Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ja muszę dokupić jakąś lampkę, żeby w nocy przebierać i nie zapalać dużego światła, bo i dziecko i męża obudzę :P jakiś organizer na łóżeczko, pudełka na przybory kosmetyczno-higieniczne i koszyk na czapeczki i skarpetki. Tak się zastanawiam co kupić pod szyjkę maleństwa jak się zrobi chłodniej, ale nie jakoś późnojesienno czy zimowo...
    To dokładnie to samo i ja musze kupić, haha :D Ale jeszcze jakieś pojemniki pod łóżeczko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbeczka, zachwycające zdjęcia ! Piękne..naprawdę <3

    bbeczka91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moje małe zamówienie z MotherHodd :) zachwycona jestem <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4b4e09e8e106.jpg

    Pysiaczek89, bbeczka91, agatia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, _izunia_ lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczka
    Zdjęcia prześliczne :) oczarowaly mnie

    nick nieaktualny, bbeczka91 lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bbeczka super focie!:)

    Lekarz tez mnie uspokoil ale dla pewnosci moge powtorzyc za 2 tyg. Kolejna wizyta za 3 tyg. I robimy gbs.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2a5d7e397a55.jpg
    Cześć ciocie!:)
    Troche niewyraźne bo znów wtulony w łożysko, ale ma minke przeurocza!:)
    1860g! :)

    Zapowiada sie ze porod bedzie 3000 z haczkiem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 13:23

    nick nieaktualny, Skali89, kamciaelcia, Pysiaczek89, nick nieaktualny, bbeczka91, agatia, nick nieaktualny, claudiuszek, AJrin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, _izunia_, martta lubią tę wiadomość

  • Pysiaczek89 Autorytet
    Postów: 1270 1055

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez sie pochwale moja dzisiejsza paczka :D
    Jestem zajarana tym rozkiem. Jest taki mieciusi ❤️

    tqtxozor6ble_t.jpg

    nick nieaktualny, kamciaelcia, bbeczka91, agatia, nick nieaktualny, A_n_k_a_80, claudiuszek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, _izunia_, martta lubią tę wiadomość

    Marcelek ❤️❤️
    mhsvj48aydsq5qzs.png
    Mikuś <3 <3
    961lwn15top0zbzy.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do nas dotarła ostatnia paczka z śpioszkiem i bluzą polarową <3

    http://iv.pl/images/73040195981352278357.jpg
    http://iv.pl/images/42931149618054465408.jpg

    kamciaelcia, nick nieaktualny, bbeczka91, claudiuszek, nick nieaktualny, _izunia_ lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam dzisiaj mocy. ..ta pogoda dobija
    Nie mam nawet sił do kibelka iść

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy się w 31 Tc :) wczoraj mieliśmy wizytę Wiktorek waży 1410g :) póki co wszystko ok, jedynie urosept dostałam na bakterie w moczu.

    kamciaelcia, nick nieaktualny, bbeczka91, Pysiaczek89, nick nieaktualny, claudiuszek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, martta lubią tę wiadomość

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze do was pytanie mamuśki -czy któraś z was miała w moczu szczawian wapnia? Wyszło mi ze mam dość liczne...pytalam lekarza ale tylko odpowiedział ze tym się nie przejmować tylko bakteriami. Nurtuje mnie to jednak bo ostatnio było nieliczne a 3tyg później juz dość liczne. Czytałam w necie ale nic konkretnego się nie dowiedziałam

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha, ja też miałam szczawiany wapnia i prawdopodobnie spowodowane były dietą, też kazała mi się nie przejmować..

    mychakruszyna lubi tę wiadomość

  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze ;) mam nadzieje że to nic złego ;)

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też ;D mi zwraca uwagę na bakterie i leukocyty, bo one się co chwila pojawiają

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu je mam!
    w końcu je kupiłam!
    w końcu są moje!!!
    jagody <3

    kamciaelcia, agatia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nadal bym zjadła ciastko z musem czekoladowym, ale daleko mam do cukierni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 14:38

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    w końcu je mam!
    w końcu je kupiłam!
    w końcu są moje!!!
    jagody <3

    Ty masz jagody a ja mam kg czereśni <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia na zakupach.
    Stacja 1.
    Luteina, sorbifer, jagody i princepolo

    Stacja 2.
    Pudelko kartonowe i napoj tymbark - wypity na raz

    Stacja 3.
    Chleb, paczek i rogaliki z marmolada.

    Przyszla do domu, zjadla arbuza ( oczywiscie wczesniej zakupione produkty byly zjedzone na parkingach miedzy stacjami) i jedzie do mamy na obiad....

    Tak slodko, tak grubo....

    claudiuszek, AJrin, nick nieaktualny, _izunia_ lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia zjadła wszystko czego ja nie mogę :(

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    a ja nadal bym zjadła ciastko z musem czekoladowym, ale daleko mam do cukierni
    Robie dzis placki z jagodami a jutro muffinki - jesli jagody zostana. Mozesz wpasc jesli Cie to zaspokoi...

    Angela... Maz powiedzial ze nie umieM JESC czeresni i ze je POCHLANIAM jakby ktos mial mi je zabrac...:(
    Przestalam kupowac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie się tak chce tego ciastka, że aż mną skręca od środka! :(
    może wyślę męża? tylko czy on dobre kupi? czy nie zapomni zapytać czy bez alkoholu?

‹‹ 1467 1468 1469 1470 1471 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ