Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pogoda się popsuła
    W nocy chyba lało (nie słyszałam) mąż zabrał pranie z balkonu, na dworze mokro :-(
    Jakieś słonko zaczyna wychodzić.

    Mój syn dał się wyspać jak zasnął po butli mm i cycku (dojesc lub pocmokac musiał) o 22 tak wstał 3:30.
    Wyspalam się to najważniejsze.
    Z mężem dziś dyskutuje od rana nie patyczkuje w słowach........

    Dzis koleżanka przywiezie mi kombinezon z polara ( mój który jej pozyczylam 1,5 roku temu znalazła).
    Co mnie cieszy bo ja już nie wiem jak ubierać juniora.


    Odpadł nam dziś kikut!!:-)
    Został na pępka taki żółty śluz???? Nie umiem opisać,przyklejone jest do pepka czy dalej psikac osceniseptem?????

    kamciaelcia, nick nieaktualny, martta lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 2 października 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabko
    po odpadnieciu kikuta niby tez dezynfekujemy octenieptem
    ja tego nie robiłam i nie robię , bo w tym była przyczyna naszej brzuszkowej alergii-uczulił albo octenisept, albo gaziki( nie ma wysypki, a używamy dady). To "zółte" u nas odpadło juz 3 razy ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro o 11 u nas zawita położna to jeszcze zapytam będzie ważyć juniora oby przybrał sporo.

    Ja wypiłam kawkę w big wysokim kubku to jak dwie ale pyszna była i z cukrem.

    Mąż mi w tyłek teraz wlazi.
    I nawet pyta jak zorganizujemy córki urodziny we wtorek tzn jak z małym itd.
    Kuźwa faceci!

    Moj zmarzluch więc ten kombinezon super i cienki kocyk będzie ok.
    Gruby koc mam i zimowy kombinezon ale to za ciepło na teraz.
    Jak znowu za ciepło go ubiore to zaraz potowki ma jak córka.
    Wczoraj i przed wczoraj się darl bo za ciepło mu było.

    Głodomor się obudził uciekam

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 2 października 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Jutro o 11 u nas zawita położna to jeszcze zapytam będzie ważyć juniora oby przybrał sporo.

    Ja wypiłam kawkę w big wysokim kubku to jak dwie ale pyszna była i z cukrem.

    Mąż mi w tyłek teraz wlazi.
    I nawet pyta jak zorganizujemy córki urodziny we wtorek tzn jak z małym itd.
    Kuźwa faceci!

    Moj zmarzluch więc ten kombinezon super i cienki kocyk będzie ok.
    Gruby koc mam i zimowy kombinezon ale to za ciepło na teraz.
    Jak znowu za ciepło go ubiore to zaraz potowki ma jak córka.
    Wczoraj i przed wczoraj się darl bo za ciepło mu było.

    Głodomor się obudził uciekam


    u nas wczoraj 16-20 stopni(16 jak wyszlismy, 20 jak wróciliśmy-co sie czuło)
    ubrałam body kr rekaw i bluzę polarową
    do tego jeansy i skarpetki
    kocyk (i nim reguluje-odkrywam, przykrywam)
    zadnej czapki(bluza miała kapturek)

    ale jak zobaczyłam niemowlaczka (był na rekach mamy) w futrzanym kombinezonie i w czapie oraz 3-4 latka w grubej czapie, to najpierw powiedziałam do męza, ze my chyba przesadzamy, ze tak cienko dziecko ubieramy...szybko mi odp ze jest dobrze
    taki kombinezonik planowałam przy max 10 stopniach
    Piotrus zadowolony

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisi na cycku.
    Zrobił dwie big kupale.
    Zmieniłam jedna pieluche a on w drugą narobił zielonkawa pewnie dużo żelaza ma.
    Dobrze kojarzę zielona kupa to żelazo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamciu to jak byłam w przedszkolu kobieta z grupy córki urodziła tydzień przede mną i jak zobaczyłam w czwartek jej dziecko swetr gruby na drutach czapka bawełniana i kocyk minki aż oczy zrobiłam na dworze 25 st było na termometrze w słońcu 30st.
    A ona tak ubrała dziecko.
    Mój był w bodziaku na długi rękaw, spodenki dresowe i skarpetki.
    Wyszłam z nim to mial bluzę cienka dresowe to się darl.
    Bez czapki bo nie wieje.

    Sama się zastanawiałam czy nie przesadziłem i czy nie będzie chory junior.
    Ale odpukac jest ok.

    Czemu ludzie tak ubierają nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój po NANie też robi zielone, ale zielona jest pierwsza część kupy, a później robi już ładną żółtą z grudkami jak jajecznica, nie ma śluzu i krwi, więc pediatra kazał się nie martwić. Czasem od nadmiaru żelaza tak się dzieje, a nie chciałabym mleczka zmieniać :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatia wrote:
    A dajesz Juniorowi żelazo? Czy tylko z mleka?
    U Borka po NANie były ciemno zielone kupy i pediatra kazała nam zmienić mleczko.

    Tylko po MM nic nie daje.
    Tzn probiotyk acidolac baby i sam simplex.

    Ta kupa był zgnila,w zieleń wpadala.

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 2 października 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 11:02

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 2 października 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    mój po NANie też robi zielone, ale zielona jest pierwsza część kupy, a później robi już ładną żółtą z grudkami jak jajecznica, nie ma śluzu i krwi, więc pediatra kazał się nie martwić. Czasem od nadmiaru żelaza tak się dzieje, a nie chciałabym mleczka zmieniać :(


    u nas kupa podobna
    i znów cwany Piotrus zrobił kupala poza pampersem :) stąd znamy całą jego anatomię :D początki zielone, koniec kupy zółciutki ;) uznaję ją za całkiem normalną

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    mój po NANie też robi zielone, ale zielona jest pierwsza część kupy, a później robi już ładną żółtą z grudkami jak jajecznica, nie ma śluzu i krwi, więc pediatra kazał się nie martwić. Czasem od nadmiaru żelaza tak się dzieje, a nie chciałabym mleczka zmieniać :(

    Dzięki.
    Mam nadzieję że to chwilowa zielonkawa kupki:-)
    Ja też nie chcę zmieniać mm bo u córki pasowało i u juniora też.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatia wrote:
    Żabko a jakie ty mm dajesz?
    Zieleń też może być po sab simplex czy espumisanie, bo symetykon się nie wchłania do organizmu i nadmiar jest wydalany :)

    Nan pro 1.
    Zawsze jest żółta z grudkami.
    Dziś tylko ta zielonkawa się trafiła a przed nią zrobił żółta.
    Zobaczymy jaka będzie następna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    u nas kupa podobna
    i znów cwany Piotrus zrobił kupala poza pampersem :) stąd znamy całą jego anatomię :D początki zielone, koniec kupy zółciutki ;) uznaję ją za całkiem normalną
    uspokoiłaś mnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dlatego poobserwujemy się:-)

    Dobrze mi światło: kupa zielona to żelazo:-)
    Ja się momentami czuje jakbym miała pierwsze dziecko, zaćmienie mózgu??? Zapomniałam wszystko:-)

    Dobrze że was mam księga wiedzy i pomocy wirtualnej ale mam wrażenie czasami że stoicie z boku na life :-))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahhahaha
    Dobrze że nie jestem sama.
    A moje głupie pytania nie są głupimi :-)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 2 października 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    google nie czytam
    ale na forum chetnie wiedze chłonę ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziubasek dla Piotrusia :-)

    Patrzę na twój Kamcia awatar i mam podobne zdjęcie juniora.
    Taki dziubek robi ze tylko całować slodziaka:-)



    Uciekam na jakąś chwilę koleżanka zaraz będzie.
    Do potem.
    Miłej leniwe niedzieli.

    Słonko u nas wyszło zamierzam iść na dwór po obiedzie :-)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh ja tak samo i na szczęście mąż też przekonał się do tego, że informacja od Was to nie to samo co informacja po prostu z Internetu;)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nadal się martwię, żeby Maluszkowi nie zaszkodzić i czy oby na pewno dobrze robię :(

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 2 października 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 11:03

‹‹ 2581 2582 2583 2584 2585 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ