Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wróciła ochota na nabiał:) właśnie zapijam maślankę! Ciekawe czy mnie zemdli...

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zjadłam lody :-):-):-)
    Rozważam opcje kisielu zurawinowego lub truskawkowego ale trochę mam lenia :-(

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Blablabla - tak strasznie mi przykro :(:(:( aż chce mi sie wyć - jesteśmy w tym samym okresie :( żadne słowa nie ikona tego co teraz czujesz...
    Little Red Fox wrote:
    i się do NFZ nie dodzwoniłam, jest tu ktoś z woj. śląskiego i użytkuje karty chipowe?
    Ja! A w czym rzecz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaLewandowska wrote:
    Blablabla - tak strasznie mi przykro :(:(:( aż chce mi sie wyć - jesteśmy w tym samym okresie :( żadne słowa nie ikona tego co teraz czujesz...


    Ja! A w czym rzecz?
    już wcześniej pisałam - muszę zmienić kartę, bo dane są nieaktualne, czy potrzebuję jakieś zaświadczenie od pracodawcy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie meza wyslalam po maslanke :) i bede robic ciasto yvonelizabeth.
    Zapisala ktoras przepis bo nie wiem czy znajde.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mam!:)
    Ide robic bo mamy zachcianke z dzidzia i mezem :)

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się próbuję zdecydować co zrobić na jutrzejszy obiad i pomysłów kilka, a nie wiem na co w końcu postawić :P na pewno jakiś kurczak powinien być :)

  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z naszą fasola wszystko ok serducho 150, ma 5cm i fikołki robi nawet pomachala nam, bo tym razem maż mógł zobaczyć USG podczas badania przez brzuch :) cieszymy się :) Teraz ino prenatalne 8.03, a koleejna wizyta u ginekologa 14.03 proszę o dopisanie do listy :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2016, 18:33

    _izunia_, Dzierzba, mmargol, nick nieaktualny, Anulka01, nick nieaktualny, Strazaczka1990, szpilka, nick nieaktualny, Behemottka, nick nieaktualny, Gumcia, Bee85, Pysiaczek89, Skali89, claudiuszek, megg, maluutka90, martta, slodka100 lubią tę wiadomość

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po prenatalnych
    Któraś juz odbierała wynik pappy?

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Ania91 Autorytet
    Postów: 320 226

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    Aniu, nie wiesz czy jeśli będę chciała wymienić kartę, bo dane są nieaktualne to wystarczy podejść do oddziału, złożyć wniosek, pokazać w razie wu dowód, czy będą chcieli jakieś zaświadczenie od pracodawcy? Sprawdzą sobie po numerze PESEL czy coś szykować dodatkowo? :)
    Zależy co się zmieniło jeśli adres to musisz jechać do nfz żeby na karcie zmienili najlepiej z zaświadczeniem z urzędu, jeśli nazwisko to raczej dowód, ale też ewentualnie na wszelki wypadek akt małżeństwa ;)

    w57vikgnszqgz528.png
  • Pauka Ekspertka
    Postów: 184 194

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blablabla wrote:
    Serce nie bije. Nasz aniołek od ostatniej wizyte nic nie ursół... jestem sama, Tż jest daleko.... :(((((((((


    blablabla, współczuje bardzo, we wrześniu przeszłam to samo...trzymam za Ciebie kciuki, bądz silna...

    thgfugpj83lrvnuq.png
    eFbYp1.png
  • _izunia_ Autorytet
    Postów: 297 250

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka super wiadomości, gratuluję i oby tak dalej :)
    Do nas też maleństwo machało w 11 tygodniu. Super widok :)

    A_n_k_a_80 lubi tę wiadomość

    w57v3e3kgxrfkiqe.png
  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka ja tez wlasnie zjadlam lody :D mniam mniam

    kamciaelcia ja robilam jednak pappe bo lekarz zalecil, u mnie 90zl i wyniki mam odebrac online, ale nie wiem kiedy veda, w internecie wyczytalam ze niby ok 10 dni roboczych, wiec jeszcze jeszcze, robilam w piatek

    nick nieaktualny, kamciaelcia lubią tę wiadomość

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • _izunia_ Autorytet
    Postów: 297 250

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj jadłam lody :) a dzisiaj znowu gardło boli :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2016, 18:44

    w57v3e3kgxrfkiqe.png
  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ja się próbuję zdecydować co zrobić na jutrzejszy obiad i pomysłów kilka, a nie wiem na co w końcu postawić :P na pewno jakiś kurczak powinien być :)
    Ja zrobie ziemniaki z kotletami z piersi kuraka i pieczarek...do tego surówka z buraków

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    Dziewczyny po prenatalnych
    Któraś juz odbierała wynik pappy?
    ja robiłam w piątek i mogę odebrać w tygodniu ale będę czekać na wizytę mam 8. Lekarz mówił ze jakby coś wyszło nie tak będą dzwonić

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, to tak szybko jest wynik?? po kilku dniach?

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmargol wrote:
    Angela, to tak szybko jest wynik?? po kilku dniach?
    powiedział ze w ciągu tygodnia mam wynik czyli pewnie W piątek bym musiała odebrać ale wizytę mam we wtorek to poczekam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2016, 19:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam jutro się wybrać do labo zrobić wyniki cukrzycowe jakieś hemoglobiny itp + profil moczu dla diabetologa.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że tylko ja mam tak długo czekać. Robiłam we wtorek i teraz w czwartek wyniki. Ale nie tylko pappy ale i usg, wszystko razem, choć nie wiem jak to się nazywa i na czym polega równoczesny wynik krwi i usg. Bo w sumie nie wiem czy mam pappe czy test podwójny. ..ciut się boję bo wiem co to za gowno to badanie pappa. ..

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ