Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2016
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moja beta w porównaniu z Waszą wydaje się taka malutka :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    Dziewczyny! Slyszalam serduszko! <3 ponad 100 uderzeń! Mój bąbelek ma 0,45cm!
    Jestem zakochana! <3
    Jejku jaki juz duzy :) gratulacje;) a wiesz juz kiedy kolejna wizyta?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita86 wrote:
    Jupiiiiiiiiii ;) kolejne bliźniaki ;)
    Chciałabym :)
    Mam przeczucie ze jeszcze ktoras tez bedzie miala niespodzianke i beda jeszcze jakies bliźniaki;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    to moja beta w porównaniu z Waszą wydaje się taka malutka :P
    Ale najwazbiejszy jest przyrost:)

    Judy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już wykluczone... poczekajmy, jeszcze ktoś do nas dołączy ;-) Przy ciąży uczymy się cierpliwości... chyba z tym gorzej jest już przy dzieciach :-D
    Jak ja bym chciała już serduszko usłyszeć :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judy wrote:
    U mnie już wykluczone... poczekajmy, jeszcze ktoś do nas dołączy ;-) Przy ciąży uczymy się cierpliwości... chyba z tym gorzej jest już przy dzieciach :-D
    Jak ja bym chciała już serduszko usłyszeć :-)
    Ja też. Czekanie do poniedzialku wydaje mi sie wiecznoscia.
    A tu niektore dziewczyny musza czekac na wizyte na koniec stycznia :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 19:08

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair wrote:
    Chciałabym :)
    Mam przeczucie ze jeszcze ktoras tez bedzie miala niespodzianke i beda jeszcze jakies bliźniaki;)
    tylko nie ja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 19:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair wrote:
    Ja też. Czekanie do poniedzialku wydaje mi sie wiecznoscia.
    A tu niektore dziewczyny musza czekac na wizyte na koniec stycznia :O
    Ja się nawet jeszcze z lekarka nie umowilam ;)

  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieeeee... do końca stycznia to ja bym chyba aparat do usg zamówiła do domu!! :-D

    nick nieaktualny, weronika86, Olisia lubią tę wiadomość

  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela a może się zdziwimy?? hihihi

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judy wrote:
    Nieeeee... do końca stycznia to ja bym chyba aparat do usg zamówiła do domu!! :-D
    Rozumiem Cię ;)
    W poprzednich ciazach latałam od razu, z nerwami napietymi jak postronek ;) usłyszeć na wizycie, ze jest pecherzyk osadzony w jamie macicy to dla mnie mało. Chce zobaczyć na usg więcej . Widzieć ze moj człowiek się rozwija ;) czekanie od wizyty do wizyty dla.mnie jest trudniejsze ;)
    To tak jak z robieniem testow. Mniej bolało gdy zalała mnie krew niż gdy była jedna krecha na teście ;)

    Po takim długim czasie człowiek uczy się spokoju i pokory ;)

    Cordy, Judy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina dobrze to ujęłaś... Dokładnie tak to wygląda :-D Ale masz rację, my już się też troszkę staramy o dzidzie i gdzieś ta cierpliwość już się wyryła, a poza tym cieszę się z każdej malutkiej dobrej wiadomości :-)

    nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair wrote:
    Jejku jaki juz duzy :) gratulacje;) a wiesz juz kiedy kolejna wizyta?

    Za rowne 3 tygodnie czyli w 9 tygodniu. Potem w 12:)

    Badanie bylo dopochwowe ale wzielam meza zeby tez mogl uslyszec naszego czlowieczka:)
    I jeszcze ciolek mowi do mnie przy ginekolozce "Kochanie, mowiac ze chce poznac twoje wnetrze mialem na mysli co innego"
    Sie usmialismy wszyscy :)))

    nick nieaktualny, Judy, weronika86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wcinam krówke. Oj bede miala za swoje :P ale tak mi sie chciało

    Judy, weronika86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    to moja beta w porównaniu z Waszą wydaje się taka malutka :P
    Powodzenia na wizycie;) Czekamy na wiadomosć

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe ja dziś pochłonęłam kilka toffifee :)

    nick nieaktualny, Judy, weronika86 lubią tę wiadomość

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:05

    Judy, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:05

    Judy, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela w sumie to mi też ulżyło hihi
    Oj dziewczynki... ładnie to tak od początku szaleć ze słodkim??? :-)
    ja też bym chciała tego unikać, ale jak, skoro dzisiaj dostałam w pięknym pojemniczku rurki z kremem robione przez moją kuzynkę. I jak tu ich nie jeść?!

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:05

    Judy lubi tę wiadomość

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ