Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam jeszcze dzisiaj z Motherhood fasolkę: http://motherhood.pl/sklep/fasolka-motherhood-1/ i pieluszki flanelowe: http://motherhood.pl/sklep/flanelki-10/ z promocji ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kupione tylko ubranka, trochę kosmetyków i teraz chcę się skupić na rzeczach potrzebnych do szpitala żeby torba była gotowa w razie w.
    Wózek i łóżeczko koniec lipca-sierpień, jest jeszcze trochę czasu do połowy września :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulfenstein wrote:
    A którego skip hopa macie?:)

    http://www.butiksmyka.pl/send-recommend/7882/ Ja mam taką :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Faaaajna :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bisacz wrote:
    Ja mam kupione tylko ubranka, trochę kosmetyków i teraz chcę się skupić na rzeczach potrzebnych do szpitala żeby torba była gotowa w razie w.
    Wózek i łóżeczko koniec lipca-sierpień, jest jeszcze trochę czasu do połowy września :)
    Ja na wózek czekam od maja :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamietam ze 4 lata temu jak wozek zamowilismy na poczatku maja to gotowy byl w polowie lipca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelko Ty musisz wszystko kupić x 2 więc masz trochę tych zakupów, ja jakoś to odwlekam bo jak już kupię to co ja będę przeglądać na allegro :) ostatnio wiecznie przeglądam rzeczy dla dzieci :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarcia123 wrote:
    Ja pamietam ze 4 lata temu jak wozek zamowilismy na poczatku maja to gotowy byl w polowie lipca
    No to właśnie u Nas też ma być w połowie lipca.. miał być na początku, ale coś się poprzesuwało :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bisacz wrote:
    Pirelko Ty musisz wszystko kupić x 2 więc masz trochę tych zakupów, ja jakoś to odwlekam bo jak już kupię to co ja będę przeglądać na allegro :) ostatnio wiecznie przeglądam rzeczy dla dzieci :)
    Ja mam wrażenie, że nie zdążę wszystkiego ogarnąć.. dlatego w lipcu postanowiliśmy dopiąć większość, bo nigdy nie wiadomo.. dużo tego, choć niby główne rzeczy już są.
    Jeszcze jak lekarka powiedziała ostatnio, że byleby tak dobrze było 9 tyg. to dało mi do myślenia jak mało czasu :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 20:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wózek kupuję używany, są czasem super okazje a że mieszkam na wsi to mój wózek najczęściej będzie ujeżdżał polne drogi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze że dzień właśnie się kończy - córka śpi.

    Dzień zaliczam do nie udanych, a zapowiadał się świetnie. Początkowo byliśmy na festynie, który Tysi chyba nie przypasował bo ciągle marudziła (była jej godzina drzemki) no więc spakowaliśmy ją do auta i do domu. W aucie nie zasneła, w domu też nie. Dostała za to powera że latała w kąta w kąt i padła w wentylator.. który upadł na telewizor ( 2 lata temu uszkodziłam karniszem telewizor i kupiłam nowy 50 calowy..) i zobaczyłam wielkie rysy na nim aż zaczełam płakać - głupia ja... ale wizja kupna nowego telewizora mnie zabiła. No ale po chwili się ogarnęłam i wyczyściłam telewizor i okazało się że nie są to rysy tylko farba od wentylatora na szczęście.

    Tak czy siak dzień nie był za fajny. Ale widok córki która śpi wynagradza mi wszystko.
    Proszę tylko o nie cytowanie ze zdjęciem ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a8bc1f4a96d1.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 20:02

    nick nieaktualny, _izunia_, Ulfenstein, nick nieaktualny, bbeczka91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bisacz wrote:
    Wózek kupuję używany, są czasem super okazje a że mieszkam na wsi to mój wózek najczęściej będzie ujeżdżał polne drogi.
    A no to co innego ;) dostaniesz go od ręki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelko na Twoim miejscu pewnie też bym wszystko ogarniała szybciej bo przy bliźniakach to większe prawdopodobieństwo szybszego rozwiązania, chociaż jakoś tak mam wrażenie, że Twoje dziewczynki tak szybko nie będą chciały wyjść :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela jaka słodka i malutka jest jeszcze Twoja Martynka - cudna..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bisacz wrote:
    Pirelko na Twoim miejscu pewnie też bym wszystko ogarniała szybciej bo przy bliźniakach to większe prawdopodobieństwo szybszego rozwiązania, chociaż jakoś tak mam wrażenie, że Twoje dziewczynki tak szybko nie będą chciały wyjść :)
    Też tak myślę, że spokojnie posiedzą, ale wolę być gotowa niżeli zestresowana, że nic nie mam :D Poza tym jest coraz ciężej niżeli lżej :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 20:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela lubie za zdjecie Martyni :)

    I za to ze Twoje 50 cali nie zostalo uszkodzone :)

    Przynajmniej czuc ze dziecko jest w domu :P co to bedzie przy dwojce?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie zostaly ostatnie 2 miesiace ktore uwazam za "bezpieczne", wrzesien to mimo wszytsko siedzenie i czekanie czy juz czy nie juz takze ja z zakupami uwijam sie do konca sierpnia, a od wrzesnia zaczyna pranie skladanie lozeczka i wozka i ukladanie ciuchow dla malego w komodzie ;)

    wczesniej nie chce wystawiac nic bo cora ma 29.08 urodziny i 27.08 robimy impreze i nie chce zeby po domu walaly sie rzeczy wiaodmo , moi rodzice beda spac u nas i chyba corci chrzestna wiec wiadomo ze wole wszytsko rozlozyc po imprezie, zreszta to jest 5 minut roboty :) a miesiac wczesniej to napewno nie urodze to sie nie martwie;0

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja krolewna tez juz usnela, uwielbiam patrzec na nia jak spi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    Angela lubie za zdjecie Martyni :)

    I za to ze Twoje 50 cali nie zostalo uszkodzone :)

    Przynajmniej czuc ze dziecko jest w domu :P co to bedzie przy dwojce?:)

    Kazałam przynieść z góry drugi telewizor :P Powiedziałam że ja za te 50 cali nie chce odpowiadać :P
    Za jakieś 5-6 lat zrobimy remont gruntowny :P Bo ściany pewnie kolorowe beda :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bisacz wrote:
    Angela jaka słodka i malutka jest jeszcze Twoja Martynka - cudna..

    Malutki mały słodki diabełek. 82 cm i 11kg więc już nie taka mała.

‹‹ 1446 1447 1448 1449 1450 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ