Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja się witam,życzę udanych wizyt,ogarniam tyłek i uciekam tyczyć ławy pod fundamenty bo za 1,5 tyg ruszamy z budową! Jupiii! Wieczorkiem teatr. Dziś też mnie rwał brzuch, po nos-pie przeszło, ale aż mnie obudził o 6. Dawno tak nie bolał. Może kwestia tego,że wczoraj pochodziliśmy trochę po Manufakturze. Dres kupiłam, mierzyłam spodnie w hm, ale nic mi nie pasowało. Mój powiedział, że tuniki i bluzki są jak dla starych babć, w c&a to już w ogóle masakra.
    Jeszcze raz miłego dnia wszystkim. Papa

    mychakruszyna, bbeczka91, maluutka90, claudiuszek, martta, _izunia_ lubią tę wiadomość

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) pierwszy raz wstaję bez bólu głowy :D chyba wyczuła ze sobota trzeba sprzątać :/

    Kurczę 74mm...olbrzymów macie a ja się cieszyłam że mój malec jest duży a tu takie chucherko...ale pewnie urósł od poniedziałku :) 11+6 miał 53mm...

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macioszczyczka wrote:
    Ale ja mam 158...;)
    Wybacz, poplatałam dziewczyny! Wiem, że jest któraś w moim wymiarze ;)
    Weź to na karb niewyspania ;)

  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A ja wam pokaze swoj brzuchol z rana jeszcze nic nie jadlam :-O

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/11415fe9ea8b.jpg

    bbeczka91, nick nieaktualny, mmargol, AISAK, nick nieaktualny, Anulka01, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Malutka92, claudiuszek, _izunia_, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wybacz, poplatałam dziewczyny! Wiem, że jest któraś w moim wymiarze ;)
    Weź to na karb niewyspania ;)
    To ja, to ja! nic nie poplatalas :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1377

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam tych brzuszków! Bo u mnie jedynie fałd tłuszczowy, a maluch się w kręgosłup ciśnie :(

    Ewelina.Irl, mychakruszyna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mychakruszyna wrote:
    Witam :) pierwszy raz wstaję bez bólu głowy :D chyba wyczuła ze sobota trzeba sprzątać :/

    Kurczę 74mm...olbrzymów macie a ja się cieszyłam że mój malec jest duży a tu takie chucherko...ale pewnie urósł od poniedziałku :) 11+6 miał 53mm...
    wszystko tez zalezy w ktorym tygodniu maluch tyle mierzyl bo nie ma co porownywac dziecia z 11tyg a 13tyg ;-)

    nick nieaktualny, Bratek lubią tę wiadomość

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmargol wrote:
    To ja, to ja! nic nie poplatalas :)
    No....
    Uffffff

    Czyli budyń ciązowy jest umiarkowany ;)

    mmargol lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wstawiam avatar wielkanocny :) Kocham Wielkanoc :) :)

    bbeczka91, Bratek, martta lubią tę wiadomość

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, ale brzuchol! przy 2 dziecku niby szybciej go widac, tak sobie tlumacze bo jestem w 1 ciazy i go prawie nie widac, spodnie zmienilam tylko dlatego ze troche cisnelo

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wole wiosne.. ale pogodową, a nie kalendarzową... kolejny kilogram powitałam na wadze.. WHY??? ja już naprawde nie robie z żołądka śmietnika.... teraz jem znacznie rozważniej... :(

    Mnie zmartwił wymiary naszego okruszka, 5,14 cm w 11+5... ale licze że w poniedziałek będzie juz 9+ :)

  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmargol wrote:
    Ewelina, ale brzuchol! przy 2 dziecku niby szybciej go widac, tak sobie tlumacze bo jestem w 1 ciazy i go prawie nie widac, spodnie zmienilam tylko dlatego ze troche cisnelo
    No i jeszcze nic nie jadlam . Dopiero robie tosciki . Wszystko idzie w brzuch i w cyce . Cyckonosze juz 2 razy kupywalam bo za male .

    bbeczka91 lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Balerina Ekspertka
    Postów: 162 146

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d8828c6c25f8.jpg


    Nasze 6.5cm szczescia :):):)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mychakruszyna, Ewelina.Irl, mmargol, bbeczka91, Anulka01, nick nieaktualny, Pysiaczek89, Bratek, maluutka90, Malutka92, claudiuszek, Behemottka, martta, _izunia_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis pól kg mniej :) to dobrze bo trochę za dużo mi się przybralo jak na I trymestr. Mi brzuch a raczej jelita wywaliło 3 tyg temu i do tej pory bez zmian. Za to mam potworny cellulit!! Co dzień wcieram palmers w uda a tu fałdy masakryczne:/

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie witam w II trymestrze! Oł je Oł je!! No nareszcie!
    Ewelinka mam taki sam brzuchol:)

    Ewelina.Irl, bbeczka91, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Pysiaczek89, Bratek, nick nieaktualny, maluutka90, Behemottka, _izunia_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka01 wrote:
    A ja sie witam w II trymestrze! Oł je Oł je!! No nareszcie!
    Ewelinka mam taki sam brzuchol:)
    Mamy ten sam tydzieni :)

    Anulka01 lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1109 788

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Moje bobo we wtorek też miało 74mm :)

    bbeczka91, nick nieaktualny, Strazaczka1990, mmargol, Bratek, _izunia_ lubią tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w brzuch i cycki idzie. Staniki które były za duże już są za małe ;P

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Mamutki, brzuszkipokazne, fasolki również. Gratuluje wizyt, super informacji.

    Słodka gorąco wierze w Twoje szybkie zafasolkowanie. 3maj się dzielnie, nie poddawaj się.! Warto próbować ,w życiu liczą się tylko chwile!

    Aaaa u mnie nowość od rana wiercioszka czuje w brzuchu, to jeszcze nie kopniaczki, a bąbelki kiziajace aż po kręgosłupie czuje. Ah. W końcu się doczekała .
    W pierwszej ciąży nie wiedziałam, ze to to, dopiero lekarz na USG pytał czy czuje jak fi ka, w drugiej ciąży świadomość zupełnie inna.

    mmargol, Bratek, _izunia_ lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AISAK wrote:
    Hejka Mamutki, brzuszkipokazne, fasolki również. Gratuluje wizyt, super informacji.

    Słodka gorąco wierze w Twoje szybkie zafasolkowanie. 3maj się dzielnie, nie poddawaj się.! Warto próbować ,w życiu liczą się tylko chwile!

    Aaaa u mnie nowość od rana wiercioszka czuje w brzuchu, to jeszcze nie kopniaczki, a bąbelki kiziajace aż po kręgosłupie czuje. Ah. W końcu się doczekała .
    W pierwszej ciąży nie wiedziałam, ze to to, dopiero lekarz na USG pytał czy czuje jak fi ka, w drugiej ciąży świadomość zupełnie inna.

    To jednak dzidzia mi lata po brzuchu!

    AISAK lubi tę wiadomość

‹‹ 271 272 273 274 275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ