Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 29 lutego 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka1990 wrote:
    Witam się...

    Ja dzis jak neptyk zmęczona ,zawroty głowy.Spać,spać,spac
    To tak jak ja, chyba coś globalnie w powietrzu :)

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 29 lutego 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blablabla a dobrej jakości sprzęt ma Twój gin? Bo moze jak przyjedzie mąż to zamiast czekać do jutra lepiej podjechać do szpitala jeszcze dziś? Kurczę całą noc w niepewności czekać?

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomnialam Wam powiedzieć byscie wpisały mnie w tabele i wizytę mam 02.03 .Na maila dostalam wszystko i wpisalam co trzeba.Ale stresuje się wizyta....

    Dzis od dłuższego czasu znowu zwrocilam.Jutro wchodzimy w 12tydzien

    Ania91 lubi tę wiadomość

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziś na obiad "gzik".... Czekam na mojego S..by z pracy wrócił..miał do 15a tu jeszcze.go nie ma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdole!!!!
    Blabla nie wierze w to!:(
    Fuck! Co sie dzieje na tym swiecie????!!!!
    Przeciez wszystko bylo dobrze!

    Aaaaaaaa!!!!!!!!:(:(:(

  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka1990 wrote:
    A dziś na obiad "gzik".... Czekam na mojego S..by z pracy wrócił..miał do 15a tu jeszcze.go nie ma
    Chyba jutro tez zrobię:) i ziemniaczki w mundurkach!

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka01 wrote:
    Chyba jutro tez zrobię:) i ziemniaczki w mundurkach!
    moje smaki z dzieciństwa :)

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlaBla, nie wiem co powiedzieć... :(
    Może jeszcze nie wszystko jest stracone, może to słaba jakość usg? :(
    w dodatku jesteśmy na tym samym etapie ciąży :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2016, 17:09

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka01 wrote:
    Chyba jutro tez zrobię:) i ziemniaczki w mundurkach!
    Ja robie z maselem i z twarogiem;)pychaaaa

  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka1990 wrote:
    A dziś na obiad "gzik".... Czekam na mojego S..by z pracy wrócił..miał do 15a tu jeszcze.go nie ma
    Ej a co to gzik? Nie jadłam.

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka1990 wrote:
    A dziś na obiad "gzik".... Czekam na mojego S..by z pracy wrócił..miał do 15a tu jeszcze.go nie ma
    Ooooo, studia w Poznaniu, pyry z gzikiem, życie inne było wtedy ... :)

    nick nieaktualny, Strazaczka1990 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkalam tam 3 lata, studiuje 5 rol i nigdy nie jadlam poznanskoch gzikow:)

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem z innych stron, ale u mnie mama też robiła czasem takie ziemniaki :) niby nic a pyszne

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś zrobiłam zupę krem szpinakową z nutką sera pleśniowego :P

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzierzba wrote:
    Ej a co to gzik? Nie jadłam.
    W całej Polsce ludzie jedzą i nie wiedzą że gzik jedzą :) A to twarożek to ze śmietana, szczypiorkiem/cebulka i innym dodatkiem nie rzadko (rzodkiewka, etc.). Z pyrkami w mundurkach pycha:)

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blabla strasznie mi przykro...nie mam pojęcia jakie słowa mogą być dla Ciebie pocieszeniem, pewnie żadne...Tulę mocno!:*

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Behemottka wrote:
    W całej Polsce ludzie jedzą i nie wiedzą że gzik jedzą :) A to twarożek to ze śmietana, szczypiorkiem/cebulka i innym dodatkiem nie rzadko (rzodkiewka, etc.). Z pyrkami w mundurkach pycha:)
    ahahahah no nie wiedziałam,a żrę od dzieciństwa!

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzierzba wrote:
    Ej a co to gzik? Nie jadłam.
    to musisz koniecznie spróbować!!! :D ja jestem typowa pyra a to danie to moje ulubione!! :D

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się muszę w końcu do sklepu wybrać i zrobić sobie na kolację shakshukę, wzięła mnie chęć,a tylko papryki i zielonej naci brak w lodówce :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaksha** co?
    Jezyk mi sie lamie :)

    O maz chipsy chyba otwiera ...

‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ