Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc:)
    Widze, ze duzo z Was juz ma za soba pierwsze zakupy dla maluszka. Ja zastanawiam sie nad tym kombinezonem ze Smyka, ktory zachwalacie, moze sie dzis przejde:)
    Powodzenia na wizytach, a ja znikam na weekend, bo jade do rodzinki :)

  • staraczka_85 Koleżanka
    Postów: 46 117

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Smyku ostatnie dni promocji cieplejszych ciuszków, w tym kombinezonów. Ja też kupiłam śliczny, cieplutki, za całe 40 zł! Takich promocji już pewnie przed następną zimą nie będzie, więc warto celować. Podobno też w mothercare są świetne promocje, ale coraz mniej sklepów jest dostępnych. W Warszawie są już tylko dwa. Myślę, że powolutku już można kompletować rzeczy, zawsze te koszty rozłożą się na kilka miesięcy, a mało tego nie jest :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mmargol lubią tę wiadomość

    ckai43r875tbq03c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    a masz newsletter h&m? Bo jak się zapiszesz to oni Ci też przyszyłają na meila kod rabatowy na -25% :D ja tak zawsze robie :D

    Często te rabaty wysyłają ?:D Bo już boje się o mój portfel :D czy za każdym razem zakładasz nowe ?:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka_85 wrote:
    W Smyku ostatnie dni promocji cieplejszych ciuszków, w tym kombinezonów. Ja też kupiłam śliczny, cieplutki, za całe 40 zł! Takich promocji już pewnie przed następną zimą nie będzie, więc warto celować. Podobno też w mothercare są świetne promocje, ale coraz mniej sklepów jest dostępnych. W Warszawie są już tylko dwa. Myślę, że powolutku już można kompletować rzeczy, zawsze te koszty rozłożą się na kilka miesięcy, a mało tego nie jest :)

    Tak lepiej rozłożyć kupowanie na miesiące, tylko najgorzej z rozmiarami :P

  • Pauka Ekspertka
    Postów: 184 194

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Witam się.
    Położyłam die z bólem głowy a wstałam z jeszcze mocniejszym :-(
    Pije kawkę jak nie przejdzie bol to chyba będę zmuszona wziąść apap (na mnie nie działa tan lek :-().

    Ksosia bidulko dziwny sen staraj się o nim zapomnieć no niestety będą nam dokucza dziwne sny.

    Powodzenia na wizytach :-)
    Kurcze ja jeszcze 2 tyg muszę czekać a ciągnie się.......

    Żabko, ja tez jeszcze 2 tygodnie, nie wiem jak wytrzymam, czasem mam takie złe dni i same głupie myśli w głowie sie pojawiają...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    thgfugpj83lrvnuq.png
    eFbYp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dziś trochę słabszy dzień - może to przez pogodę, grunt to przetrwać w pracy do 16:00 :P

  • staraczka_85 Koleżanka
    Postów: 46 117

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można to mniej więcej chociaż wyliczyć. Wiadomo, że kombinezon może być troszkę za duży na początku. Ja kupiłam w rozmiarze 72, to powinien starczyć tak do lutego/marca. Udało mi się też kupić świetną zimową czapkę, rozmiarowo akurat na grudzień/styczeń. A ubranka kupuję tylko w romiarze 62, max. 68, takie jesienno-zimowe - grubsze pajace, sweterki. W rozmiarze 56 tylko kilka sztuk i cieńszych, bo na początku września może być jeszcze gorąco.

    Ale można celować też w różne promocje kosmetyków czy pieluch. Teraz świetną cenę mają pampersy premium care w auchan. Opakowanie 88 sztuk kosztuje 42 zł, to bardzo dobra cena. Rossman ma też sporo promocji na kosmetyki, też można kupić wcześniej.

    ckai43r875tbq03c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Hi hi wczoraj Kuchene rewolucje obywały się osiedlu którym mieszkałam całe życie :P No i obok moje LO :D Musze męża wyciągnąć do tej restauracji jak się trochę tam uspokoi teraz.
    Mój powiedział, że w wakacje mnie tam zawiezie...Pewnie liczy na to, że mi się odechce:p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka_85 wrote:
    Można to mniej więcej chociaż wyliczyć. Wiadomo, że kombinezon może być troszkę za duży na początku. Ja kupiłam w rozmiarze 72, to powinien starczyć tak do lutego/marca. Udało mi się też kupić świetną zimową czapkę, rozmiarowo akurat na grudzień/styczeń. A ubranka kupuję tylko w romiarze 62, max. 68, takie jesienno-zimowe - grubsze pajace, sweterki. W rozmiarze 56 tylko kilka sztuk i cieńszych, bo na początku września może być jeszcze gorąco.

    Ale można celować też w różne promocje kosmetyków czy pieluch. Teraz świetną cenę mają pampersy premium care w auchan. Opakowanie 88 sztuk kosztuje 42 zł, to bardzo dobra cena. Rossman ma też sporo promocji na kosmetyki, też można kupić wcześniej.

    no można pewnie :) Ja po prostu te wieksze rzeczy w sensie kombinezon będę kupowała normalnie (bez przecen). Jak bede wiedzieć że urodzę o czasie :) Moja córa teraz nosi kombinezon 74 :P A rozmiarowo dorównała też rówieśnikom.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 10:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ostatnio oglądałam z poprzedniego sezonu odcinek z mojego miasta, może pamiętacie restaurację Relax, a obecnie Batory to naprawdę niedobrze mi się zrobiło, jak jeszcze pomyślę, że kilka razy zamawialiśmy tam catering do pracy. Straszne, a obsługa była wtedy fatalna, mnie raz zapomnieli do zamówienia dodać i mieli pretensję że muszą z "pierdołą" się wracać, innym razem kolega reklamację składał, to babeczka przez telefon zaczęła po nim krzyczeć :D paranoja, ale podobno wrócili do swojego niskiego poziomu, u mnie jeszcze dwie restauracje przeszły kuchenne rewolucje i chyba tylko jedna z nich trzyma póki co poziom, że można spokojnie coś zjeść, ale ceny podniesione :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Ja nie wiem co zrobię z tymi wszystkimi ubraniami :P U nas najpewniej jest że chłopak. Z jednej strony szkoda ubranek ale druga myśl że będę mogła przynajmniej to kupować mnie bardzo pociesza :D No i chłopak to coś nowego :D


    Jak się okaże że chłopak to wstaw na OLX i daj namiary, hihi ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed pracą wskoczyłam do lumpka z H&M i kupiłam śliczne body rozmiar 56 z metką, kolor biały w beżowe misie! Kosztowały mnie 3 złote. ;) Szykuję wyprawkę unisex :D

    Mniejszych w moim przypadku nie mam co kupować. Mój mały miał prawie 4kg i 60cm, więc nawet jak urodziłabym ciut wcześniej to rozmiar będzie się zgadzał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 11:15

  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) ja dopiero wstałam ale to normalne u mnie. Na śniadanie wcisnęłam kawal kopca kreta i teraz mnie mdli. Co do ciuszków też odwiedzę lumpa jakiegoś u mnie w biga same markowe koleżance kupiłam rurki jeansowe z metka jeszcze z h&m rozm. 62 za 5 zl.

    Co do snów - miałam upragniony sen który mam nadzieje że spelni się nam każdej - poród który trwał 10 min i prawie nie bolało...i jeszcze się dziwiłam ze wszyscy narzekają a to wcale nie jest takie złe :P rano wstalam lekko rozczarowana ze to nie prawda :P

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie body ok ale np kurteczki czy inne takie rzeczy boję się że nie trafię z rozmiarem...bo może urodzić się szkrab 2,5 a może i 4.5... Koleżanki dziecko mimo ze karmiła normalnie nie jakoś przesadnie gdy miał 3 miesiące kupowała ubranka na 9 mies. A ważył jak roczne dziecko! Lekarka powiedziała że taki jego urok i w wieku 3 lat nie będzie odbiegał od reszty. Z kolei koleżanka 7 lat temu miała termin na grudzień z bliźniakami a urodziła w sierpniu! W 21 tyg...1 dziecko przezylo, miała mnóstwo operacji w Niemczech ale wyrosła na fajna dziewczynkę, ma jedynie problem ze wzrokiem ale też z roku na rok jest poprawa.

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcześniej to kupię tylko podstawę wyprawki.

    Z pierwszym dzieckiem jak wychodziłam ze szpitala też uszykowane miałam tylko body, a cały komplecik wierzchni kupiła mi mama już na rozmiar faktyczny szkraba.

  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że kiedy urodzimy będzie jeszcze piękne cieple zakończenie lata :)

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mychakruszyna wrote:
    Mam nadzieje że kiedy urodzimy będzie jeszcze piękne cieple zakończenie lata :)

    Oj ja też... Żebyśmy sobie jeszcze mogły pospacerować z wózeczkami. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Martta sie odzywala? Ja byłam rano w.pracy. loj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny...
    Przyjmniecie mnie do swojego grona?
    dotychczas byłąm na wątku IVF.
    chciałabym ustawić pasek ale nie umiem :(

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka_85 wrote:
    W Smyku ostatnie dni promocji cieplejszych ciuszków, w tym kombinezonów. Ja też kupiłam śliczny, cieplutki, za całe 40 zł! Takich promocji już pewnie przed następną zimą nie będzie, więc warto celować. Podobno też w mothercare są świetne promocje, ale coraz mniej sklepów jest dostępnych. W Warszawie są już tylko dwa. Myślę, że powolutku już można kompletować rzeczy, zawsze te koszty rozłożą się na kilka miesięcy, a mało tego nie jest :)
    Mam.nadzieję ze po prrnatalnym będę w dobrym nastroju i też skoczymy na zakupy do Smyka :)

    staraczka_85 lubi tę wiadomość

‹‹ 259 260 261 262 263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ