Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macioszczyczka wrote:
    Angela a nie masz w pobliżu marketu? :D

    Mam ale córa śpi :P Jakoś sobie poradzę. Na pocieszenie zjem chałkę z nutelą :P

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 5 marca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macioszczyczka wrote:
    Ten makaron..... O jezu! Orgazm! Jestem szczęśliwa. :D
    Mój to jada to pałeczkami ....jak makaron napuchnie

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis czytalam że przy bolach porodowych pomaga masturbacja...ja sobie siebie nie wyobrażał w trakcie boli porodowych tarmosze dzyndzla by ukoic ból ;)

    Anulka01 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio kupiłam sobie chińszczyznę od prawdziwego Azjaty w budce, a później umierałam na drugi dzień, więc takie rzeczy to teraz tylko w chińskiej restauracji :P

    polećcie jakiś lekki, ale nie głupi film :)

  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamna chodzi kfc a z niego mega box tam jest piers z kurczaka , skrzydelka , udko i frytki . Uwielbiam jutro moze skocze :)

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina.Irl wrote:
    Zamna chodzi kfc a z niego mega box tam jest piers z kurczaka , skrzydelka , udko i frytki . Uwielbiam jutro moze skocze :)

    Ja w ciąży z córką mogłam jeść kfc kubełek 11/11 :D A teraz mc donald.. może jednak doktorek ma racje i synek siedzi :D

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ja ostatnio kupiłam sobie chińszczyznę od prawdziwego Azjaty w budce, a później umierałam na drugi dzień, więc takie rzeczy to teraz tylko w chińskiej restauracji :P

    polećcie jakiś lekki, ale nie głupi film :)

    Lekki nie jest, ale bardzo bardzo dobry POKÓJ.

    Bratek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ja ostatnio kupiłam sobie chińszczyznę od prawdziwego Azjaty w budce, a później umierałam na drugi dzień, więc takie rzeczy to teraz tylko w chińskiej restauracji :P

    polećcie jakiś lekki, ale nie głupi film :)

    Ja jak chcę jakiś lekki, pozytywny film w bardzo prostej formule to wracam do Listów do Julii ze względu na włoskie klimaty, które uwielbiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Lekki nie jest, ale bardzo bardzo dobry POKÓJ.
    Właśnie mam już na komputerze i czeka na odtworzenie:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela chciałam to ostatnio oglądam, ale przyjaciółka powiedziała, że absolutnie nie powinnam tego oglądać w ciąży, bo film jest smutny, ostatnio popłakałam się na zwiastunie "Księgi dżungli", nie jetem pewna czy tak rozchwiana emocjonalnie sobie poradzę, ale to chyba nawet w kinach jeszcze leci?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ja jak chcę jakiś lekki, pozytywny film w bardzo prostej formule to wracam do Listów do Julii ze względu na włoskie klimaty, które uwielbiam.
    ten już widziałam :) bardzo uroczy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    Angela chciałam to ostatnio oglądam, ale przyjaciółka powiedziała, że absolutnie nie powinnam tego oglądać w ciąży, bo film jest smutny, ostatnio popłakałam się na zwiastunie "Księgi dżungli", nie jetem pewna czy tak rozchwiana emocjonalnie sobie poradzę, ale to chyba nawet w kinach jeszcze leci?

    Można online już obejrzeć. Ale czy smutny? Nie chce zdradzać ale tak nie jest wesoły ale pozytywnie się kończy.

    Bratek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno lepszy wybór z oskarowych, niż "zjawa" :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ten już widziałam :) bardzo uroczy :)
    Jest absurdalnie przewidywalny, a mimo to lubię go czuję się lekko po nim, a poza tym lubię patrzeć na Amandę.

    W takim razie absolutnie fenomenalny - Nietykalni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:

    W takim razie absolutnie fenomenalny - Nietykalni.

    Lubie!

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Mam jeden film na którego obejrzenie czekam już 2 rok, po tej ciąży usiądę i go obejrzę.Teraz nikomu z Nas nie pozwalam! http://www.filmweb.pl/film/Od+pocz%C4%85tku-2014-638554
    to absolutnie nieodpowiednia pozycja dla kobiet w ciąży :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    to absolutnie nieodpowiednia pozycja dla kobiet w ciąży :O

    Dlatego czekam na ten film 2 lata.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio widziałam całkiem lekki i przyjemny film "Praktykant" z Robertem De Niro i Anne Hathaway :) na weekendowy wieczór całkiem ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ja ostatnio widziałam całkiem lekki i przyjemny film "Praktykant" z Robertem De Niro i Anne Hathaway :) na weekendowy wieczór całkiem ok :)
    Ooo akurat ostatnio to oglądałam, serio, ale mi się średnio podobał, troszkę mnie znudził, nie był zły, ale czegoś mi zabrakło:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ooo akurat ostatnio to oglądałam, serio, ale mi się średnio podobał, troszkę mnie znudził, nie był zły, ale czegoś mi zabrakło:)

    Też oglądałam i jakoś mnie nie zachwycił mimo że był tam De Niro :P A bardzo go lubię.

    Teraz poluje na "Co Ty wiesz o swoim dziadku?" ale jeszcze nigdzie nie ma :(

‹‹ 277 278 279 280 281 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ