucieszą, bo uwielbiają spisywać historie.

    https://moidziadkowie.pl/pl/8-opowiedz-mi-babciu-9788090584334.html

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam dla dziadkow takie narzędzia z czekolady ( kombinerki, młotek, śrubokręt i tam jeszcze ze 2 jakieś) , a babciom przybory kuchenne z czekolady. Do tego ramka ze zdjęciem dziewczynek- ramka drewniana z napisem kochanym dziadkom- Zosia i Gabrysia

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja coś tutaj kupię, lubię ten sklep :
    https://www.spodlady.com/prezent_dla_babci

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o prezent to nie mam bladego pojęcia co to będzie. Może kalendarz, bo oni lubią takie rzeczy.

    A inne pytanie, Podajecie coś dzieciom przed zlobkiem do jedzenia?
    A jeśli nie to macie pomysły na jakieś lekkie sniadanka?
    My wstajemy około 6, w żłobku jest śniadanie o 8:30-9 to dla Poli za długo i muszę coś wprowadzić w menu.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My żadnych prezentów nie robimy dla dziadków, z całej czwórki tylko moja mama zasługuje ale ona nic nie chce, jej zdaniem prezenty będzie mogła dostawać od wnuków gdy te będą już rozumialy co to dzień babci i same coś namaluja, dadzą buzi, kwiatka czy powiedzą że kochają babcię. A ja popieram jej tok myślenia.

    P_tt Piotrek rano dostaje kaszke, jogurt, tosta albo omlecik, zależy o której wstanie. Jeśli jest w żłobku wcześniej to np omlet, jeśli tuż przed śniadaniem to jogurt czy kanapeczke.

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym roku sesja zdjęciowa

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie robię żadnych prezentów. Starsza córka zrobiła w przedszkolu laurkę i jakiś mały prezent. Wcześniej ja wymyślałam jakiś odcisk rączki na laurce itp kupowałam też czekoladki, herbatki.
    U nas Wiki mleko pije rano. Dla mnie to też za długa przerwa żeby nic nie zjadła.

    Tragedia u nas z zębami. Wiki ma tak spuchnięte dziąsła i dzisiaj pół dnia płakała, pokazywała na buzię i mówiła ała. W końcu dałam jej ibum i jak ręką odjął. Myślicie, że wymioty też mogą być od zębów?
    Jeść nie chcę nic stałego, tylko mus, jogurt, zupę to sama 'wode' no i mleko. Tak mi jej żal.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2020, 00:11

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok temu kupiłam babciom poduszki z napisem a dziadkom zawieszki do auta z napisem "Dziadku jedz ostrożnie twój wnuk..."

    Kalendarze że zdjęciami młodego dostają na święta. Ale polecam Colorand, uwolnij kolory na allegro za 30 zł są dwa kalendarze z własnym projektem.

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Ja też nie robię żadnych prezentów. Starsza córka zrobiła w przedszkolu laurkę i jakiś mały prezent. Wcześniej ja wymyślałam jakiś odcisk rączki na laurce itp kupowałam też czekoladki, herbatki.
    U nas Wiki mleko pije rano. Dla mnie to też za długa przerwa żeby nic nie zjadła.

    Tragedia u nas z zębami. Wiki ma tak spuchnięte dziąsła i dzisiaj pół dnia płakała, pokazywała na buzię i mówiła ała. W końcu dałam jej ibum i jak ręką odjął. Myślicie, że wymioty też mogą być od zębów?
    Jeść nie chcę nic stałego, tylko mus, jogurt, zupę to sama 'wode' no i mleko. Tak mi jej żal.

    Wymioty u nas nie występuja ale totalny brak apetytu przy zębach owszem.

  • veritaa Autorytet
    Postów: 2119 1819

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też prezenty na ten moment wydają się bez sensu... No ale boję się obrazy bo moja mama to lubi takie pierdoly.

    Ja przed żłobkiem zazwyczaj dają saszetke z owocami i warzywami. ANI ULUBIONA to gruszka banan awokado seler naciowy.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Mi też prezenty na ten moment wydają się bez sensu... No ale boję się obrazy bo moja mama to lubi takie pierdoly.

    Ja przed żłobkiem zazwyczaj dają saszetke z owocami i warzywami. ANI ULUBIONA to gruszka banan awokado seler naciowy.
    Dlatego my zdecydowaliśmy się na mini sesje. Będzie pamiątka dla wszystkich

  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też przy zębach nie ma wymiotów, ale jest brak apetytu, od razu katar łapie i temperaturę.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My myśleliśmy, że wyjdą 4 i będzie chwila spokoju, a tu zonk, mamy już jedną 3, kolejna chyba będzie za dzień czy dwa, widać ja pod cieniutka warstwa dziąsła. Dziś wstawal co dwie godziny i w rezultacie od 4 spał z tatą bo nie dla się odłożyć, musiał trzymać go za rękę.

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
‹‹ 1717 1718 1719 1720 1721 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ