Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 6 marca 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Witam się z kawką w dłoni i skacowanym chłopem w wyrku. Zombie mi się śniły. :D

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się:-)
    Ja po drzewie wlazilam i zejść nie mogłam hahaha a potem w biedronce podłogę mylam pracowałam tam hahahha
    Mieliśmy jechać do Auschwiz ale autostrada zamknięta i zrezygnowałem bo przez korki wróciliśmy w nocy :-(
    Mieliśmy gdzieś bliżej jechać ale deszcz u mbie się rozpadal i chyba nici z każdej wycieczki wrrr
    Miłej niedzieli:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zdążyłam zjeść śniadanie i teraz pożeram ciasto :D
    zaraz wybywam z domu i mam nadzieję że prędko nie zacznie mi w brzuchu burczeć :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Witam się:-)
    Ja po drzewie wlazilam i zejść nie mogłam hahaha a potem w biedronce podłogę mylam pracowałam tam hahahha
    Mieliśmy jechać do Auschwiz ale autostrada zamknięta i zrezygnowałem bo przez korki wróciliśmy w nocy :-(
    Mieliśmy gdzieś bliżej jechać ale deszcz u mbie się rozpadal i chyba nici z każdej wycieczki wrrr
    Miłej niedzieli:-)
    ja swojego do kina bym wyciągła, ale nie wiem jaki repertuar, sprawdzę jak wrócę, bo jak ma siedzieć i grać całe popołudnie to tylko awaria prądu go odciągnie od komputera :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ja swojego do kina bym wyciągła, ale nie wiem jaki repertuar, sprawdzę jak wrócę, bo jak ma siedzieć i grać całe popołudnie to tylko awaria prądu go odciągnie od komputera :(


    Mojego odciągnęłabym od kompa jakbym zmieniła się w 20kg karpia ;)

    W co gra Twój m.?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój czeka na nową grę ale może jutro dojdzie bo wygrałam licytacje :-)

    Do kina nie mamy jak wyjść bo z dziecka nie mamy z kim zostawić. Mój mąż woli zwiedzać niż po kinach latać :-)
    Szkoda że pogoda do dupy takie plany mieliśmy :-(

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie :-) slabo sie wyspalam, bo pozno poszlam spac, gosci mielismy - hit wieczoru ze zapomnialam wyjac z lodowki salatke gyros, wiec ide ja zpalaszowac na sniadanie. Skleroza nie boli :p
    Macioszczyczka nie zamieniaj sie w karpia! ;-)

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmargol wrote:
    Witam sie :-) slabo sie wyspalam, bo pozno poszlam spac, gosci mielismy - hit wieczoru ze zapomnialam wyjac z lodowki salatke gyros, wiec ide ja zpalaszowac na sniadanie. Skleroza nie boli :p
    Macioszczyczka nie zamieniaj sie w karpia! ;-)

    Przu tej ilości jedzenia prędzej będę hipopotamem ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pozdrawiam że stanowiska!
    Wieczorem zabieram męża na kolacje ;-)

    Bratek lubi tę wiadomość

  • Ulfenstein Autorytet
    Postów: 2055 1820

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miniaturka31 wrote:
    A ja polecam once. Przyjemny, romantyczny. Przy okazji cudowny Glen i jego muzyka!!!

    Kiedyś, jak byłam smutna, miałam depresje i brak chęci do życia to
    Once i muzyka Glena to był motyw przewodni mojego życia.

    W czwartek był koncert i kolega sie mnie pytał czy idę. No a ja wyrosłam ze smętow. Jestem szczęśliwa :)
    (Plus tłum śmierdzących i prychajacych ludzi - nieee)
    Ale film dobry. Chociaż tez wzruszający, nie dla tych co płaczą na reklamach ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 09:16

    k0kd3e5emmavzxbk.png
    37+6 - 10/10, 2400g, 51cm.
    20+4 - 400g, 24+4 - 710g, 28+4 - 1050g, 32+5 - 1750g, 35+3 - 2220g, 37+3 - 2450g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Ja znowu miałam marną nocka. Corka ma straszny katar, splywal jej do gardła i strasznie kaszlala. Jestem jak pobita. Głowa mnie boli.
    My już po śniadaniu. Dziś były sadzone na bekonie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w lozku! Ale po sniadaniu.

    Dzierzba dolalaczam do klubu lezenia ze skacowanym facetem.
    Padl mi!!! Z alkomatem w reku w ciagu 5minut chrapal! Od rana wietrze chalupe...

    Dzis prosze trzymac kciuki! 2 egzaminy mam i spowiedz u promotora.

    Milej niedzieli :*

    A_n_k_a_80, Behemottka lubią tę wiadomość

  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie niedzielnie:) U mnie nareszcie rodzinka w komplecie, zaraz mi lepiej:)
    Ostatnio mam kłopoty z wyproznianiem:( muszę kupić ziółka na trawienie bo sie wykończę. Wszystko przez to cholerne żelazo w Elevicie.

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka01 wrote:
    Witam sie niedzielnie:) U mnie nareszcie rodzinka w komplecie, zaraz mi lepiej:)
    Ostatnio mam kłopoty z wyproznianiem:( muszę kupić ziółka na trawienie bo sie wykończę. Wszystko przez to cholerne żelazo w Elevicie.
    Śliwek suszonych pojedz. Mnie pomagają.

    Ksosia kciuki zaciśnięte. :)

    Anulka01 lubi tę wiadomość

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Ksosiu!
    Ja kladlam sie spac pierwsza a po obudzeniu sama w wyrku jestem - czy moj m w ogole tu spal?? :p jak na jawie go tylko kojarze :D snilo mi sie ze mialam ladny duzy brzuszek, napatrzylam sie na Wasze i pozazdroscilam :-)

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Behemottka wrote:
    Koleżanki, idę spać.

    Tak cichutko poproszę, żeby przykrych filmów nie polecać, bo potem idę sprawdzać o co chodzi i też mi się przykro robi :(
    Wybacz :(

    Behemottka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka92 wrote:
    Witam sie i ja :-) przed chwila przegladalam usg mojej corci (z kciukiem w buzi) i tak sie zastanawiam czy moze druga sie szykuje czy jednak chlopak bedzie,ale wymiary diametralna roznica w tym samym tygodniu 12t3d (corcia) miala 59,3mm a teraz (drugie) ma w 12t5d 65,8mm.. tak mnie ciekawosc zżera z poznaniem plci,ze probuje sie doszukac w jakis sposob :-D


    Podobno jest tak, że drugie jest większe.
    Ale jeżeli tak będzie to urodzę kloca w przedziale 4-4,5kg:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka92 wrote:
    To ja podobnie corcia 3,5kg SN w 15min :-)

    Mój mały miał 3850g, SN też 15 min... Miał 60 cm długości ;)

    Malutka92, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Malutka92 Autorytet
    Postów: 1020 897

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 09:49

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Behemottka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka patrzyłam wymiary moje synka pierwszego to w tym samym tygdniu co twoja córcia miał 64,2mm :D

‹‹ 279 280 281 282 283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ