Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha super to bylo, dzięki. Niestety chyba sobie odpuszcze nadrabianie i bede od dziś aktywna ;)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa verynice zabije cie :( moj Pixel jest taki podobny do twojego psiaka :)
    Zaraz bede beczec bo tak za nim tesknie :(

    Za kare was nawiedze moim brzucholkiem :P

    i2vbid.jpg
    11w973a.jpg

    verynice, akuszerka89, Io, Kaarolina, Karolaaa91, EmiBam, madiiiii, nick nieaktualny, nenka, Ewi25, betina89, K_A_M_A, betinka, afrykanka, iwo_na, nick nieaktualny, aswalda, magdzia26, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula - kurcze, nie chciałam żebyś tak zareagowała... :( :( :(

    A brzusio masz śliczny - piłeczka rośnie i nic więcej!

    Paula55 lubi tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa no i najważniejsze, mimo iż prawie mąż nadal ma nadzieję, ze to Tymonek się urodzi, udalo nam się wybrac 2 imiona dla córeczki i nie jest to Laura (ku mojej olbrzymiej radości)
    Nina lub Emilia :)

    verynice, Io, afrykanka lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madiiiii wrote:
    Dziewczyny zamawiam dzisiaj u jednego użytkownika allegro pojemniczki aventu na pokarm i przy okazji chcę wziąc parę innych rzeczy, w tym kocyk na okres jesieni/zimy.
    Wiem, że macie dobry gust, także pomóżcie, który wybrać :) Lubię minky, ale nie wiem, czy będzie wystarczający na zimę...

    http://allegro.pl/puszysty-kocyk-mikrofibra-76x102-bobas-nowe-wzory2-i4369412749.html
    http://allegro.pl/babyono-kocyk-mikrofibra-babelki-babelkowy-nowosc-i4350947811.html

    Dzisiaj przyszedł też pas podtrzymujący brzuszek, także wieczorkiem ide na dłuższy spacer i będę testować :)

    ja mam ten pierwszy, kolor niebieski :)

    madiiiii lubi tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pies teściów - Ami (też york ;)), odkąd w ciąży jestem, jak tylko mnie widzi jak wysiadam z samochodu to nie odstępuje mnie na krok, jak siadam na kanapie to kładzie się obok, przytula bokiem do brzucha i pilnuje :P A najlepsze jest to, że szwagierka przychodzi z 3 razy większym brzuchem (ta, co ma termin za 3,5 tygodnia), a on jakby jej nie widział, leży dalej koło mnie, nawet się z nią nie przywita :D

    No właśnie u nas na początku zawsze armatka i dwie kule, a teraz i na ostatnim usg w 26t to kurcze lekarz od razu, że tu chłop, że od razu widać, a ja tylko rozmazane cienie widzę...

    Ha, Karolina, ja obstawiam, że Krzysiu będzie miał 1900g ;)
    U nas robaczek książkowy i dobrze, bo jak pomyślę ile moja mama się namęczyła ze swoimi dziećmi (4,4,4 i 5kg) to aż mnie ciarki przechodzą. A ja jestem raczej drobniutka dziewczynka i smoka nie dałabym rady chyba urodzić :)

    http://allegro.pl/puszysty-kocyk-mikrofibra-76x102-bobas-nowe-wzory2-i4369412749.html <- Przesłodkie, aż mam ochotę kupić, ale mąż by mnie chyba zabił, że mamy 4 koce po córce, a ja jeszcze kupuję kolejne :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2014, 13:46

  • ofcooo Autorytet
    Postów: 466 398

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madiiiii wrote:
    Dziewczyny zamawiam dzisiaj u jednego użytkownika allegro pojemniczki aventu na pokarm i przy okazji chcę wziąc parę innych rzeczy, w tym kocyk na okres jesieni/zimy.
    Wiem, że macie dobry gust, także pomóżcie, który wybrać :) Lubię minky, ale nie wiem, czy będzie wystarczający na zimę...

    http://allegro.pl/puszysty-kocyk-mikrofibra-76x102-bobas-nowe-wzory2-i4369412749.html
    http://allegro.pl/babyono-kocyk-mikrofibra-babelki-babelkowy-nowosc-i4350947811.html

    Dzisiaj przyszedł też pas podtrzymujący brzuszek, także wieczorkiem ide na dłuższy spacer i będę testować :)
    mnie się podoba ten z mikrofibry - beżowy z misiem albo zaraz pod spodem jasny róż z króliczkiem ;P Ale fakt, raczej do przykrycia w domku niż na zimowo-jesienna spacery ;)

    madiiiii lubi tę wiadomość

    zem3h371xcq8c2sz.png
    qdkkwn15frnb311v.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice piękny piesek :) teściowie mają jorka ale jakiś brzydki jest :P a Twój przesłodki :)

    verynice lubi tę wiadomość

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madii dzięki za te linki kocyków :D ten sprzedawca ma wszystko :) w fajnej cenie ma laktator z tommee tippee więc może się skuszę do jego kupna :)

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj spokojnie verynice :) ja zawsze lzami reaguje jak go na skypie widze wiec juz sie przyzwyczailam:P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Ojj spokojnie verynice :) ja zawsze lzami reaguje jak go na skypie widze wiec juz sie przyzwyczailam:P

    Wcale Ci się nie dziwię, bo ja mojego psiaka kocham tak samo mocno jak męża :D Zawsze się do niego śmiałam jak jeszcze byliśmy przed ślubem, że mnie się bierze w dwupaku, albo z psem albo wcale :D No a teraz to już 3pak :D :D :D

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark pocieszaj mnie pocieszaj :D i to w taki sposob :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice - wzięłam te z orzechami do chrupania - została 1/4 opakowania:P a ja głupia chciałam tylko max 10 kg przybrać - przy Was to niemożliwe

    verynice lubi tę wiadomość

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    Wcale Ci się nie dziwię, bo ja mojego psiaka kocham tak samo mocno jak męża :D Zawsze się do niego śmiałam jak jeszcze byliśmy przed ślubem, że mnie się bierze w dwupaku, albo z psem albo wcale :D No a teraz to już 3pak :D :D :D
    A u mnie to najpierw pies musial mojego zaakceptowac a dopiero potem reszta rodziny haha :) co bylo szokiem dla wszystkich??? Ze moj pies pierwszy raz jak go zobaczyl to wpuscil go na podworko bez szczekniecia i jeszcze sie łasil!!!
    Mina mojej mamy i wszystkich z rodziny bezcenna bo kazdy zna mojego psa...
    On obcego nie wpusci... Sasiadke juz ugryzl, listońosza to samo :P
    Musielismy pomontowac dzwonki na ogrodzeniu u nas i babci i tabliczki informacyjne :P
    Wiec to byl ewenement ze T wpuscil bez "slowa" :)

    verynice, ofcooo lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akuszerka89 wrote:
    verynice - wzięłam te z orzechami do chrupania - została 1/4 opakowania:P a ja głupia chciałam tylko max 10 kg przybrać - przy Was to niemożliwe
    Ja tez chcialam max 10 a juz jest 13kg :/ szok

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja narazie mam 5 kg na plusie, i też chce do 10-13 kg się wyrobić. Może się uda :)

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, to ja miałam 2 tygodnie temu (bo ważę się tylko na wizycie) +9kg... Ciekawe na ilu się skończy...

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi to idziemy leb w leb :) ja tez poki co mam 5kg na plus :) ciekawe jak to bedzie na koniec :)
    Tez chciala bym tak do 10 max dobic...

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już jestem 10 kg na plusie...

  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 1 lipca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :) Mnie się udało zebrać u jednego sprzedawcy pierwszą część wyprawki, a u tego chcę dozbierać już całą resztę. Zawsze to jedna przesyłka :) Już się cieszyłam, że złożę rano zamówienie, ale zacięłam się na tych kocykach. Teraz pewnie będę się głowić przez cały dzień, albo i dłużej :P:D
    dba wrote:
    madii dzięki za te linki kocyków :D ten sprzedawca ma wszystko :) w fajnej cenie ma laktator z tommee tippee więc może się skuszę do jego kupna :)

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
‹‹ 986 987 988 989 990 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ